Кто крайний?• 26 февраля 2023
Муж со слабым либидо
Вообщем такая ситуация, что муж меня не особо хочет. При этом я действительно очень красивая женщина, слежу за собой, стройная. Ему 45, мне 38.
Женаты 14 лет, есть ребенок. В целом в браке все нормально, не идеально, но теплые семейные отношения, муж ласковый, сентиментальный очень, но все эмоции в себе. Любит обниматься, гулять вместе за ручку. Любовницы как по мне нет, редко гуляет сам вообще, или на работе или дома, звонит всегда.
Но инициатором секса почти в 80проц. случаев выступаю я, он совершенно не активничает, если я не заговорю про секс, он вообще не будет интересоваться неделями. Секс у нас последние пару лет раз в неделю. Сам секс хороший.
Начинаю думать, что после 40 вообще останусь без интима или только по праздникам((( И ладно бы если бы проблемы какие со здоровьем у него были, а так все отлично, ему просто не надо столько, говорит, что часто просто лень ему. Сам хочет где-то раз в месяц((( мне реально бывает обидно от этого....
Часто вообще такое встречается в таком возрасте? Тут только и пишут что мужики гуляют и имеют все что движется...
Уси Пуси• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
що каже моя дружина, чи що?
ну як тобі сказати, ніякі лубріфіканти не можуть виправити ситуацію. якось так
Ти написав, що в курсі щодо менопаузи. То питання: ти в курсі по розповідям дружини? Саме вона придумала, як менопауза не дозволяє займатися сексом з нею?
Сусановна• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
та ні, вона мене завжди чекає, навіть зараз. коли працювала, часто приходила пізніше за мене. еле секс був стабільно
То може вона знає про походи наліво, тому і втратила інтерес? Вигадала проблему з менопаузою аби не спати зі зрадником.
#Пойду_кгадалке• 26 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Это не мой вариант!)))
А ведь это может быть ЕГО вариант! Вы не думали об этом? Просто скучно Вашему мужу. Обычная близость уже не доставляет такого удовольствия, как в молодые годы. Все уже пройдено, так сказать
Ответ дляУси Пуси
ні, в нас були сумісні спроби. перші роки все було як завжди, навіть краще тому, що не було перерви на цикл. потім все стало гірше і з рештою зовсім погано
Челюскина• 26 февраля 2023
Ответ дляСердючка
Нема нічого гіршого за молодящуюся 40+ у вічному пошуку. Яка ще до того ж вважає, що 30-літні це вік її кавалерів.
Вона не у вічному пошуку... І тут ні слова про 30 літніх😁
Уси Пуси• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
Бл@ха, то у жінки фізиологічна проблема, чи шо?
Ти як, нормально заробляєш?
Жынси_на_флиси• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
ну дивись. принаймні до першої дитини доступ до тіла практично безлімітний. потім починається, що ой я вагітна, все складно і таке інше. потім пологи, дай мені оговтатись, дитина виснажує, я і спати не встигаю. на це іде десь 2-3 роки. розуміючий чоловік не іде шукати коханку, а переходить на ручний режим. після малої дитини починається, що я ще і працюю, а вцього вже безстроково. якщо не з´являються інші діти, то якась надія на секс починає майорити десь на 5-6у році дитини, але це не точно і ніяких гарантій, що буде так, як до вагітності взагалі немає. весь цей час чоловік все розуміе і прдовжує рорбити умілі ручки, якщо він за цей час не знайшов заміну, або взагалі не пішов з хати. і от коли дружина вирішує підкотити на рахунок сексу, він вже слабо уявляє її об´єктом сексуальної фантазії, або просто не хоче витрачати зайвої єнергії на те, що він робіть кожного дня в туалеті.
якось так
Ні, це ви описали приклад певної пари. У мене троє дітей і більше , ніж місяць у нас не було перерви, враховуючи складні пологи. Але мені то взагалі на потрібно було. Це зовсім інша тема.
Ответ дляСусановна
от саме зараз ти пишеш найбільш найпоширінішу версію тих дівчат, які особисто з цим не стикались. до менопаузи ми шпилились по декілька разів на день, іноді вона навіть мене будила. ми власне і зійшлися на сексі, бо влаштовували один одного
Сусановна• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
це саме перше що спадає на думку. Було Фсе добре і тут раптом менопауза вбила в жінці бажання. Ну не вірю я в це.
Ответ дляЖынси_на_флиси
я одному товаришу порадив не кидати дружину і не одружуватись на коханці. в них досі секс, бо вона повністю залежить від нього. якось був свідком їхніх побутових стосунків, таки добре, що він мене тоді послухав
Уси Пуси• 26 февраля 2023
Ответ дляішо
сміявся уголос
проблема саме фізеологічна, яка потягнула за собою повну втрату лібідо. вона навіть лікувалась, якщо це так можна назвати
а як гроші можуть на це вплинути?)))
Після твого хамського тону, тобі писати не хочеться, не те шо трах@тися з тобою
Кукарикуууууу• 26 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Типа того. Но постоянно его уговаривать, сил уже нет(((
Ну в 45 то скорее всего он уже натрахал всё что шевелится, если такая потребность и была((((
Мой в 33 так себе.
В 20 уже писали простатит, так что такое себе
Мой в 33 так себе.
Голова колгоспу• 26 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
Бути красивою не достатньо. Треба бути сексуальною і бажаною. Та і вам не 28😏
То й йому не 25))))
КучМала• 27 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
А почему не хотите? Лень вам или какая-то неудовлетворённость мужем в других сферах отбила желание?
Поставила мірену після родів. І як рукою зняло . В процесі прилюдій бажання приходить. Але, щоб мені самій хотілось ініціювати щось, чи думати в ту сторону. Ніт. Нема такого зовсім . В моральному плані задоволення собою і чоловіком все ок.
Фекла Персиковна• 27 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Это пока новый мч, поэтому и захлестывает,а через 14 лет совместной жизни не может захлестывать
Через 14 лет нам будет под 60. Уже и возраст скажется) моего бывшего мужа я и в 18 не захлестывала как и он меня
Щебетушка• 24 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Яка кровать...о богі. Де ваша уява? Невже дорослу жінку потрібно вчити як загравати, провокувати бажання, еротичні вульгарні думки, тримати в тонусі його бажання ..
Навчіть будь ласка, у мене ...надцать років очікування як у Автора, вже понад 10 років не проявляю ініциативу взагалі, бо відмовить 100%, знайде причину, а мені ридати набридло, все тільки за його бажанням...не питайте чому досі разом ...Просто прошу розкажіть, бо морально я вже не жінка давно, можливо щось прокинеться і йому дам почитати....Благаю