Не буду• 27 февраля 2023

По слідам теми з парфумами

Попалась на очі тема, де автор взяв фото парфумів з Гугла і написав, що подарую.

Дівчата в темі почали писати про свій фінансовий стан і згадала як рік влітку перед в*йною мене звільнили, двоє дітей, я гола-боса, просила на Порадниці постіль, покривало на ліжко (щоб можна було на дому почати робити вії), хотіла мати додатковий дохід на випадок, як от звільнять мене з основної роботи і одяг для дітей просила.

І добрі люди мені усе це дали❤️

Я не почала вії робити вдома, але я не припиняла старання, влізла в борги, але запустила продажі і уже в лютому я заробила 2 тис дол. Почалась війна, я закрила борги і знову лишилась з нічим🙈

Тоді як почалась в*йна ніхто товар не забрав, щоб повернути товар треба було заплатити 250 грн за доставку туди й назад. А товару багато було відправлено. Тому щоб не чекати невідомо чого я поїхала в Польщу на роботу.

Така от історія.

Хочу подякувати добрим людям, які мені повірили і мені допомогли. Я може і не використала те покривало за призначенням (так і не почала займатись віями), але я і надалі працювала, старалась і таким щось вийшло у мене і я маю надію, що вам ваше добро повернулось сторицею🙏 Дякую ВАМ!❤️❤️❤️ Безмежно дякую за підтримку!
Доктор Хаос• 27 февраля 2023
Есть большая разница, между попросить постель или нишевые духи.
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Але всеодно тут негативно і до такого ставляться. Бо покоивало напр мені дали нове. Можна було продати. Часто теж звинувачують, що людина може просити на продаж. Але тоді мені здається ніхто мені поганого слова не написав
Бойцовская• 27 февраля 2023
Хай у вас все буде добре💐
Интеллектуальные оладьи• 27 февраля 2023
Я давно ни у кого ничего не просила. Но в случае нужды не постеснялась бы попросить еду, одежду, какие-то базовые лекарства... Но я в страшном сне не могу себе представить, как может открыться рот или подняться рука для просьбы айфончика, нишевых духов, лабутенов...
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляБойцовская
Хай у вас все буде добре💐
Дякую
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Пам´ятаю як мені соромно було. Соромно було давати свій номер телефону🙈 Але дуже потребувала всього того
Україна наше все• 27 февраля 2023
Я побачила прохання про допомогу їжею дівчинки з дитиною з Харкова. Просила чоловіка,щоб купив і вислав.Ми чули за ,те можуть спекулювати цим,але хай це буде на совісті кожного.
все по ГОСТу!• 27 февраля 2023
Ответ дляНе буду
А чем вы торговали?
Зяблик протестант• 27 февраля 2023
Мне здесь тоже кое-что отдавали. Пакет хороших вещей выслали, просила номер карты, чтоб скинуть символически на конфеты/фрукты, но отказались... ношу те вещи до сих пор и вспоминаю с благодарностью. И таблетки отдавали однажды, прям спасли меня тогда, в аптеках их не было, а человек даже часть их цены наотрез отказался взять.
Духи - перебор уже, как по мне. Это не вещь первой необходимости, чтоб их просить.
Кима_кепка• 27 февраля 2023
Ответ дляНе буду
Дякую
Слово війна пішіть відкрито, без зірочок*** Тут ніякої таємниці немає, це зараз наша дійсність нажаль((
Птица Говоруша• 27 февраля 2023
А мене колись привітали з днем народження, я тоді була одна, і теж було соромно давати свій номер. А дівчина прислала мені подарунок. Я досі зберігаю всі записочки від неї
Голубая фишка• 27 февраля 2023
Я пам´ятаю, як одна онлайн-знайома (тобто вживу не спілкувалися, лише онлайн - за сферою інтересів, про дітей) навесні втікала з окупованої частини Херсонщини. Рашисти не пускали просто так, а втікати вирішили, бо якась криса здала їх за проукраїнську позицію, бо в них до війни прапор на хаті був. Перевізники брали по 7 тис з людини, їх 2 дорослих, підліток, дошкільня і годовалий малюк. Грошей не було. Вона просила всіх,кого могла і я їй скинула грошей у розмірі 2тижневої своєї зарплати (зараз не працюю). Вони таки виїхали, оселились на підконтрольній території. Вона тоді розказувала яким кошмаром обійшлася та дорога, як важко влаштовуватися на новому місці, маючи лише одягу на один раз переодягтися. І не маючи грошей, а маючи трьох дітей.
І знаєте, я ні хвилини не шкодую про свій вчинок, про нього ніхто не знає, я вперше і тому що анонімно, говорю про це.
Я дуже рада, що є люди, хоч іноді готові допомогти іншим запросто так, тим паче у такі скрутні часи. Нехай це буде на благо обом сторонам.
’Да не оскудеет рука дающего’ чи як там
Колупалочка• 27 февраля 2023
Зачем обсасывать автора той темы.это на самом деле страшно,что за свою зарплату человек не может позволить себе ничего,и флакон спиртяги той ему недосягаемым раем кажется
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
А чем вы торговали?
Товари для дому, побутова хімія.
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
Звичка з Інсти...
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляГолубая фишка
’Да не оскудеет рука дающего’ чи як там
🙏отак добро і переможе
Сиамская сороконожка• 27 февраля 2023
Мне обувь очень нужна на весну и купить не получается,то размера своего нет,то дорого.Мне стыдно просить,но вдруг найдётся мой вариант 40 размера,буду счастлива
ФрекенБок• 27 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Есть большая разница попросить у тех, кто не отдает и попросить себе духи у того, кто сам предлагает их
ФрекенБок• 27 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так была тема где автор сама создала тему с тем, что отдаст духи тому кто попросит. Это ж не то, что создали тему с просьбой подарить духи
автор Не буду • 27 февраля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Можливо хтось відгукнеться🙏
все по ГОСТу!• 27 февраля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Какая длина стопы у вас?
Сиамская сороконожка• 27 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Какая длина стопы у вас?
26,26,5 больше нельзя
YuliSe• 28 февраля 2023
Колись давно тут тема була, де дівчина пропонувала на свій розсуд віддати комусь 100$. Не пам´ятаю чим закінчилась та історія, але по слідам тієї теми інша дівчина створила тему з назвою щось типу ’в мене нема 100 уо, але є...’ І запропонувала всім, написати в кого що є, хто що може віддати, а також попросити кому що треба.
Я в тій темі деякі речі теж віддала. З грошима тоді було не дуже, як і зараз..а мені потрібна була переноска для кота. І одна дівчина просто нову її купила, я приїхала і забрала. Я неймовірно їй вдячна до сих пір! Тоді вона просто дуже виручила мене. Ще з тієї теми я отримала трилогію книг, які прочитала просто з неймовірним інтересом! Це став один з найулюбленіших циклів книг. Вони досі в мене, і я продовжую збирати колекцію і хочу зібрати весь цикл книг.
А ще одна порадниця прислала мені декілька ляльок Барбі - вона просто здійснила мою мрію дитинства. Я настільки була щаслива..здавалось би, доросла тьотя) А тепер тими ляльками грається моя донька.
Ті дівчата мене напевно і не пам´ятають вже, а я їх пам´ятаю і неймовірно вдячна їм по сьогоднішній день.
Ще мені віддавали тут одяг та взуття для доньки. Я не тут, але теж багато чого віддавала раніше) Зараз теж віддаю, але вже не так багато.

