Оставим в стороне законность пересечения границ, получения документов и права человека, а также моральные вопросы, кому положено/не положено, кто воспользовался возможностью, кто занимает чужое место etc. Обмусоливалось не единожды и уже наскучило.
Предложу более интересную тему для беседы. Есть ли на форуме украинцы, которые всегда хотели в США и сейчас могут попасть туда беспрепятственно, легально и при желании даже бесплатно :) , но которые до сих пор не там. Что вас удерживает? Не разбились ли ваши розовые очки американской мечты о рассказы наших беженцев, блогеров или кого-то ещё, чьими глазами вы смотрите сейчас на жизнь в Америке) Это шанс, которого раньше у нас не было, почему не используете?
Нежная Лапка• 28 февраля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Що Ви вкладаєте у фразу Нікому я там не потрібна?
Здесь я работаю по специальности, есть свое жилье. Хочу вызываю полицию, хочу иду к врачу, хочу иду к платному врачу. Там моя специальность не актуальна т.д.
Ответ дляНежная Лапка
Понимаю, что никому я там не нужна.
Держит муж, ребенок, есть 2 квартиры, дача, машина. Решила пока есть работа, буду здесь, как уволят -уезжаю куда получится.
А до войны хотели в Америку?
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Я один в Пало-альто знайшла: клімат.
Набагато тепліше, ніж у Києві.
😁😁😁
Так, це вартує 10 тис щоб переїхати тільки ( квитки, квартира за 2 місяці, машина)
Я краще на всі свята на Балі літати буду)
Жена миллионера• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Якщо подобаються чорні, латиноси чи мекси, то знайдете...
Ви взагалі тут були раніше?
А в Європі?
Ви взагалі тут були раніше?
А в Європі?
Ні, мені ближче звична для нас зовнішність.
Європу також розглядаю. В Європі була в різних країнах - Німеччина, Чехія, Польща, Австрія, але недовго, лише як турист дивилася туристичні місця.
В США ніколи не була, але з´їздила б у Лос-Анджелес, у Майамі поплавати в океані.
Нежная Лапка• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
А до войны хотели в Америку?
Мы жили какое-то время в Европе, решили, что дома больше зарабатываем, выгоднее и комфортнее дома. Но из-за войны опять у меня мысли в том направлении.
Ответ дляЯ Главная
Я ніколи не хотіла нікуди)
Якщо в тебе є професія і ти трудяжка, т в Україні не пропадеш.
Знайома завжди звала, приїжджай, тут каласно.
Ну тепер я і приїхала, це ще добре що квартиру знайшли, машину дали, англ в мене вільна....
Ну і хотіла запитати, що тут класного???
Хтось може сказати?
Чим тут жити краще ніж в Києві в центральному районі ( до війни)???
Люди продають все в Україні, пртїжджають і йдуть лопатою махати, ради чого? Щоб жити під американським небом?
Скільки тут постів, допоможіть хоч з якоюсь роботою....
Класно тут було для наших, в 90-2000
Контраст, робота, а зараз що? Я маю на увазі довоєнну Україну.
В мене дитина вчилася в приватній дуже класній школі, купа гуртків і т.д, а тут вчать 2 плюс 2...
Може хтось напише мені які плюси ?
Хтось може сказати?
Класно тут було для наших, в 90-2000
Може хтось напише мені які плюси ?
Україна - ми вдома. Ось головний плюс, все інше риторика з багатьма складовими. Створіть тему про це, якщо бажаєте, я прийду, напишу вам десятка два плюсів.
UPD. Сходе, вас я теж не так зрозуміла, плюси Сша)
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Раджу тоді спочатку знайти на сайті знайомств чоловіка, тоді їхати...
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Америка більше поїздити, подивитися, але не поплавати.
Туреччина буде краща😁
А ще в Маямі купа рашистів які кричать ’Маааша иди сюда’ дикі люди😆
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Туреччина буде краща😁
Жена миллионера• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Туреччина буде краща😁
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Туреччина буде краща😁
Знайомлюся зараз з іноземцями на сайті знайомств. Написав мені один із Петербургу (!). Невже він думає, що я з ним буду знайомитись?
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Мені дуже цікаво послухати чого люди йдуть на такі жертви ради Америки, де вони потім як чорноробочі...
Я скажу ще одне у Вашій темі.
Америка це класний маркетинг, поки ти це зрозумієш, ти вже по вуха в кредитах, того і не можеш так легко все кинути.
Я скажу ще одне у Вашій темі.
Ответ дляЯ Главная
Ви взагалі тут були раніше?
А в Європі?
Ви взагалі тут були раніше?
А в Європі?
Мен/Вермонт, понад 90% білі.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляЖена миллионера
😁😁😁
Скажіть що чекає його в Бахмуті, там є класний готель))
Покажете йому вищий клас в інтимі, скажіть любе кіно милий😀
Сорі не стрималася
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Так я про плюси США хотіла почути, можливо я багато чого не знаю.
Ответ дляЖена миллионера
1) збрехав
2) полює на українку, яка вивезе його по U4U )
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Мен/Вермонт, понад 90% білі.
От блін, а я в агломерації Чікаго, тут купа індусів)))
Нежная Лапка• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Я скажу ще одне у Вашій темі.
