Як ми знаємо, у дитини нікого крім батьків, немає.
І вони беззахисні, особливо, якщо дитину намагається скривдити якийсь дуже сильно авторитетний дорослий.
А діти у нас апріорі вважаються поганими, схильноми до фантазій і все таке.
Від кого ви захищали наших дітей?
Результат:
вже голосів:
15 (35.71%)
Інших агресивних дітей
8 (19.05%)
Інших родичів
8 (19.05%)
Свій варіант
5 (11.9%)
Від чужих людей
4 (9.52%)
Від вчителів
1 (2.38%)
Від собак
1 (2.38%)
Від росіян
0 (0%)
Поліції
Від вчителів, точніше була ситуація коли один ученик зривав уроки, коли батьки намагалися вплинути на вчителів та батьків то всю ситуацію вивернули так що діти самі винні що така зірочка як хлопчик вчиться в їх класі.
Там дійсно був треш, всіх звинуватили в булінгу але забули що всі діти не можуть захищатися від того хулігана бо то булінгу а він міг всіх лупить і зривати уроки бо то ж особистість! В загалом коли діти пішли на карантин всі тільки зраділи що з тим хлопцем більше не будуть спілкуватися.
Ответ дляjulianik
О так, цю моду на боротьбу проти булінгу можна як хочеш вивернути
Ответ для40ка
Так і клас моєї дочки дуже довго доказував, що то не вони цькували хулігана, а він знущався з них, зривав уроки, принижував дітей.
При тому вчителі всі знали хто є хто, але ніжна дружба директора з батьками хулігана дуже важлива при виборі агресора булінгу.
Так що я дуже добре знаю що таке кумівство в школі.
Да приходилось . Привезли нас как то в больницу с высокой t . И ДА .. я спасла ребенка тем что убежала оттуда и всех врачей наняла платно и на дом и его вытянули из болезни .
Жаль что отца военного потеряла тоже из за госпиталя военного .. ( чтоб их тоже так лечили ) !
Ответ дляJul_L
Слава Богу,пока не было таких случаев разве что рявкаю на людей, которые начинают рассказывать моему ребенку, как ему правильно одеваться или вести себя. Но я всегда на стороне ребенка прежде всего. Если он не прав, мы поговорим об этом наедине и исправим ситуацию.
И ребенок исправляется ?
Интересен опьіт других родителей .
Потому что у меня впечатление,что поколение 10-15 летних особо упрямое и лишенное логических связей.
Интересен опьіт других родителей .
Ответ дляjulianik
Ви праві .