Инстагра_мерша• 28 февраля 2023
Ждем хорошие новости? 28 сегодня
Дней 10 ждала это число. Наконец сегодня 28. Писали тут и предсказывали, что должны быть хорошие новости сегодня. Жду и надеюсь!
Peko_Sveta• 28 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
То УКРАЇНА буде біженців з Європи приймать? Пропоную тим, хто був по Європам у себе прийняти зі зворотнім візитом європейців. Нє, ну а шо
С огромным удовольствием , я первая в очереди. Они получают за однушка сейчас по 50.000 грн, рыночная цена которой 8-10.000 грн в Румынии. Мы для них золотое дно. Они очень нервничают из-за окончания программы.
ksunuyabelaya• 28 февраля 2023
Ответ дляebbi
Блін,я вже їх взагалі не слухаю,їх теж дуже штормить.То у них Україна зможе до літа звільнити Крим( або ще щось подібне,а то війна на роки вперед.Вони не кращі тих тарологів,їх теж штормить постійно.Якщо зброю дадуть ,то не буде 3 років чи що вони мають на увазі?
Та хєр їх знає
Качєлі постійно
Ответ дляiroman
Я графики не сохраняла, но сохранила ее сообщение:
’12 - 13 марта 2023 г. будет какое-то важное решение. И уже с 20.03.2023 г. начнется подъем во всех сферах. Станет легче. Нет времени выкладывать графики. Все будет УКРАИНА!’
Дівчата, ну ви цими датами задовбали, чесно. Ну скільки ж можна вірити в цю чепуху і кожні 2-3 тижні чекати якусь вигадану дату?
Поставте собі максимум - 4 роки і крапка
Мария32_22• 28 февраля 2023
Ответ дляКарина_я
Каже, що ракетних обстрілів не має, а це ж хіба не гарна новина?! Вона саме це і мала на увазі, що до 28 не буде ракетних обстрілів.
А де вона каже ? В якій темі ? Бо тут не бачу
Svetlana-7070• 28 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
До осені.
ViktoryjaG• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Щось горить. Можливо просто пожежа
Ресторан. Вряд ли это важный объект.
ViktoryjaG• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Ну так, але хай всі згорять. Нам краще.
Лучше бы что-то военное конечно. Ну хоть шо-то)
Мария32_22• 28 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Так я і справді це мала на увазі, була тема від 23.02 про те чи варто очікувати ракетної атаки, всі збирали манатки, кудись тікали бо чекали на 24.02
Купа тем з залякуваннями в той час була.
Я так і написала до 28.02 нічого не буде, не буде ракетних обстрілів
Доброго вечора. Особисто мені сьогодні багато гарних новин ) Скажіть якщо знаете як скоро буде наступний ракетний обстріл ? Бо щось це затишшя вже лякає
lady.dziu2011• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Щось горить. Можливо просто пожежа
А я все рівно люблю як у русьні горить, а вони бігають, суєтяться
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Кимберли
J3sws
Манька облігація
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
optzena
domrovska
pumadinika
J3sws
Манька облігація
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
optzena
domrovska
pumadinika
Спасибо огромное!
Значит она и сейчас темы строчит!