Напишу из своего опыта, но не Америка.
Друзья из Измаила, где зп была 5 тыс грн. У них глаза горят, хватаются за любую работу, они мотивированы.
И мы приехали из Киева, жилье нам не такое, зп у меня в Киеве в 3 раза больше, там аренда, дома квартплата, конечно, у меня глаза не горели.
Думаю, от региона тоже зависит.
Ответ дляЯ Главная
Я скажу ще одне у Вашій темі.
Плюс в США для себе я знайшла один, але вагомий. Це країна можливостей. І я зараз не про чорну роботу.
Ответ дляЯ Главная
Так, вибачте, я сьогодні читаю якось шкереберть, може мені пороблено))))
Ответ дляЯ Главная
А наших багато зустрічаєте?
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Напишу из своего опыта, но не Америка.
Думаю, от региона тоже зависит.
В мене знайомі задовго до війни!, продали 2 квартири в Києві, машини, звільнилися з позицій менеджерів середня ланка, приїхали в Дакоту( жопу світу) пішов чоловік на стройку.
Тепер вони в кредитах по вуха але зате американці і кажуть ну шо там в тій Україні...
До війни зустрічалися, вони зачухані, ні покраски ні манікюру, все в кредиті, заначки якоїсь немає...
От я і думаю що це?
Є книжка Кіосаки (Бедный папа Богатый папа) де описуються ’ щурячі гонки’ от це воно...
От я і думаю що це?
Ответ дляЯ Главная
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Туреччина буде краща😁
Ну або у вас дуже багато грошей.
В океані сильно не поплаваєш))
Там хвилі...
Туреччина буде краща😁
Турки красунчики, але ж поматросять і бросять ) Краще ковбой 🤠
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Так тут ’ будь хто може стати будь ким’
Але якщо ти вже став кимось вдома, то нащо тобі оце все.
Тут класно молоді після вузів, а мені під 40, я вже так не хочу знову починати)))
Але шо зробиш....
Нежная Лапка• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
От я і думаю що це?
Я очень хотела уехать, мой умный муж решил мне показать все прелести на практике. Конечно, после квартиры в центре Киева и жилье ’как повезет’ за бугром мой запал исчез быстро.
Ответ дляНежная Лапка
А идей, как заработать там, не было? Лично у вас.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
А наших багато зустрічаєте?
Буває, наприклад, в Чікаго українське село.
Але там як у нас було в 2000)))
Магазин український як Еко Маркет...
Тут міграти ще з радянщини, тому нічого сучасно там я не бачила.
Але там як у нас було в 2000)))
Магазин український як Еко Маркет...
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
А чого Ви хотіли поїхати? Американських фільмів надивилися?)
Після Києва тут нікому не подобається, я про середній рівень.
Щоб мені позволити те що в Києві, я повинна заробляти десь 10 тис долл тут...
Я можу вийти на цей рівень, але не скоро....
Мона Лиза• 28 февраля 2023
Не то, что бы хотела, но иногда думала об этом. С прошлого года не думаю, я убедилась, что дома лучше и нигде так хорошо не будет. Я не хочу тратить годы жизни на адаптацию, начинать все с 0 на другом конце света. Уехала в Польшу, уровень жизни остался тот же, но домой тянет, особенно, когда нужно сталкиваться с гос.структурами, банками, налогами, языковым барьером и тд. Так тут хоть близко, села на поезд и дома при желании.
Ну и плюс я знаю, что в Украине реально, например, накопить денег и купить жилье, в Европе и тем более в Америке - цены космические. Медицина, доступность всего - у нас тоже на отлично, если есть деньги. А жить в кредитах я не хотела бы.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ох, а мені крім світлої раси ніхто не подобається, прям як відраза, особливо до індусів...
Не знаю чому так, але для близьких стосунків тільки білі, а для спілкування байдуже хто.
Нежная Лапка• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Многие друзья уехали, все довольны, мне казалось, что я очень плохо живу. Но есть один плюс - год назад я никуда не убегала, я работала дома, продолжалв учиться, и не понимала где все наши бегущие люди будут там жить.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
Насправді житло тут можна купити, якщо продати квартиру хорошу в Києві... Я моніторла то тільки трохи треба було б докласти.
Але тут якість житла, з гівна і палок)))
Весь сервіс в Україні кращий.
І Медицина, якщо не щось серйозне, теж у нас краща
Весь сервіс в Україні кращий.
Ответ дляЯ Главная
Але там як у нас було в 2000)))
Магазин український як Еко Маркет...
Але там як у нас було в 2000)))
Магазин український як Еко Маркет...
Хлопець в чаті розповідав, вийшов палити у двір, а там сусідка-латина, підійшла, попросила цигарку, забрала всю пачку))) Через пару днів знову підходить, просить, забирає пачку з рук, нахально. Наступного разу він, вже вчений, простягнув їй не пачку, а лише одну цигарку. Вона хвилин 10 на нього щось кричала, каже, не зрозумів нічогісінько, потім вона викликала поліцію, звинуватила його в тому, що він чіплявся до її дітей, хлопця більше години допитували. Каже, чуть не посивів. Кинув палити. Чикаго)