Губы_зубы• 25 февраля 2023

Так сумно, що я задарма працювала по замовленню негідника

Прийшов до мене в офіс клієнт наприкінці робочого дня і попросив виготовити індивідуально документ для дії за кордоном. Цей документ стосувався розпорядження належними йому акціями за кордоном. Дав мені приблизний зразок, який був кострубатий і сирий. Плюс дав англійську версію. Я сказала, що це буде коштувати більше, бо довго підлаштовувати під наш закон, плюс треба вивчити і порівняти правові поняття нашого та іноземного закону у цій сфері, щоб уникнути розбіжностей. Він виглядав серйозно налаштованим, сказав що у нього є ще строк до 01.03. , але зробити це йому точно треба. Наступного дня, він написав зранку, чи я закінчила. І я почала працювати з його документом, занурилась в юридичну англійську, всіх інших клієнтів випхала, і просиділа на роботі до 19.вечора, витративши на це 5 годин робочого дня. Коли я закінчила, то на пошту скинула йому фото відсканованого документа і призначила йому зустріч на сьогодні щоб цей документ підписати. Він дуже сильно дякував і... зник.
так образливо, що я так простодушно кинулась йому допомагати і втратила скільки часу, а він не заплатив, і просто піде з моїм документом до мого колеги і посвідчить його. Негідник! А який тон був гарний, як просив, яка ввічливість була. А потім отримав своє, оп і гуд бай майледі.Дівчата, будьте завжди хитрими, оцінюйте людину по вчинкам і фактам, а не по зовнішньому вигляду. А у вас подібне було?
Простецкая• 25 февраля 2023
Козлов хватает, увы(
Но может ещё объявится, мало ли, всякое бывает

кураГАЛЯ• 25 февраля 2023
Так зачем скинули без оплаты?
Зашла на 5минут• 25 февраля 2023
Треба було зробити часткове фото... два абзаци...
Чебурастик• 25 февраля 2023
Делайте выводы. Ничего не скидывать.
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Так зачем скинули без оплаты?
тому що в мене така натура простодушна, мене природа наділила розумом, все легко дається а хитрості ані грама нема. І це велика проблема.
Мастер Пис• 25 февраля 2023
Водяной знак, часть документа и предоплата.
Мастер Пис• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Это уже Ваши проблемы. Умные люди ценят свой труд.

автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляЧебурастик
Делайте выводы. Ничего не скидывать.
да, уже зробила. Я кожну нову людину сприймаю як супер порядну.
Tammy21• 25 февраля 2023
Чому ви не берете передплату та віддаєте замовлення до завершення платежів? Я просто працюю з контентом і мені важко зрозуміти, що саме вас спонукало це зробити. Ви взагалі ніколи наперед не берете, чи то виняток?
Обіймаю. Нехай гроші повернуться *10)
Стриптизерка• 25 февраля 2023
Надо брать предоплату
Видящие_помогите• 25 февраля 2023
Ви така розумна😍
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Обіймаю. Нехай гроші повернуться *10)
Ніколи наперед не беру. Люди завжди чекають свій документ, забирають і платять. Це просто нестандартне було прохання.
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Ви така розумна😍
та да, горе от ума
Чукча Мукча• 25 февраля 2023
Ну вам 5 років чи що?(
Нервогенератор• 25 февраля 2023
Так мобильный же есть хмыря?,названийвай ему и скажи твой паренек по фейсу настучит
Tihiy on• 25 февраля 2023
Напишите ему
пускай тебе будет стыдно за это
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Ну вам 5 років чи що?(
А що, він співзасновник, велика компанія, я і гадки не мала, що він зникне, знаючи, що я працювала увесь день з його документом. Переписувались, то він кожний лист підписує ’ з повагою’
Кукарачка• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Так може у нього якісь невідкладні справи були і ще з‘явиться. Хоча люди бувають різні, нажаль.
Руда ліса• 25 февраля 2023
Може забухав вчора?

Руда ліса• 25 февраля 2023
Субота сьогодні, у понеділок прийде.
Глас_Народа• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Так напишите ему на мобильный, с вопросом, когда он придет подписывать документы и когда будет оплата. Пишите ему каждый день
Мастер Пис• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы

Для Вас соучредитель большой компании = порядочный человек? Вам лет 20, наверное?
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляРуда ліса
Може забухав вчора?
не схоже, останнє його прохання було ’ дайте ще повну текстову версію мені’. Я пишу проект коштує грошей, розрахуйтесь, а він різко зник.
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
він не дав свій телефон, а мій взяв
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляРуда ліса
Субота сьогодні, у понеділок прийде.
я його попередила, що наступний тиждень в мене аврал людей, тільки п´ ятниця, субота для його дії.
Глас_Народа• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
він не дав свій телефон, а мій взяв
А писал он вам на эмейл?
В гугле ФИО не пробивается?
Ищу-брожу• 25 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Или с ватермаркой
автор Губы_зубы • 25 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
А писал он вам на эмейл?
В гугле ФИО не пробивается?
в мене і так є всі його дані, я по закону не маю право розголошувати, це відповідальність аж до втрати професії. Тамниця клієнта.
Отчебучкина• 25 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Что именно разглашать вы не имеете права ?
Отчебучкина• 25 февраля 2023
Автор, у вас два высших образования?