Звоночек• 27 февраля 2023
Рубашка, брать/не брать?
Только не под ботинки, а к примеру, под белые кеды. Да/нет?
Звоночек
• 27 февраля 2023
Ответ дляЛепешечка
Своеобразная если мягко сказать
А как по мне - не обычная)
Чебураха с перцем• 27 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
А как по мне - не обычная)
Зачем спрашиваете тогда? Берите и носите.
Милашка-оторвашка• 27 февраля 2023
Берите. Будете поднимать настроение окружающим этой хламидой 🤣
Стрекоза любви• 27 февраля 2023
Автор, будь ласка, не беріть. Хтось правду написав, що будете піднімати настрій… Ну от просто як ця річ підкреслює вашу фігуру, стиль, образ? Відповідь - ніяк. Річ не практична. В машину сісти, буде волочитися. У вас хороша фігура, але зі сторони біла футболка і зверху рубашка буде виглядати на вас набагато цікавіше, освіжить. Хоч можливо не так екстравагантно буде, як в цій зеленій.
Оловянный_Прагматик• 27 февраля 2023
Якщо з юбкою міді довжини, але не довше ніж блузончик була , приталена, така собі бігатослойність, це завжди виграшно
Патриотка• 27 февраля 2023
Вибачте, але попа в два рази буде більше виглядати, а вона як здається на фото і так не маленька
Там_все_размывчато• 27 февраля 2023