27 февраля 2023

Чи робите ви зараз заощадження?

Чи робите ви заощадження ? Витрачаєте все зароблене? Витрачаєте фінансову подушку? Цікавить думка більшості.
волосатое стекло 27 февраля 2023
Моя родина робить.
Карапулька 27 февраля 2023
Тут питання не в думці, а в можливостях
Сердючка 27 февраля 2023
Не роблю, бо не вистачає. Трачу і те, що збирала до війни
Японский Городовой 27 февраля 2023
Да, в макаронах храню деньги сейчас)
Иногда в гречке)
автор Здрасьтенька 27 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
Тут питання не в думці, а в можливостях
Ну да, я згодна. Напевно , неправильно написала. Тоді чи є можливість та бажання заощаджувати, чи все витрачаєте, бо війна.
ЛюблюДевчонок 27 февраля 2023
Полностью подтянула пояс, срочно собираю ребенку на учебу заграницей...все желания тратить отпали.
Масяня Я 27 февраля 2023
Так, робимо заощадження як і раніше. Зараз трохи менше, бо багато допомагаємо і є все ж підвищення цін, але заощадження- то невід‘ємна стаття бюджету.
Баба Яга 27 февраля 2023
Роблю, важко, але ситуація нестабільна
Скелет дыни 27 февраля 2023
Когда как
автор Здрасьтенька 27 февраля 2023
Багато хто втратив частину доходу, але парковки біля магазинів заставлені авто, косметологи також не без роботи.Люди витрачають весь дохід?
Безникая 27 февраля 2023
В борги залізла, на життя не вистачає.
Просериарила молодость 27 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Багато хто втратив частину доходу, але парковки біля магазинів заставлені авто, косметологи також не без роботи.Люди витрачають весь дохід?
Як то кажуть, хто жив- той живе. Я то ще з часів лохдаунів зрозуміла.
Нифига_ни_ни 27 февраля 2023
Конечно. Получила наличку (у меня ежедневная оплата) , половину отложила. И окрашивается, можно жить нормально на вторую половину. А то вечно, денег не хватало. А по итогу: очень много необдуманных покупок, пищевого мусора и тд и ТП.
автор Здрасьтенька 27 февраля 2023
Не рахую чужі гроші, ні в якому разі. Просто цікаво настрої людей. Чи жити одним днем, чи все-таки думати про завтра.
фан L.O.S.T. 27 февраля 2023
С осени тратим подушку(( муж потерял работу в блекаут
фан L.O.S.T. 27 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Багато хто втратив частину доходу, але парковки біля магазинів заставлені авто, косметологи також не без роботи.Люди витрачають весь дохід?
Автор, ну все же как всегда, у одних жемчуг мельче, у других количество еды.
Думаете никто не разбогател на войне? У других все по-старому, но путешествия отпали. Мы первые полгода жили даже лучше, тк доход в валюте.
ДолькиКабана 27 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Не рахую чужі гроші, ні в якому разі. Просто цікаво настрої людей. Чи жити одним днем, чи все-таки думати про завтра.
Всі думають про завтра але хтось думає скільки відкласти, а хтось думає як сім´ю прогодувати за ті кошти що заробив.
Акукарача 27 февраля 2023
Доход позволяет побольше откладывать, но и тратить тоже, слава богу!!!!!
Лунтик-паунтик 27 февраля 2023
Не роблю, бо немає з чого..колись назбирала 2 тис баксів і от і всі мої заощадження :(
Зоя Жорівна 27 февраля 2023
Робимо запаси і заощадження. Я всю свою зп відкладаю, чоловік невелику частину
Этожзвяздаяегообожаю 27 февраля 2023
нет возможности уже откладывать (( на крупные траты только достаем ранее отложенное
Уходя дверю не хлопать 27 февраля 2023
Откладываю,выехали
Педиатор_я 27 февраля 2023
Так, роблю
Працюю і живу тимчасово за кордоном
Мало купляю речей( бо не вдома, ремонти не роблю. Шалена економія виявилась
Виходить жити досить дешево
Частину зарплатні відкладаю
Кили и Манджаро 27 февраля 2023
Я відкладаю, оскільки витрачати стали менше (не хочеться ще одне взуття чи куртку з сумкою, думок оновити авто вже взагалі немає, повністю змінилися пріоритети) донатимо на ЗСУ також.
Удачная 27 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Багато хто втратив частину доходу, але парковки біля магазинів заставлені авто, косметологи також не без роботи.Люди витрачають весь дохід?
Люди заробляють на війні. Вам це важко зрозуміти?
Усатая полосатая 27 февраля 2023
Трохи заощадили, мали купити валюту в Приваті. Але дізналася, що чоловік прийняв рішення самостійно перевести половину на ЗСУ. Тому збираємо трохи, щось втрачаємо, щось донатимо.
Зоя Жорівна 27 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Трохи заощадили, мали купити валюту в Приваті. Але дізналася, що чоловік прийняв рішення самостійно перевести половину на ЗСУ. Тому збираємо трохи, щось втрачаємо, щось донатимо.
А порадитись?
А я с Рио-де-Житомира! 27 февраля 2023
Зараз майже не відкладаю. Трохи відклала, потім витратила частину відкладеного.
У відкладене до війни не лізу.
З одного боку, не дуже хорошо, що майже в нуль витрачаю. Я звикла хоч по чуть-чуть, але відкладати. З іншого боку, на чорний день запас є.
Ms. Любмая жена 27 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Не рахую чужі гроші, ні в якому разі. Просто цікаво настрої людей. Чи жити одним днем, чи все-таки думати про завтра.
Думать нужно и можно, когда есть из чего откладывать. А когда без роботы или с минимлокой, то тут не до откладываний, хоть так, хоть эдак.
Первая леди колхоза 27 февраля 2023
Та якість там копійки,але відкладаю хоч щось.