Сколько_мне_лет?• 27 февраля 2023
дуже романтичний настрій.. хочу бути гарною
передивляться фото з пінтересту, позамовляла купу гарних речей.. скоро весна.. романтичний настрій.. так хочеться любити і бути любимою.. ходити за ручку, а потім засинати під романтичні пісні.. тільки я відкриваю очі, в хаті бардак страшний, в дзеркалі чудовище..
і як жити тепер?
PORKA• 27 февраля 2023
Любіть і будьте кохані і далі по тексту... Дім можна прибрати, себе зібрати до купки, полюбити себе і в дзеркалі буде щаслива дівчина, а не чудовисько.
Думы мои думы• 27 февраля 2023
А я когда все уберу и выброшу лишнее, такой красоткой себя чувствую, аж настроение поднимается!