Червона ікорка• 03 марта в 16:51
1500 грн чому так дорого харчуватися як біла європейська людина
подруга сказала що я шикую
*сало чоловіку
Бабулька• 03 марта в 19:03
Ответ дляОце так цабе
Така собі іронія. Расизмом тягне
Чому? Європейці впринципі білі, одна з сновних ознак європеоїдів. Чи хто тоді білий? Білий африканець? Білий азіат?
Copy-Paste• 03 марта в 19:05
Їжте мовчки, ви ж не за останні гроші купили цю їжу, можна було і без цієї теми обійтися. А якщо нема грошей, то варіть буряк самі і купуйте арахіс. Бідося безпорадна.
Все буде Україна• 03 марта в 19:06
Ответ дляВ кого тако було
Поняла. И что - большинство мяса на кормах, антибиотиках. В молочке, соках консерванты. Сыры в большинстве случаев не вызревают сами. Что в колбасах и чем обработано ’копченое’ мясо и сало - лучше не думать. Хлеб тоже не из чистой муки и дрожжей. И что делать?
Від чогось відмовитися, шукати здорову альтернативу.
Каяспер• 03 марта в 19:11
Ответ дляОце так цабе
Така собі іронія. Расизмом тягне
Гавгавгав, не переживайте, никто вашего дядю Тома не хотел обидеть
Все буде Україна• 03 марта в 19:15
Ответ дляCopy-Paste
Якось в темі про торт Снікерс писали, що арахіс ’ дорогий горіх’ тому вже навіть незнаю...
Оце так цабе• 03 марта в 19:19
Ответ дляКаяспер
Чого ви гавкаєте?
Русланка з гілки• 03 марта в 19:20
Ответ длямесяцкие
так жены стоматологов и разбирают.
кто же еще?
туда же жены тцкашников и прочих силовиков и налоговиков.
кто же еще?
Какой немыслимый бред, примитивное мышление, и полное отсутствие логики и элементарных знаний математики.
месяцкие• 03 марта в 19:21
Ответ дляРусланка з гілки
мне жаль что я огорчила вас своим несовершенством.
месяцкие• 03 марта в 19:21
Ответ дляВсе буде Україна
арахис вообще не орех.
Все буде Україна• 03 марта в 19:22
Ответ длямесяцкие
арахис вообще не орех.
Я знаю, що це бобові тому написала в лапках
месяцкие• 03 марта в 19:24
Ответ дляВсе буде Україна
сразу не поняла.
Copy-Paste• 03 марта в 19:27
Ответ дляСирОжино пирОжино
Українці не їдять, почитайте коментарі. Навіщо броколі, якщо можна купити сирий буряк. Навіщо кешью, якщо є насіння. І от нижче також навіщо фісташки, якщо можна солоний огірок.
Почитайте коментарі ще раз. Авторка це все купила не за пенсію 3000 і не за кошти взяті в кредит, тому можна це все з´їсти і без цієї безглуздої теми
СирОжино пирОжино• 03 марта в 19:28
Ответ дляCopy-Paste
Читаю ще раз, на звичайні продукти всі понаписували, що автор жирує.
Бабулька• 03 марта в 19:31
Ответ дляCopy-Paste
Але це і не дешево, хоча воно просто їжа. Що тоді мають їсти ті, у кого пенсія 3000? Якщо навіть для досить забезпечених людей потроху доводиться переглядати продуктову корзину? Продукти дорожчають всі, незалежно ’дорогі’ вони чи ’дешеві ´. І якщо родини з високим доходом перестають витягувати банальну продуктову корзину - переглянуть, зварять бурячок самі. Що мають варити ті, кому вже і бурячок дорого?
Copy-Paste• 03 марта в 19:31
Ответ дляСирОжино пирОжино
А давайте запитаємо у авторки, яка мета її теми, можливо вона голодує, можливо дійсно останнє віддала в магазині, може їй потрібна наша допомога?
СирОжино пирОжино• 03 марта в 19:32
Ответ дляCopy-Paste
Мета теми очевидна, якщо для Вас ні, маю питаннячка по інтелекту.
Copy-Paste• 03 марта в 19:35
Ответ дляСирОжино пирОжино
То ви теж як авторка хочете все і безкоштовно? А де є дешевше? Накидайте приклади країн, ми всі туди завтра спакуємо валізи
Бабулька• 03 марта в 19:40
Ответ дляВсе буде Україна
Масло- пальма
Філе- корма і гормони
Сало - префікси
Зелень - без землі і сонця
Броколі - нітрати
Горіхи- оброблені від плісняви
Філе- корма і гормони
Сало - префікси
Зелень - без землі і сонця
Броколі - нітрати
Горіхи- оброблені від плісняви
Ну, з таким підходом в магазин можна впринципі не заходити. Але люди чомусь почали жити довше і в масі своїй здоровіші, ніж на натуральній ріпі. Загадки...
Люблю джаз• 03 марта в 19:40
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так( Вчора одна писала, що не їсть крупи і овочі борщового набору, у неї спитали що на гарнір, вона каже овочеве рагу, так дівчата почали питати з чого рагу, якщо вона ніяких наших овочів не їсть, а вона написала, що у неї в регіоні 80 видів овочів і ще привозні.
О, это мой любимый новый персонаж на Советчице🤣
Какая-то дурочка, самоуверенно несущая пафосную чушь. Такая себе Маринамарианна на спидах.
Альфред Шнитке• 03 марта в 20:03
Ответ дляЧервона ікорка
це іронія, типу нормально і різноманітно
Так тут еды на 1 день на двоих( сало останется только немного
Все буде Україна• 03 марта в 20:09
Ответ дляБабулька
Точно і довше і тим більше здоровіше
Коментар ж мій не про це, а про те, що на фото самі звичайні продукти не найкращої якості
Бабулька• 03 марта в 20:11
Ответ дляВсе буде Україна
Точно і довше і тим більше здоровіше
Саме так. Звичайні. Масмаркет, можна сказати. І вже навіть він ’не по кишені, варіть буряк самі’. Доречі буряк - один цукор, як і морква. У вас своє, екологічно чисте і без ГМО?
Все буде Україна• 03 марта в 20:12
Ответ дляБабулька
Та чого не по кишені, в рошені один цукерок в таку вартість
Бабулька• 03 марта в 20:15
Ответ дляВсе буде Україна
Бо ті, кому по кишені, тем не створюють) а скільки родин вже мовчки перебрали споживчі кошики...
Каяспер• 03 марта в 20:18
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Лучше не доводить до такого(волосы выпадут). Мама много лет постилась жёстко (православная(, сейчас проблемы со здоровьем. Врач строго запретил все посты. Ест теперь всё, что положено и строго по расписанию.
Глупости, раньше все люди постились и жили до 90 лет. Нельзя только 2 месяца в году никакой пищи животного происхождения, в Великий Пост перед Пасхой. И то масса продуктов растительного происхождения есть с белком - грибы, фасоль, орехи, соевые продукты и т.д. В Рождественский пост вообще можно есть рыбу и морепродукты. Ваша мама просто неправильно питалась, а оправдывает постом.
Марс атакует• 03 марта в 20:37
Ответ дляНе гоню
И буряк варят, по 10грн за кг
Більше електроенергії спалиш поки його варити,аніж готовий купити)
Червона ікорка
• 03 марта в 20:44
Ответ дляCopy-Paste
не заходьте в такі теми і без коментарів можна обійтися
Брюнетка в Мармеладе• 03 марта в 20:48
Ответ дляКаяспер
Моя мама знает побольше вашего. Грамотейка нашлась