Диви яка я пава!• вчера в 18:29
Взрослые дети 18-20 как у вас?
Вместе живёте или отдельно?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Вместе
Отдельно
Тык
Катастрофа• вчера в 18:58
Ответ дляПультОт_БМВ
Ой ля, а у вас прям в 20 было много мозгов ?
Тобто для невістки мізків вистачає, а для іншого ні?
Катастрофа• вчера в 19:00
Ответ дляЯ такая наивная
Не вникайте, я подскажу: родители и ребёнок любят друг друга, им нормально и комфортно жить вместе в 18-20 лет.
Я вот кому надо спивчувать - так это вашим детям, у них прибитая мать, которая никак не могла дождаться, чтоб выпихнуть их из дома. Они это всю жизнь чувствовали, поэтому как только исполнилось 18, выдохнули и свалили подальше
До чого тут любов?
Ви можете хоть грудьми до пенсії годувати, але то не про любов, в про те, що доросла жінка не дає дитині сепаруватися, бо в неї купа псих розладів, через які вона не зможе спокійно жити сама. Зазвичай такі мами живуть життям дитини, не маючи чоловіка. Тому й тримають дитину на привʼязці якомога довше
ПуГоФФка• вчера в 19:05
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дочь живёт с нами. У неё есть подаренная нами квартира с ремонтом и мебелью, заходи и живи, но она пока не хочет жить сама. Мне всё равно, пусть живёт где хочет.
в якому місті?
Злюка бобер• вчера в 19:10
Разом.Будинок великий,я з мамою ,майже не ходячою ,на 1 пов,діти зверху.Вчаться,працюють,буває і не бачимося.Я на роботі 7-19,буває в 22 приходжу.Вихідні вже бачимося,ось були на концерті вчора,то хоч повечеряли і час разом провели,поговорили.Працюють,вчаться,всі при ділі,збирають на своє.
Скользкая• вчера в 19:07
Ответ дляКатастрофа
Співчуваю тим, хто разом.
Навіть не хочу вникати в те, чому так сталося
Я жила с родителями до замужества, потом еще мужа привела, три года жили вместе дружно, потом купили квартиру свою и переехали, какие проблемы?
Khmelnichanka• вчера в 19:09
Двоє повнолітніх дітей.
Поки що ми всі разом, бо нема іншого виходу.
Якщо б діти могли жити окремо, то я була б щаслива.
Злюка бобер• вчера в 19:10
Ответ дляСкользкая
Абсолютно ніяких.Всім добре.
Сусідка зверху• вчера в 19:10
Ответ дляЯ такая наивная
Причём даже по закону, если учатся на стационаре
З маленькою поправочкою, батьки забезпечують студентів, якщо мають таку можливість, а не 100% прям зобов´язані
Живчик-счастливчик• вчера в 19:19
А куда их в 18 выпихивать?
Если учится по месту жительства, почему не жить дома?
Все индивидуально.
Пусть выучатся нормально и найдут работу. Родители должны поддержать на начальном этапе, а потом отпустить со спокойным сердцем
Все индивидуально.
Я_и_моя_собака• вчера в 19:23
Син з 21-го року почав жити окремо. Навчився готувати, прибирає теж сам. Я не проти.
Удальонка• вчера в 19:25
З нами. У нас повний колхоз вдома (чотири покоління жінок в одній квартирі і 3 тваринки, всі жіночої статі). Так і тусуємось всі разом.
Квартира у доньки є, тато подарував на 18. Але бажання жити окремо немає. Працює, вчиться, себе забезпечує.
Помаранчова душа• вчера в 19:31
Старший син 24 роки живе з нами, він сам не хоче жити окремо а я і не наполягаю, мені він не заважає.
Я инженер, меряю от 1• вчера в 20:13
18 и надеюсь, что летом-осенью съедет. Что-то последнее время отношения все сложнее