Пузата Хата• 28 февраля 2023
Чи можна продати бу пральну Бош
Їй вже 13 років, компактна та відмінно працює, просто хочу купити з сушкою, а не знаю чи пральні хтось купує бу чи куди її. Ніколи не продавала таке, не знаю навіть як вартість визначити.
Пузата Хата
• 28 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
поэтому в своем первом посте я и указала автору, что если есть финансовая возможность, если нету, то конечно лучше 2в1 чем ничего)
Я купую не дуже дешево, і якщо захотіти то і місце є для двох. Але мені подобається той варіант що обрала, це буде мій досвід) як не сподобається поїде батькам))