КохайтесьЧорнобровi• 26 февраля 2023

Згорів будинок. Чи можна купити і оформити на себе новий?

Мій власний будинок згорів у Харківській області. Хочу купити в Полтавській області хату.
Питання: чи варто його оформлювати на себе ? Це не вплине на майбутню допомога на відновлення зруйнованого будинку?
железный занавес• 26 февраля 2023
Повлияет. Я бы не оформляла на себя.

автор КохайтесьЧорнобровi • 26 февраля 2023
А якщо на офіційного чоловіка оформимо, вплине на майбутню допомогу?
Bor bor• 26 февраля 2023
Здається, що вплине, але можу помилятись. Вже прийняли той закон про компенсацію, почитайте його.
железный занавес• 26 февраля 2023
Мы тоже ждём компенсацию за пару разбитых квартир. Сейчас купили в другом регионе, но оформили на маму, которая не ждёт компенсацию.
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вполне может быть, если вы официально семья.
Разведитесь и оформляйте на него, если в нем уверены.
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляжелезный занавес
Интересно, а что обещают компенсировать?
Реально стоимость рыночную подобного жилья?
А то, что в квартире было, имущество, это компенсировать будут?
Ответ дляНалитое яблочко
Та так і думаємо. Та ось підвернулася хороша хата по норм ціні, думали розвестися з чоловіком, але ж поки розведемося, пройде час.
Чи можна зараз якось швидко розлучитися онлайн?

Ванна Тазиковна• 26 февраля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Читала этот законопроект, там не особо понятно, что и как. Но ремонты и вещи компенсации не подлежат, только за счет будущих репараций. Как-то так я поняла
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Тут не подскажу.
А родители или братья-сестры, тети-дяди есть?
Которых можно попросить об услуге, потом муж у них ’купит’.
Ответ дляНалитое яблочко
Тут не подскажу.
Нема таких надійних, щоб оформити прям хату. Або в інших така ж ситуація - згоріла хата, ніхто не буде вішати на себе чужу.
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Так это еще законопроект? Его не приняли?
Ванна Тазиковна• 26 февраля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
https://biz.ligazakon.net/ru/news/217687_rada-prin... Хотя пишут, что приняли
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А попросить продавца подождать месяц?
Может за месяц вас и разведут, пойдете в суд, и оба будете согласны.
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Зная, как у нас все делается, будет еще та головомойка(
Но все равно, надо получить все, что можно получить.
Файна цьоця• 26 февраля 2023
Яким чином купівля нового житла має вплинути на компенсацію?
Закон, який доречі прийнято лише в першому чиивнні, базується на інших засадах та принципах
Не слухайте нікого, оформлюйте все на себе
Ответ дляФайна цьоця
Таким, що, можливо, будуть дивитися, чи є у людини житло, чи вона бомж. І типу бомжам швидше допоможуть.
Налитое яблочко• 26 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Да, конечно.
Потом найдут к чему прицепиться, чтобы не дать ту компенсацию.
Кто в Украине живет больше 20 лет, тот знает, что ухо надо держать востро с нашими законами.
Автор, лучше не рисковать, а лучше на консультацию к юристу, а может и не к одному.
железный занавес• 26 февраля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ничего не знаю. Особо и не надеюсь, если честно, вообще, на какую-то компенсацию. Но, на всякий случай, оформили свежекупленную квартиру а третье лицо.
железный занавес• 26 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Именно.

Семена рукколы• 26 февраля 2023
я не знаю який там закон, тим паче в першому читанні, але б хату я б оформляла на себе, бо

та компенсація ще вилами по воді писана, коли і скільки і чи буде взагалі, а хата ось вона вже зараз

Оформите на розлученого чоловіка, не будете мати до неї жодного відношення, життя довге, невідомо як повернеться, сьогодні він вас на руках носить, а потім переклинило і ногою під сраку -і таких випадків навіть тут масса. Ви маєте бутит завжди підстрахована.

Тим більше ви ж зараз в цю хату будете гроші вкладати -ремонт, криша, забор, те, се, третє, десяте, а потім ви підете гола, боса у віночку. Не робіть дурниць.
КараПузовна• 26 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы

Согласна. До тех компенсаций-как до неба рачки. Оформите на чужого человека-останетесь без дома. Только на себя.
бЭйбА• 27 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
для чого розводитись? це не допоможе