Скорая помощь• 26 февраля 2023
гидрофильное масло
посоветуйте какое, чтобы поры не забивало
Бабка-ежика• 26 февраля 2023
Купила дешеве на мейкапі здається Ритуал, не виявила нічого поганого )))
Купи слона• 26 февраля 2023
А що ви таке на себе наносите, що треба змивати гідрофільним маслом? Ним зазвичай актори грим змивають
Україна понад усе!• 26 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Им смывают бб крем , солнцезащитные средства, которые каждый день наносят.
Акукарача• 26 февраля 2023
У меня было Сенсай, сейчас купила бальзам Farmacy, он ещё круче гидрофильного, кожа лица супер мягкая и напитанная после.
Есть также у Клиник
Бутербродница• 26 февраля 2023
Iunik зараз користуюся. Dr. Ceurecle, needly і інші корейські не масмаркетовські бренди.
Ананомчикус• 26 февраля 2023
Работать надо• 26 февраля 2023
Relance ritual, користуюсь разом з пінкою цієї марки. Подобається, стан шкіри покращився.