Красный Смех• Изменено 28 февраля 2023

Тема для тех, кто в довоенные времена мечтал жить в США.

Оставим в стороне законность пересечения границ, получения документов и права человека, а также моральные вопросы, кому положено/не положено, кто воспользовался возможностью, кто занимает чужое место etc. Обмусоливалось не единожды и уже наскучило.
Предложу более интересную тему для беседы. Есть ли на форуме украинцы, которые всегда хотели в США и сейчас могут попасть туда беспрепятственно, легально и при желании даже бесплатно :) , но которые до сих пор не там. Что вас удерживает? Не разбились ли ваши розовые очки американской мечты о рассказы наших беженцев, блогеров или кого-то ещё, чьими глазами вы смотрите сейчас на жизнь в Америке) Это шанс, которого раньше у нас не было, почему не используете?
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Хлопець в чаті розповідав, вийшов палити у двір, а там сусідка-латина, підійшла, попросила цигарку, забрала всю пачку))) Через пару днів знову підходить, просить, забирає пачку з рук, нахально. Наступного разу він, вже вчений, простягнув їй не пачку, а лише одну цигарку. Вона хвилин 10 на нього щось кричала, каже, не зрозумів нічогісінько, потім вона викликала поліцію, звинуватила його в тому, що він чіплявся до її дітей, хлопця більше години допитували. Каже, чуть не посивів. Кинув палити. Чикаго)
Та тут цих ’ кончених’ вистачає.
А ще чорні деякі дивляться на тебе звисока😁
Я взагалі блонда з голубими очима, то вони показують що вони тут головні🤣
Мона Лиза• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Насправді житло тут можна купити, якщо продати квартиру хорошу в Києві... Я моніторла то тільки трохи треба було б докласти.
Але тут якість житла, з гівна і палок)))
Весь сервіс в Україні кращий.
І Медицина, якщо не щось серйозне, теж у нас краща
Можливо. Але, наприклад, до 100 тисяч доларів я можу купити нормальну квартиру в Києві, де є вся необхідна інфраструктура, а в Америці це буде максимум халупа не в найкращому місці
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
До 100 тут може і не буде нічого взагалі...
Я про квартири за 150 тис, наприклад в ЖК Республіка, чи Липки і т.д
Оцененная• 28 февраля 2023
Я ніколи не хотіла в США і не думала що буду тут. Але це факт, я тут 9 міс., дуже хочу додому. Якби зі мною був чоловік та мама, мабуть розглядали би можливість закріпитися. А без человіка не хочу, хочу додому. Рівень життя у цьому штаті досить вискоий, гарні будинки, школи, наших також багато. До океану 3 години.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Каліфорнія?
автор Stiflers Mom • 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Каліфорнія?
Ставлю на Флориду
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Каліфорнія?
Вірджинія
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Вірджинія
Не була там)
Я Главная• 28 февраля 2023
Працюєте?
постою_послушаю• 28 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
А где того спонсора взять :)) ехать нужно было туда помоложе
Мне кажется Вы не совсем верно понимаете, что значит спонсор в данном контексте
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Не була там)
тут дуже гарно) але не те все одно
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Працюєте?
працюю на Україну, віддаленно
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
тут дуже гарно) але не те все одно
Коли додому?
Діти з Вами? Як їм?
автор Stiflers Mom • 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
тут дуже гарно) але не те все одно
Як вам клімат?
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Коли додому?
Діти з Вами? Як їм?
додому після перемоги. Зі мною дочка, живемо у сестри чоловіка
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Як вам клімат?
клімат буває дивний, в четверг було +26, в суботу +2 і сніг) зараз вишні цвітуть, нарциси, скоро буде дуже тепло. Літом жарко, але через те що тут багато лісів та зелені, нема висоток, жара відчувається не так, як в Києві
Модница 80х• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В це мало віриться, якась неймовірна історія.
Я теж була в штатах багато разів, наші українці одружуються більш якраз з хіспанік, ніж з білими. Бо схожим менталитет, знаю особисто такі сімї. Такщо дівчата, які дуже проти інших раз, що вони їм музолять оці, то краще туди і не їхати.
волосатое стекло• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Я ніколи не хотіла нікуди)
Якщо в тебе є професія і ти трудяжка, т в Україні не пропадеш.
Знайома завжди звала, приїжджай, тут каласно.
