РукиМыли?• 27 февраля 2023
Обмежено придатний чоловік в кого зайдіть
Якщо мобілізували чи мають право відправити далі, не по місцю проживання? Читала тут, що ні, але не можу знайти де в законі про це вказано?
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Мене цікавить як прописано в законі, а то як вони працюють будемо розбиратися
Вытворунка• 27 февраля 2023
Білий квиток. Сам пішов у минулому лютому. Служить в місті. Правда минулого руку дрг по місту поганяли і в Бучі з Ірпенем побував
Плакулька• 27 февраля 2023
В законе четко прописано в частях обеспечения, за привязку к городу ничего нет, т е. по всей Украине
Пенек Возмездия• 27 февраля 2023
Ответ дляCharming
В це висновок мед комісії, що обмежено придатний?
Пробачте, відповісти на Ваше запитання не можу, самій цікаво
У військовому квитку
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляCharming
Так, комісія реальна, навіть на стаціонар клали, так не хотіли давати обмежену придатність
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Так, але частини забезпечення при бойовій частині, то теж таке..
Я не в теме• 27 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Думаю,ближче до тилу.Знайомого на інсуліні взяли на передову,скоро повернули в тил-обмежено придатний.
Плакулька• 27 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
К сожалению да, сейчас могут прописать и навешать что угодно. Снаряды подавать- это тоже обеспечение....
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляЯ не в теме
І що він робить в тилу?
Я не в теме• 27 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
І що він робить в тилу?
Захист біля кордону з Білорусією,живе за 50 км від кордону.Думаю,укріплення,окопи,там багато роботи.Житло собі знімає,варить,продукти дають.
МастерЮля• 27 февраля 2023
Наскільки мені пояснювали, то можуть. Служити заберуть по місцю проживання, але можуть направити у відрядження типу, а де те відрядження буде ніхто не знає, чи передова, чи 1 чи 2 лінія.
Наскільки це є так, не буду 100 відсотків стверджувати.
Бедная Лиза• 27 февраля 2023
У меня муж ограниченно годен, но за все врем´я не одной повестки не было
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляБедная Лиза
В мого дуже рідкісна спеціальність, його запрошували кілька разів ще коли не було розпорядження про мобілізацію обмежено придатних. Але вона не тилова, за логікою, але напишуть одне, а буде там де треба
РукиМыли?
• 27 февраля 2023
Ответ дляКидстаффовна
Мій з обмеженою придатністю зараз на нулі…у фортеці
А яка у нього спеціальність? І коли його мобілізували?
Кидстаффовна• 27 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Мобілізували з перших днів війни, він тільки потім отримав обмеженість, але назад там де прописка його так і не повернули. Перевели тільки на іншу спеціальність, не в окопі тепер сидить. Але всеодно на нулі.
Звертались до юриста, він каже ніби не повинно бути так, його мають повернути. Написали запит в командування і до сих пір чекаємо відповіді.
Пушка заряжённая• 28 февраля 2023
Нигде такого не написано. В военное время новый медосмотр и он не предусматривает такого решения как «обмежено придатний». Признают пригодным.
РукиМыли?
• 28 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Вы видимо не из наших широт
Пушка заряжённая• 28 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Вы видимо не из наших широт
Читаем внимательно приказ 402:
Після закінчення медичного обстеження під час МОБІЛІЗАЦІЇ ВЛК виносить щодо військовозобов’язаного одну із таких постанов:
’Придатний до військової служби’;
’Тимчасово непридатний до військової служби (вказати дату повторного огляду)’;
’Непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку’.
У воєнний час за статтями (пунктами статей) Розкладу хвороб, що передбачають індивідуальну оцінку придатності або обмежену придатність до військової служби осіб, які пройшли медичний огляд за графами II, III, ВЛК приймає постанову ’придатний до військової служби’, за винятком статей 2-в, 4-в, 5-в, 12-в, 13-в, 14-в, 17-в, 21-в, 22-в.
’Придатний до військової служби’;
РукиМыли?
• 28 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Читаем внимательно приказ 402:
’Придатний до військової служби’;
Вы точно очень далеки от влк и ее решений, в билете стоит ограничено годен, решение принято в сентябре 22 года
Пушка заряжённая• 28 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Дайте скрин по какой статье - выше есть перечень исключений. ВЛК ведь не юристы, вы в курсе? Почитайте лучше решения судов, когда пытались оспаривать направление ограниченно пригодных не фронт. И суд пишет, что при мобилизации только 3 варианта решений и ссылается именно на эти пункты.
РукиМыли?
• 28 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Внизу есть таблица заболеваний, по ней и присваивают ограниченную пригодность, пункты б и в, а - это уже списание. А как же суд не принимает во внимание штамп в военном билете с указанием пунктов по болезням, в штамме есть отсылка на постановление 402
Пушка заряжённая• 28 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Непригодность - это как правило пункт (а). В остальных случаях чаще всего написано:
Придатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально
И возвращаемся к пункту 20.4:
РукиМыли?
• 28 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
И возвращаемся к пункту 20.4:
У вас есть штамп в военнике со статьями ограничения? Ну так если в индивидуальном порядке установлено ограничено годен, то так оно и есть
Пушка заряжённая• 28 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Я за вас рада, но это не освобождает от призыва, в том числе отправки в зону боевых действий.
РукиМыли?
• 28 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Радоваться особо нечему