Не буду• 27 февраля 2023

По слідам теми з парфумами

Попалась на очі тема, де автор взяв фото парфумів з Гугла і написав, що подарую.

Дівчата в темі почали писати про свій фінансовий стан і згадала як рік влітку перед в*йною мене звільнили, двоє дітей, я гола-боса, просила на Порадниці постіль, покривало на ліжко (щоб можна було на дому почати робити вії), хотіла мати додатковий дохід на випадок, як от звільнять мене з основної роботи і одяг для дітей просила.

І добрі люди мені усе це дали❤️

Я не почала вії робити вдома, але я не припиняла старання, влізла в борги, але запустила продажі і уже в лютому я заробила 2 тис дол. Почалась війна, я закрила борги і знову лишилась з нічим🙈

Тоді як почалась в*йна ніхто товар не забрав, щоб повернути товар треба було заплатити 250 грн за доставку туди й назад. А товару багато було відправлено. Тому щоб не чекати невідомо чого я поїхала в Польщу на роботу.

Така от історія.

Хочу подякувати добрим людям, які мені повірили і мені допомогли. Я може і не використала те покривало за призначенням (так і не почала займатись віями), але я і надалі працювала, старалась і таким щось вийшло у мене і я маю надію, що вам ваше добро повернулось сторицею🙏 Дякую ВАМ!❤️❤️❤️ Безмежно дякую за підтримку!
Сиамская сороконожка• 28 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
К тому же, это мужские оказались
Стала рассматривать внимательнее, а потом еще и на коробке увидела размер 10M.
Я думала Китай по любому маломерит ,вот и брала 41,у меня были балетки китайские 40 маленький.Это женские
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я писала, что мужские те, на которые я вам ссылку дала.
Сиамская сороконожка• 28 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я поняла,ищу просто такие на весну теплую ,не обязательно один в один .На шнурах или глубокие,одна нога больше другой.