Подметайло• 28 февраля 2023

Педіатр в приватній клініці

А Ви, якщо ходите до педіатра в приватну клініку, раптом що можете написати/зателефонувати йому, щоб запитати, що робити в тій чи іншій ситуації?
Ми ходимо в приватну, дитині 5 місяців. Декларацію з нею заключити не можна на даний час. Коли пишу буває їй запитати щось, то відписує дуже довго або не бере трубку і т.д. Чи якщо не заключено з нею, то наче і не повинні ми писати їй чи як?
Молчавочка• 28 февраля 2023
Так. Вона має повне право не давати вам свої контакти

АяВсёЗнаю• 28 февраля 2023
Я пишу, відповідає
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляМолчавочка
Просто з першого дня ми питали про декларацію, говорила, що як тільки можна буде заключити - скаже. Але досі нічого
Лікар подобається, але от в дитини сьогодні температура, я їй телефоную, трубку не брала.. тільки згодом відписала
А звичайно маленька дитина і хочеться, щоб педіатр був на зв‘язку.. доведеться шукати іншого 😓
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я пишу, відповідає
Сьогодні в дитини температура, трубки не брала, тільки через якийсь час відписала
В мене враження, що напрошуюсь, але мені треба лікаря, на якого можу розраховувати, дитина ж маленька.
Пленница SexShop-а!• 28 февраля 2023
Зараз ні, тому що ходимо в клініку на прийом.
До цього був також приватний педіатр, але і додому приїздив на виклик за межами клініки, то йому писала. Якщо не звертались на днях, але потрібна була його консультація то сплачували постійно 250-300 грн за онлайн.
Безкоштовно, зрозуміло ж, вона вам не повинна відповідати. Я взагалі здивована питанню. Вона найманий працівник в клініці, і ви сплачуєте за візит саме клініці. Вона навіть не повинна давати свій особистий телефон, для цього є в клініці call-центр.8
Белоснежко• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Вы такая простая. Записывайтесь на консультацию и оплачивайте. Некоторые клиники предоставляют онлайн консультации - они тоже платные.
Пленница SexShop-а!• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Це онлайн консультація і вона не безкоштовна
Молчавочка• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Тоді вам потрібно точно з декларацією (( Є й приватні, з якими можна укладати
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Ми теж ходимо через клініку на прийом щомісяця. Просто питання в тому, що от сьогодні в дитини температура, так як ми до неї ходимо, то звісно її набрала. Чи як тоді потрібно ще паралельно іншого лікаря мати з декларацією для таких форс-мажорів?

Белоснежко• 28 февраля 2023
Ответ дляМолчавочка
С декларацией в нерабочее время тоже никто не обязан отвечать.
Молчавочка• 28 февраля 2023
Ответ дляБелоснежко
А я про неробочий час десь писала чи автор? Якщо просто прийом у приватній клініці, звичайно, вони поза записом не будуть надавати послуг
Пленница SexShop-а!• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Домовляйтесь з нею про онлайн консультації чи особистий візит додому, на такі випадки. Вона скаже ціну. І в клініках також є така послуга. Безкоштовно відповідати більшість не буде.
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
От мабуть тому вона і не бере. Ми просто думали, що таки заключимо декларацію з часом, але нічого не каже. А тут форс-мажор і якось не зрозуміло як себе вести.
Дякую за відповідь
Пленница SexShop-а!• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Дякую за відповідь
Нехай дитина одужує!
Шукайте іншого лікаря або домовляйтеся про справедливу винагороду для неї.
АяВсёЗнаю• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Я теж щоразу про це думаю, але вона відповідає. Хоча ми часто на прийомі все одно
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Нехай дитина одужує!
Так і зроблю, дякую
Підкажіть, будь ласка, ще питання наперед, так як хворий чоловік і дитина. Якщо раптом і я захворію, дитина на гв, мені можна звертатись в консультацію, де була на обліку по вагітності, до свого гінеколога? Чи я вже відношення до них не маю? дитині 5 місяці. В плані консультації, які ліки можна приймати на гв, які ні і т.д.
Байрактара• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Обычно, когда у ребенка серьезная температура вызывают скорую.
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляБайрактара
От ми і викликали, температуру збили, а завтра треба знову ж таки до педіатра
Але до цього телефонувала їй, щоб запитати, що робити взагалі, коли температура лише починала підніматись
Байрактара• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Все, завтра идете к педиатру. Если не пойдете, ухудшение состояния ребенка - полностью ваша вина.

автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляБайрактара
Ви дивна? А я писала, що не піду?
Перечитайте ще раз питання в старпості
Байрактара• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Ви дивна? А я писала, що не піду?
Перечитайте ще раз питання в старпості
Не нервничайте. Вам никто ничего не должен. Ни в частной клинике, ни здесь на форуме. И любой уважащий себя специалист придерживается work balance.
Тра Ля Ля• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Так і зроблю, дякую
А гінеколог яким боком? Звертаєтеся до свого сімейного лікаря.
ГейТуда• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Людина на роботі, інші пацієнти, домашні клопоти, нє? Мають бути ваші проблеми в пріоритеті? Впевнена, що ваш малюк - не єдиний п´ятимісячний малюк в Україні.
Гроші за пару прийомів у лікаря він не має відпрацьовувати цілодобово. Найміть власного лікаря за пару тисяч доларів, укладіть угоду з умовою цілодобового доступу і тоді зможете висувати подібні претензії.
автор Подметайло • 28 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Наша сімейна виїхала за кордон, тому про неї не подумала
Так, і сімейного треба шукати
Я такая - жду трамвая• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Їй постійно всі дзвонять, в неї багато клієнтів. Шукайте іншу, а цю будите мати як запасний варіант. В мене завжди було дві лікарки- одна не дуже занята, але непогана(такі є переважно з молодих) для довідок, лікарняних і простих болячок, інша дуже толкова і дуже занята, для складніших випадків.
Педиатор_я• 28 февраля 2023
В такому випадку ви або записуєтеся на прийом , або онлайн консультація платна
Пошаманю• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Для такого телефонуєте в клініку і просите консультацію по телефону.
Сплачуєте і лікар передзвонить
Прикуси Язык• 28 февраля 2023
Зависит от врача.
У нас было два педиатра, которые консультировали по вайберу. Это очень удобно.

Потом доктор уехала в Польшу, приходили на приём к другим - телефон не давали. Связаться через регистратуру также было невозможно, отвечали что доктор не берет трубку. Доктор позвонил на следующий день. Мы за это время уже легли в стационар. На @ й тот доктор в таком случае нужен!
Пошаманю• 28 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Так, і сімейного треба шукати
В любій поліклініці є черговий лікар.
Є приватні.
Варіантів море.

І це точно вже не до гінеколога і не в пологовий. Звичайний терапевт.

І ще. Відразу собі зонотуйте - що можна і не можна на ГВ. Розпитайте лікаря. Щоб не дзвонити щодня.
Що при температурі, що при болю в горлі, нежиті, головному болі і т.д.
Сегодня сержусь• 28 февраля 2023
Лілія Бабич. Адекватний педіатр