Prervana• 26 февраля 2023

Военная техника на Берестейской. О чем они все?

В комментариях пишут, что на Берестейке год назад была наша техника. Это правда? Я помню эти кадры из телемарафона. Останавливали колонну орков. Это заказные комментарии и вата пишет? Профили людей отвечающих - реальные, один терапевт Охматдета вообще, с реальными данными своими.
Star39• 26 февраля 2023
В тг уже пишут:

Сегодня - годовщина странных событий у метро ’Берестейская’ в Киеве, где в ночь на 26 февраля 2022 года произошла перестрелка.

Власти тогда заявили, что ликвидирована колонна вражеской техники, состоявшая из двух грузовиков, легковушек и танка.

Но на деле все оказалось несколько иначе. Перестрелка была между украинскими подразделениями, в результате чего ’дружественным огнем’ были убиты восемь бойцов 101-й бригады, сообщил журналист Юрий Бутусов.

’26 февраля на проспекте Победы возле метро ’Берестейская’ неизвестное украинское подразделение по неустановленным причинам приняло за диверсантов несколько машин, в которых передвигались 8 военнослужащих и расстрелял их в упор’, - сообщает Бутусов.

Все солдаты-срочники погибли, в том числе 20-летний Руслан Чумаченко и их командир, лейтенант Юрий Сирота.

ГБР, по данным Бутусова, открыло уголовное дело, но родственники погибших обеспокоены тем, что его пытаются замять и не привлекать виновных к ответственности.

Бутусов связывает инцидент с бесконтрольной раздачей оружия и потерей управления над системой обороны Киева.

’Оружие раздали без назначения компетентных командиров, отладки связи, поэтому не одна, а несколько групп наших бойцов были в нашем тылу были убиты своими. И такое происходило во многих местах’, - пишет журналист.
Реверанс• 26 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Юрий Бутусов об этом писал. Еще выкладывал свидетельство о смерти парня, где так и написано, место смерти метро Берестейская.
От себя - я в эти дни не могла понять ничего и была в шоке. Но, было непонятно как пару единиц техники с дрг могли добраться аж до берестейской, какой в этом смысл, если всех гарантированно положат и самое главное, доказательства - рос камуфляж, тела, шевроны, хоть что-то должно быть...
Я вище виклала свідоцтво про смерть.Там саме так і написано.Мама хлопця, як риба об лід і нікому ,то не болить.
E-ducate• 26 февраля 2023
Ответ дляРеверанс
Погрози?
Волонтера Антона Сененка чудом не розстріляла Боярська ТРО.
Готуватись треба було.
Готуватись до війни.
Тільки дурень не бачив до чого все йдеться.
Все,що зробили росіянці в нас вони вже робили в Чечні та Грузії.
Гарна стаття була,може хто не бачив
Як українців (не) попереджали про російське вторгнення
https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/24feb/
І як наші вперто все заперечували і виставляли союзників ідіотами
Так. Треба було готуватись і попереджати населення.
Дивилась сьогодні ’Рік’, один із сюжетів ’малюки з дит.будинку у Чернігівській області з 2 нянями місяць у підвалі’ .
І я черговий раз запитую ’чому ці діти зі місяць до вторгнення не були вивезені у якийсь санаторій на ЗУ?’
Надя-Надюша• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Сподіваюсь,що 146 не буде.В країні дуже багато людей,які за неї життя,здоров’я і рідних втратили.І багато зброї.Навряд таке вже буде можливо.Я б не ризикнула...Це вже ні в кого не пройде
а я вірю, що під керівництвом певних людей зроблять такі результати виборів, як їм треба. так як зараз боряться з корупцією, з розкраданням гуманітарки, то нам до чесних виборів ще ой як далеко.
Цвіту і пахну• 26 февраля 2023
Ответ дляmar_mar
Кому повідомляла? Де факти а не чутки? Я не є фанатом Єрмака, але аж занадто його демонізують. Ви бачили як Байден йому руку тиснув, і перекидався з ним словами? Ви вірите що США не знали би що він російський агент?
Причому тут демонізація, в нього батько співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці, ви ж не думаєте що це звичайний пенс?
Malysh2• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
в коментарях до цього посту Бутусова пишуть, що це не єдиний випадок був, на жаль.
Семья ехала внедорожником на Кириловской. Двое взрослых, трое детей.
Star39• 26 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Вот его фотка и свидетельство о смерти.
В первые дни в Киеве царил беспредел
Businka_05• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Де в Україні на хліб кажуть хлєбушек? Що за народна мудрість така, в нас не чула.
Моя свекровь всю жизнь говорила хлебушек, греча. В нашей семье говорят булка хлеба. В речи знакомых, коренных киевлян в 5-7 поколении, тоже встречались слова, по которым тут любители детективных историй вычисляют шпионов. ))) Если так не говорите вы или ваши знакомые, это не означает, что никто.
Zelenkа• 26 февраля 2023
Ответ дляBusinka_05
Боевые действия в Киевской области закончились 1-4 апреля. Пасха была позже. В Киеве 1 апреля уже была гробовая тишина после трех суток непрерывных звуков стрельбы со стороны Бучи-Ирпеня.
Були превентивні КГ, на свята і для зачисток області. Довгих було точно більше 2-х.
Star39• 26 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Удалено администрацией...
Клементина• 26 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Да, в нашем жк нашли двоих, я была в шоке, что самое интересное начали снимать квартиру в комплексе за год! Целый год тут шастались, приезжие (не наши) были
В моєму домі біля метро Печерська також!
Десь півроку жили два чуваки, казали, що вони студенти з Туркменіі.
Виявилось - кацапня, буряти. Їх на третій день війни з перестрілкою затримали.
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Прийдеться...Кошти на відбудову так просто не дадуть...Захід не зовсім дурний і думаю,що не сліпий
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
про справу вагнерівців щось чули? - це про докази і демонізацію.
Членкиня Палати представників США, конгресвумен українського походження Вікторія Спартц закликала президента України Володимира Зеленського вирішити «невідкладну внутрішню проблему», пов’язану, на її думку, із головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

«Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає більшу частину свого часу на створення міжнародної підтримки для захисту своєї країни, але має невідкладну внутрішню проблему, яку йому потрібно вирішити, – голова Офісу президента Андрій Єрмак», –
а це про попередження.
Вікуся Спартц яка голосували проти допомоги Україні і якою Юра Бутусов зписав інтерв´ю? В США теж є свої Рудики, Бойки, Порошенки і тд і їх позиція не є позицією США.
Irina-5d24• 26 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Ничо. Методички разошлют-прочитаете.
То есть это все неправда?
Миззери• 26 февраля 2023
Удалено администрацией...
Businka_05• 26 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Были, но мы обсуждаем именно период боевых действий в Киеве. Область вобще свои отдельные комендантские часы вводила в апреле.
Надя-Надюша• 26 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
а якщо допустити, що вона права?
чомусь ні на Кулебу, ні на Залужного таких звернень немає.
Malysh2• 26 февраля 2023
Ответ дляStar39
Вот его фотка и свидетельство о смерти.
В первые дни в Киеве царил беспредел
Да, это кошмар. Еще по этой причине я заперла всю семью в убежище, пока не выехали в другую область. Только днем, когда более менее затихало, ездили домой. Нам по зданию даже рикошетили пули
Olya Rybka• 26 февраля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Так, то був френдлі фаєр. Загинуло 8 наших військових. Батьки позиваються до суду. Почитайте допис у Бутусова на ФБ
А почему это открытие вылезло только через год? До этого все молчали?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 26 февраля 2023
Ответ дляМарія В
Удалено администрацией...
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
От чесно,Ви іноді перегинаєте.Якщо Ви вже включили туди Порошенко,то допишіть туди Єрмака,Татарова,Шуляк,Арахамію...А там і до самого недалеко.Ну незалежно від партійних вподобань потрібно й совість мати,якщо вимагаємо,щоб вона була у інших.Вибачте,не хочу образити,але гризня Зеленський-Порошенко вже дійсно задовбала
Реверанс• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Зараз хочу помилитися,але
більшу частину тих,хто пішов на Майдан змололо
в Іловайську та Дебальцево.Зараз першими пішли на фронт саме ідейні патріоти,і багато хто вже не з нами.На жаль.
Я не знаю,хто буде в спромозі воювати з єрмаковською мафією.
Перемогу будуть святкувати саме Єрмаки- Арахамії, в безпечному тилу пожинати плоди Перемоги.
Марія В• 26 февраля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Удалено администрацией...
Так,а у вас?
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
а якщо допустити, що вона права?
Для Спартц американці спеціально проверили брифінг влітку. Пояснили, що її поведінка підриває довіру між США та Україною. Також пояснили, що знають про Єрмака, але на даний момент найбільша проблема - росія та війна. Говорячи простіше - немає сенсу змінювати шпалери, якщо горить будинок

Тітонька гралася у внутрішню політику
Olya Rybka• 26 февраля 2023
Ответ дляДафна
ТРО организовывали до войны. По крайней мере в Киеве в метро в вагонах везде были объявления, что мол ’присоединяйтесь к территориальной обороне Киева’. Помню на работе ещё обсуждали, что точно война будет.
Да это только зрадоботы рассказывают, что не знали, не предупреждали. Думают, у всех память отшибло? Я сама помню, что везде писали, что возможна война. Но не верила до последнего.
Надя-Надюша• 26 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Тітонька гралася у внутрішню політику
добре, якщо американці сказали, що знають про проблему, значить вона все ж таки існує?
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Тітонька гралася у внутрішню політику
Так чому ту проблему не вирішує НАШ президент,а повинна вирішувати Америка?
Tekila_• 26 февраля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Даже если это правда. А к чему Бутусов сейчас это разгоняет? Хотя, понятно зачем и для кого...
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Блін...
Я написала, що США вистачає своїз політичних кадрів і це не означає, що їх думка = офіційній позиції США. Приклад: у нас бойко та все опзж виступає за братання та дружбу з росією. Це є офіційна позиції військово - політичного керівництва України? Зі Спартц теж саме
Реверанс• 26 февраля 2023
Ответ дляE-ducate
Діти,музейні цінності все було залишено на поталу.У Вас дуже слушне зауваження.