Инстагра_мерша• 28 февраля 2023

Ждем хорошие новости? 28 сегодня

Дней 10 ждала это число. Наконец сегодня 28. Писали тут и предсказывали, что должны быть хорошие новости сегодня. Жду и надеюсь!
ИринаКа• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
Что хорошего ? В Приднестровье военное собрание собирают ,будут на Молдову наверное
Що на Молдову? Бомжами лякати?
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Я не поняла,что это за дебильный список и почему я там?Вы меня в свои матрьошенские схемки не лепите.Я и сама хороший скульптор и списочки консерв сейчас выложу с вами во главе

В точку! ... и шапка горит
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
ага
стотищмільонів
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляvoloshka_s
Автор, якщо прочитаєте мій комент, я вас не можу залишити без надії. Знайте і чекайте 9 число, але якого місяця нажаль не бачу.
Я бачу
ТРАВНЯ!

А от що саме тратиться... не бачу
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Що там ще на краснодарі?
*Вночі на болотах сталася «бавовна» на нафтобазі у місті туапсе краснодарського краю*

Повідомляють, що два безпілотники пошкодили будівлю бойлерної поряд із нафтосховищем. Після вибухів на нафтобазі почалася пожежа.
Lizavel• 28 февраля 2023
Шо, шахеды летят?
Shoosha• 28 февраля 2023
Я сейчас в Румынии. Тут впервые воздушная тревога и военная техника по улицам ездит. Типа учения…
iroman• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
Приднестровье на Молдову? Не, это уже из области фантастики)
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Девы, плохие новости!
ШАХЕДЫ сцуки летят
На нас летят. Уже на Черниговщине.
Lizavel• 28 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Дівчата, ну ви цими датами задовбали, чесно. Ну скільки ж можна вірити в цю чепуху і кожні 2-3 тижні чекати якусь вигадану дату?
Поставте собі максимум - 4 роки і крапка
Ага,пугали 23-24 февраля, шо такое будет такое!!!!! Потом 26-27 итд
Inuk• 28 февраля 2023
Пишуть шахеди з півночі
Inuk• 28 февраля 2023
Ответ дляShoosha
Вчора читала :
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Девы, плохие новости!
ШАХЕДЫ сцуки летят
На нас летят. Уже на Черниговщине.
очікувано
ім треба забити інфошум від сьогодняшніх ’учєній’
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ладно, пожую чегось. А ночь ещё длинная, надо подкрепиться.
РойЛеля• 28 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Девы, плохие новости!
ШАХЕДЫ сцуки летят
На нас летят. Уже на Черниговщине.
Взяли моду з півночі літать
Coffee is Love• 28 февраля 2023
Ответ дляShoosha
Де саме?
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Взяли моду з півночі літать
Бо на Півдні вже добре збивають...
РойЛеля• 28 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Та ну...
В мене діти тільки заснули, малий з температурою. І так планувала контролювать і вставать. Думала хоч до 12 задрімну.
Сцуки
Helenny• 28 февраля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Я вже слухати не можу про ці яблуні, чули дзвін та не знали де він. А я була в темі коли писали про це, то було не передбачення про яблуні, а сон форумчанки і іїї надія що з рідними зустрінеться, що і сталось здається. А тут насміхаються постійно над цими яблунями, які вже стали для багатьох синонімом не здійснених передбачень.
Ви знаєте, багато моїх знайомих і ми в тому числі повернулись до Києва в травні, коли яблуні цвіли.
То також щось в цьому є.
rybka21• 28 февраля 2023
бєлгород вже лякає ’подарками’
PANTERA_KET• 28 февраля 2023
Ответ дляebbi
В травні.В квітні то путін здохне
Ага на др пугачевой
pumadinika• 28 февраля 2023
Ответ дляShoosha
То не ученія
Соната любви• 28 февраля 2023
где хорошие новости?
про Бахмут уже видимо все забыли и пофиг что там происходит.
VA 11• 28 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
где хорошие новости?
Сегодня говорят, что там вообще плохо.(((
pumadinika• 28 февраля 2023
Соната любви Ви новини читаєте?Підкріплення наше там.По балалайні вибухи
Подрысь• 28 февраля 2023
Ответ дляShoosha
ну как обычно, у нас тоже с учений все начиналось.
Соната любви• 28 февраля 2023
Ответ дляVA 11
на советчице главное побольше фейковых тем, как у нас все замечательно, чтобы замылить людям мозги.
pumadinika• 28 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Буду говорити що вважаю за потрібне
Скажіть ще щось,якщо знаєте.28 число-ви мали рацію,новини гарні,і не було масованих атак ,як ви і писали.У вас є ще новини?
pumadinika• 28 февраля 2023
Соната любви Не знецінюйте успіхи наших героїв.Краще задонатьте,як люди роблять,хоч щось зробіть корисне для перемоги
Соната любви• 28 февраля 2023
маня, я не знаю откуда вы берете свои новости и какое у вас задание, строчить каждый день темы.
но Бахмут в оперативном окружении, там осталась 1 дорога.