40ка• 26 февраля 2023

Вам доводилося захищати ваших дітей?

Як ми знаємо, у дитини нікого крім батьків, немає.
І вони беззахисні, особливо, якщо дитину намагається скривдити якийсь дуже сильно авторитетний дорослий.
А діти у нас апріорі вважаються поганими, схильноми до фантазій і все таке.
Від кого ви захищали наших дітей?
Результат:
вже голосів: 42
15 (35.71%) Інших агресивних дітей
8 (19.05%) Інших родичів
8 (19.05%) Свій варіант
5 (11.9%) Від чужих людей
4 (9.52%) Від вчителів
1 (2.38%) Від собак
1 (2.38%) Від росіян
0 (0%) Поліції
-Инга-• 26 февраля 2023
почему возможность отметить только 1? Практически каждая мама защищала ребенка и от учительской несправедливости и от агрессивных детей

Jul_L• 26 февраля 2023
Слава Богу,пока не было таких случаев разве что рявкаю на людей, которые начинают рассказывать моему ребенку, как ему правильно одеваться или вести себя. Но я всегда на стороне ребенка прежде всего. Если он не прав, мы поговорим об этом наедине и исправим ситуацию.
lily300• 26 февраля 2023
Сына побила толпа детей с класса старше и снимали на видео. Школа ничего толком не предприняла. Муж с сыном выследил каждого и сын их побил.
Горськ• 26 февраля 2023
Не було таких випадків,самі справлялися.
Аміна-2506• 26 февраля 2023
Защищала и сейчас защищаю.
ксюша2010• 26 февраля 2023
Приходилось, от неадекватной мамы одноклассника.
julianik• 26 февраля 2023
Від вчителів, точніше була ситуація коли один ученик зривав уроки, коли батьки намагалися вплинути на вчителів та батьків то всю ситуацію вивернули так що діти самі винні що така зірочка як хлопчик вчиться в їх класі.
Там дійсно був треш, всіх звинуватили в булінгу але забули що всі діти не можуть захищатися від того хулігана бо то булінгу а він міг всіх лупить і зривати уроки бо то ж особистість! В загалом коли діти пішли на карантин всі тільки зраділи що з тим хлопцем більше не будуть спілкуватися.

автор 40ка • 26 февраля 2023
Ответ дляjulianik
О так, цю моду на боротьбу проти булінгу можна як хочеш вивернути
julianik• 26 февраля 2023
Ответ для40ка
Так і клас моєї дочки дуже довго доказував, що то не вони цькували хулігана, а він знущався з них, зривав уроки, принижував дітей.
При тому вчителі всі знали хто є хто, але ніжна дружба директора з батьками хулігана дуже важлива при виборі агресора булінгу.
Так що я дуже добре знаю що таке кумівство в школі.
Болаболик• 26 февраля 2023
Да приходилось . Привезли нас как то в больницу с высокой t . И ДА .. я спасла ребенка тем что убежала оттуда и всех врачей наняла платно и на дом и его вытянули из болезни .
Жаль что отца военного потеряла тоже из за госпиталя военного .. ( чтоб их тоже так лечили ) !
Masushki2• 26 февраля 2023
Ответ дляJul_L
И ребенок исправляется ?
Интересен опьіт других родителей .
Потому что у меня впечатление,что поколение 10-15 летних особо упрямое и лишенное логических связей.
Jul_L• 26 февраля 2023
Ответ дляMasushki2
И ребенок исправляется ?
Интересен опьіт других родителей .
Исправляеься. Потому, что я не ругаю, а разговариваю и обьясняю.
Masushki2• 26 февраля 2023
Ответ дляjulianik
Ви праві .
Masushki2• 26 февраля 2023
Ответ дляJul_L
Обьясняю ,но впечатление что все время лью воду в песок (.
Jul_L• 26 февраля 2023
Ответ дляMasushki2
У меня отношения с детства доверительные. Мы друзья, поэтому слушает и понимает.
Contento• 26 февраля 2023
Автор вы опять соцопрос проводите ? Вы же уже создавали темы о теоритечских конфликтах теоритеческих детей и учитилей.