Чукча Мукча• 25 февраля 2023

Скільки гуляєте з дітьми біля 6 років

Ми закордоном, ходить в 0 клас, заняття до 13-14. Тричі в тиждень на 16 гурток.
В 19 вже ванні процедури, в 20 спати, бо встає о 6 :30 (заняття на 7:45).
Гуляємо на,вихідні години 2, в будні 1-2 год. Мучит совість, що мало бо тут село гори і повітря супер.
Діти місцеві не гуляють взагалі.
Але виходити двічі в день по 2 год не виходить ніяк, навіть на вихідні.
Цікаво як в інших
В танке• 25 февраля 2023
Я в Киеве по 4 часа гуляла. Если бы село, горы и свежий воздух, думаю,было бы еще больше.

Pelmeshek• 25 февраля 2023
По часику после кружков и то, не каждый раз.
Летом то наверное по 2-2,5. Не люблю прогулки.
Но, каждый день 15-60 мин. оттопчу с ним в холодное время, не считая похода/ возвращения с кружка
ДеньгиНеСдаю• 25 февраля 2023
А коли працювати чи домашні справи робити як по 4 години гуляти? То мабуть дуже добра самоорганізація. У мене було завжди з 2х одне, або у мене чисто і робота зроблена або дитина погуляна а вдома безлад і робота стоїть.
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
І я не розумію.
А як настільні ігри, якесь навчання. Фільм. Книжки. Щось спекти...
Пушап Ми• 25 февраля 2023
После школы никуда уже не хочет, 1й клас. Даже на кружки не хочет
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Тут в селі в Польщі діти місцеві гуляють 0. Нааіть в школу батьки машиною підвозять, хоча йти не довго
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляPelmeshek
Якщо літом двічі по 2 год, то навіть ігри не виходить пограти з дитиною
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляПушап Ми
Гуляєте лише на вихідні?
ДеньгиНеСдаю• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Ми рік прожили в квартирі, зараз якраз збираємся в село переїжджати. Будуть малі у дворі гуляти.

Pelmeshek• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Дважды никогда не гуляла

Летом после рабочего дня в 18 и до 20-21 на улице
Пушап Ми• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Гуляєте лише на вихідні?
Так, і то не завжди і не довго. Не любить вулицю , домосід)))
Pelmeshek• 25 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Это супер вариант. Не по дворам в спальных районах таскаться.
Мы тоже как в селе - то праздник и маме, и детям
Крутышка-Пышка• 25 февраля 2023
Мы в польше,тут дети вообще не гуляют,хотя полно площадок и парков. Они гуляют в выходные семьями где-то на природе или в трц. Мы с мужем любители погулять каждый день в любую погоду. Интересно,как в других странах.
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В нас болото) їдем авто трози в,інше місце
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
А головне село в горах, і діти не гуляють
Губки-уточкой• 25 февраля 2023
Не розумію як не гуляти? Виросла в приватному будинку. Для мене квартира в теплу пору року каторга. З дітьми від 2х годин. Гуляли. А коли зовсім тепло і 4-6годин.
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Але ж школа буде до обіду + гуртки .
Дома треьа поїсти, а коли уроки
ДеньгиНеСдаю• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
В Бєщадах? Там ведмедики ходять ))))
Утка_в_тапках• 25 февраля 2023
Летом более 6 часов. Зимой когда как. 1-3 часа

Губки-уточкой• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Але ж школа буде до обіду + гуртки .
Дома треьа поїсти, а коли уроки
Ну и школа до 13, два години гуляти, обід . Гурток не кожен день, і один в день. Ну і є вечір. В мене двоє дітей з різницею майже два роки. Поки діти в школі клієнти і готовка по необхідності. На гурток завела все біля дому прибігла їсти готувати поставила забрала погуляти або одразу або після вечері уроки в перших класах займає максимум годину. Все. Не гуляти для мене не варіант, тільки в погану погоду.
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Тут заняття тільки до 13-14. В 19 вже збори на сон.
За 6 год треьа зробити завдання , погратись, двічі поїсти, мультики дитина просить хоч трохи,
Тушь для2го класса• 25 февраля 2023
Нескільки. Може іноді в магазин зі мною пройтися, а так на вулиці бувають коли ходять по додатковим зняттям. Ніхто ще не вмер.
Губки-уточкой• 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Ну то це від вас залежить, ви повинні так графік скласти щоб була можливість гуляти. Я б гуртки поки прибрала. Гуляти на вулиці активно важливо для здоров´я. А цілими днями сидіти і вчитися ні.
автор Чукча Мукча • 25 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Хіба 2 год в день не хватає.
В селі це рівняється 10 годинам в Києві
Кто крайний?• 25 февраля 2023
Багато гуртків, майже не гуляємо.
Губки-уточкой• 25 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Багато гуртків, майже не гуляємо.
От не розумію я отих гуртків якщо дитигне гуляє. В школі сидить на гуртках сидіть. В мене в дітей один гурток в день. Це година часу. Все. Два рази англійська, і два-три рази басейн. Все. Вихідні завжди вільні.
Кто крайний?• 25 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
От і у нас 2-3 рази басейн ( але це пів дня). 2 рази підготовка до школи. І на вихідних різні розваги, але здебільшого ролики, з весни звісно на вулиці. До обіду в садочку.
Губки-уточкой• 25 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Я розумію що у всіх різні обставини. Але я шукаю все біля дому щоб не витрачати час на дорогу до гуртків. В нас все в пішому 10-20хв. Басейн в сусідній школі, черлідинг в сусідньому садочку через озеро. Англійська взагалі в нашому парадному))