Гу го гу го гу• 25 февраля 2023

Сиве волося. Втомилась фарбувати

Почало сивіти з 20 років .
Зараз 36.
І сьогодні фарбувалась у перукаря і думала як вже це мене дістало.
Ви б злякались якби побачили жінку мого віку з сивим волосям?
Які варіанти щоб не фарбувати раз на місяць коріння?.
Кашпо• 26 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Я трошки раніше сивити почала. Постійно не фарбуюсь десь років 10. Хіба що можу кольорове зробити, але то рідко.
Не лякаюся, а завжди радуюсь за жінку, коли бачу, що вона змогла вийти зі бульбашки адаптивки.
а як зробити кольорове, покажіть? незрозуміло
Tammy21• 26 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Я мала на увазі блакитне, зелене, фіолетове, рожеве і т.ін. фарбування) Раніше висвитлювала базу, потім вже ні.
Бавовна• 26 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
У меня такого типа покраска поддерживаю, 2 раза в год, делаю мелкое мелирование как штопка, тонирую раз в неделю тонирующей маской бальзамом.
Як називається цей вид фарбування?
Разведка Маша• 26 февраля 2023
Ответ дляТвердая валюта
В мене є знайома Юля, 36 років, а волосся сиве з 20, всі люди це помічають і за спиною базікають, що вона як бабка стара.
Ост навіщо ви так ? Людині і так не добре, а ви ще масла в вогонь .
Разведка Маша• 26 февраля 2023
Ответ дляТочный сантиметр
У вас від фарби волося лізе?
В мене так ((.
Попадалочка• 26 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Я теж зафарбовую, не прикрашає мене сивина. Недавно відкрила для себе фарбу для відрослого, сивого волосся. Зафарбовує добре, і лише 10хв тримати.
А якщо тільки вилиці сиві? Чи можна лише їх зафарбовувати?
А який колір буде тоді?
ТАЗератти• 26 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Что именно я усугубила и преувеличила?

Напишите, пожалуйста, что именно Вы имеете в виду под ’хорошей краской’.