І я прекрасно знаю, що ситуації бувать різні. Звичайно, напевно, є халявщиці, котрі просто слізно випрошують все підряд, аби на халяву..Але ж є реально люди, котрим потрібно. І, наприклад, навіть просто пробник якогось парфуму людині подарує гарний настрій, надасть натхнення..та навіть якщо людина просто щиро посміхнеться від приємного подарунку - це вже супер!)
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
26,26,5 больше нельзя
У меня 25,8((( Есть обувь, которая стала узковатой. Думала, что вам может подойти.
Сиамская сороконожка• 28 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Можно пробовать.Может если удлиненный носок.
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Там, наоборот, круглый. Удлиненный давно не ношу. Перемеряла стельку, нет там 26 см, к сожалению.
Вы можете открыться? Если что-то найду, напишу в личку сюда.
лара89• 28 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
На жаль не буде 25,5 тісне взуття.26 босоніжкі ношу вже виміряла .
Я щось такого плана хочу,бо заказала в інтернеті і вони великі 27 .Добре що продавець зробила повернення .
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ длялара89
Такого плана у меня точно не будет((
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ длялара89
Гугл выдал по вашему фото похожие. Но там 41 размер, а длина стопы не указана. И возврата нет.
https://shafa.ua/women/zhenskaya-obuv/tufli/957417...
все по ГОСТу!• 28 февраля 2023
Ответ длялара89
К тому же, это мужские оказались
Стала рассматривать внимательнее, а потом еще и на коробке увидела размер 10M.