Ну тепер я і приїхала, це ще добре що квартиру знайшли, машину дали, англ в мене вільна....
Ну і хотіла запитати, що тут класного???
Хтось може сказати?
Чим тут жити краще ніж в Києві в центральному районі ( до війни)???
Люди продають все в Україні, пртїжджають і йдуть лопатою махати, ради чого? Щоб жити під американським небом?
Скільки тут постів, допоможіть хоч з якоюсь роботою....
Класно тут було для наших, в 90-2000
Контраст, робота, а зараз що? Я маю на увазі довоєнну Україну.
В мене дитина вчилася в приватній дуже класній школі, купа гуртків і т.д, а тут вчать 2 плюс 2...
Може хтось напише мені які плюси ?
Не все живут в центральных районах Киева, не все в Украине зарабатывают дофига. Многим Америка дает возможность заработать. Кредит здесь это способ не вбросить сразу все, а платить понемногу, откладывать на пенсию себе и т.д. При разумном планировании человек со средним заработком на пенсию выходит хорошо обеспеченным пенсионером и живет на пенсии в свое удовольствие.
Как бы мы здесь много не писали про маникюр и покраску лучшего качества, качество жизни а общем и в целом в США лучше. Это если сравнивать не центр Киева с жопой мира в США, а страны в целом.
Модница 80х• 28 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
Але скільки років життя ви витратити тут у нас щоб назбирати ці сто тис?
автор Stiflers Mom • 28 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Чат U4U, він голосові віжправляв, питав порад, волонтери адвокати з чату йому допомагали порозумітись з поліцейськими, це все в прямому етері чату було.
Модница 80х• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Можливо якийсь провокатор, поліцейські не будут там брати до уваги таке завлення якщо немає доказів. Тож може він збрехав щось чи недоговорив, чи просто спеціально тролить
автор Stiflers Mom • 28 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
В США це заробітна плата медбрата в травматології LA, з нічними змінами і додатковими чергуваннями. За рік. Мінус податки.
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
От я ж і хочу почути такі історії.
Ким люди працюють і за скільки років вони виходять на середній рівень?
Діти де після школи вчаться?
автор Stiflers Mom • 28 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вони реагують на такі виклики і на місці з´ясовують. Можливо, збрехав, Але ж адвокати там реальні були, з Америки.
Модница 80х• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
От я ж і хочу почути такі історії.
Діти де після школи вчаться?
Не вийдеш на середній рівень якщо в штатах не отримаєш професію. Тобто не йде розмова за знання мови, вона повинна бути апріорі, а потім треба витратити рік чи більше на навчання. І тільки після того можливий вихід на середній рівень. Але багато наших дівчат одразу заміж вдало виходять чи чоловіка відправляють на трак, а це 90 відсотків часу він в дорозі, важка робота, сімї рушаться.
Зарядка для хачапури• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
В мене знайомі задовго до війни!, продали 2 квартири в Києві, машини, звільнилися з позицій менеджерів середня ланка, приїхали в Дакоту( жопу світу) пішов чоловік на стройку.
Тепер вони в кредитах по вуха але зате американці і кажуть ну шо там в тій Україні...
До війни зустрічалися, вони зачухані, ні покраски ні манікюру, все в кредиті, заначки якоїсь немає...
От я і думаю що це?
Є книжка Кіосаки (Бедный папа Богатый папа) де описуються ’ щурячі гонки’ от це воно...
А ви не думали, що вони справді задоволені? Може їм та робота менеджерів середньої ланки з 9 до 22 і вічна боротьба за місце під сонцем не потрібні? Стабільність, спокій, впевненість у майбутньому для дітей набагато важливіші зовнішніх атрибутів і понтів
Я Главная• 28 февраля 2023
Ответ дляЗарядка для хачапури
А тут не конкуренція?)))
Ви в Штатах?
Зарядка для хачапури• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
А тут не конкуренція?)))
Ви в Штатах?
Ну да а де ж, я пишу те що сама відчуваю і що бачу навкруги
Модница 80х• 28 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Може таким чином адвокати рекламують себе в чатах.
Помогалочка• 28 февраля 2023
Я не в Штатах, но близко. В Канаде. До 2014 года о эмиграции даже не думали. С 2020 года у меня дом исключительно в Канаде, несмотря на то, что в Киеве осталась хорошая и дорогая квартира.