Седина не может испортить внешность женщины.
Седина - это естественно.
Седая женщина, у которой внутри гармония, намного краше может выглядеть, чем женщина с окрашенными волосами, но не довольная жизнью.
Важен не цвет волос. Важно то, как женщина себя ощущает.
А женщина с окрашенными волосами и довольная жизнью :) что за примитивизм.
Седина старит всех и всегда. Не сравнить волосы красивого цвета и седые волосы. Ни одного плюса нет.
Пушка заряжённая• 26 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вам те саме питання, з довжини ж з часом вимивається фарба, і якщо фарбувати лише корені, то буде два різних кольори на голові? Як виходить фарбувати лише корені? Та й з сивини змивається фарба за два миття.
Під час фарбування в салоні фарби змішують, коріння темніше, довжина трішки світліша в шоколадних відтінках. З часом колір стає не таким насиченим, вимивається. Але фарба з сивини не змивається. Підфарбовую лише корені і мені подобається як це виглядає, це не є полоса темних коренів, все виглядає цілком природньо, думаю мало хто помітить що я фарбуюся. За два миття змивається хіба фарбуючий бальзам чи маска, покрашене волосся відростає
Додекаэдр• 26 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
А швидко змивається?
КонхфЭдкаТузик• 26 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Дякую, зрозуміло, на жаль більш світлі відтінки злітають з сивини( я б теж фарбувалася в якийсь 5 рівень, але не личить.
Астановитесь• 26 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А що робити з довжиною? Вона ж буде відрізнятися від коренів, якщо її не пофарбувати?
Можна 2 р корені дома, на 3 раз довжину чи сама чи у майстра
Астановитесь• 26 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То роблять корені, а тоді за 10 хв до кінця протягнути по довжині
Редисочка• 26 февраля 2023
Спасаюсь меллировкой.Но у меня русые волосы,5-6 мес могу спокойно ходить и не делать
Янка-угомонись• 26 февраля 2023
я десь в 35 перестала паритися (сива була з 23 років), повністю сиве-меланж і ок. зручно:)
Калёва Замалёва• 26 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Вы серьезно про парик написали?
Как вариант.
ЖенаАйтишнеГа• 26 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А можна фото? Також мрію про таке, але в інеті фоткам не вірю)))
ДА да да• 26 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Спробуйте не фарбувати волосся.
Проведіть експеримент.
Але з самого початку задайте собі напрямок, що все получиться і Вам сподобається. І так і буде.
Зараз все більше жінок починають віддавати перевагу своєму натуральному сивому волоссю.
Я це бачу в свому місті.
Теж про це думки, але маю доволі довге волосся, різниця з пофарбованим значуща. Стригтися коротко це жах, а поки відросте власне сиве, то це кілька років. Роздумую над хною.
ДА да да• 26 февраля 2023
Ответ дляФорточка
Натуральні фарби.
Хна і басма.
Зараз фарбуюсь так званою елітною.)
Надмілкий помол, немає потреби по-перше запарювати і настоювати,а по-друге не треба довго й нудно вимивати, по часу десь як той же шампунь.
Дякую Вам, роздумую про хну. Нормально сивину зафарбовує? Скільки потрібно часу тримати?
Tammy21• 26 февраля 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Как вариант.
Это ужасно(
...аяприкольная• 27 февраля 2023
Ответ дляШкала Радости
Есть красивые оттенки седины, соль с перцем, мне очень нравится. А вот желтоватая седина неравномерными пучками, выглядит грязной и неопрятной.
Какая у вас,автор?
Не может быть седина красивой ни в каком проявлении, ни в каких оттенках
Гага Газу• 27 февраля 2023
Автор фарбуйтесь в блонд, я в блонді с 19ти, здається, років. Навіть не помітила коли сивина почалася. Зараз, думаю, шо десь тритина всієї голови сива, але це майже не видно
Фиктивная• 27 февраля 2023
Ничего страшного не вижу. Сама такая с 20 лет - наследственное. Бабушка уже к 30годам была полностью белая. Думала,что и у меня так же, а нет- очаговая у меня. Раньше ходила к хорошему мастеру выравнивала цвет, красили, тонировали- но это очень дорого и долго. Сейчас подобрала себе блонд- сама дома каждые 2 недели корни подкрашиваю.
Форточка• 27 февраля 2023
Ответ дляДА да да
Сивину зафарбовує у трохи світліший відтінок. Т.я. у мене рівномірно волосся сивіє, то виглядає як ледь помітне мелірування.)
Тримаю годину мінімум. Можу й довше, якщо чимось зайнята.
Кожугетовый ансамбль• 27 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Судя по Вашей фразе - ’Не сравнить волосы красивого цвета и седые волосы. Ни одного плюса нет’ - примитивизм присущ именно Вам.
Мне жаль, Вы не разобрались в вопросе, поскольку плюсы есть, и они значительные.

Даже одно то, сколько женщин себя истязают, если так можно выразиться, вынуждают себя красить волосы, кто очень часто, кто немного реже. Разве человек счастлив, когда делает что-то по принуждению?!
А тут в теме отписалось много таких ’счастливых’ женщин.
Так может быть стоит взглянуть на вопрос с несколько иной позиции?.
Кашпо• 27 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
а яка у вас довжина волосся? яка стрижка?
ДА да да• 27 февраля 2023
Ответ дляФорточка
Дякую! Це вихід.
автор Гу го гу го гу • 27 февраля 2023
Ответ дляemerald_88
Раз в месяц и надоело? А зубы чистить два раза в день каждый день не надоело? Эпиляцию, маникюр? Это всё из одной области. Если хотите быть ухоженной, то не надо ничего больше выдумывать, седина не красит.
Ні не те саме. Тут йде багато часу.
Приходиш до перукаря, а в неї попередній клієнт ще хвилин 20 сидить.
Потім покраска, в мене чутлива шкіра і крашусь я в блонд.
Вся шкіра підгорає. Потім я вже б кудись побігла після сушки, але не один перукар тебе не віжпустить поки не витягне волосся. По факту зі зборами і дорогою йде на все пів дня
Кастрюлька• 28 февраля 2023
Ответ дляБавовна
Як називається цей вид фарбування?
Не знаю назву, показала фото та пояснила, що хочу дуже мілке мелірування по верху голові та в портретній зоні (біля обличчя).