Карусель-весель• 25 февраля 2023
Курточка на весну для дівчинки
Курточка на весну для дівчинки 11 років,блондинка,світлокожа
Результат:
вже голосів:
28 (42.42%)
20 (30.3%)
18 (27.27%)
Карусель-весель
• 25 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Дівчинка яку хоче? В 11 років переважно самі вже вибирають.
Вона якраз і не може вибрати між цими кольорами ?
західний_діалект• 25 февраля 2023
Я вже роки зо три не ризикую купувати щось, не показав доньці. Смак непередбачуваний, вибір несподіваний. Частіше обирає собі методом виключення - з 20 моделей обирає 10, потім 5, 3... и вирішує сама, а потім носить, бо сама обрала.
Барышня_Смольный• 25 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Досвід показує, що те, що вибрано мамою висить в шафі( хай подумає ще.
Матрёна• 25 февраля 2023
1- маркА, 2- дуже ядовитий агресивний колір, проголосувала за 3. Але хай краще сама дочка ще раз подумає. Але своїй 2 точно я б не брала. Колір ’вирви око’