Марія-22c6• 28 февраля 2023

Хто переводив новонародженного з ГВ на суміш

Хто переводив новонародженного з ГВ на суміш, скільки вам було днів/місяців? Яка була реація дитини (тобто чи були коліки, запори)? Як підібрали суміш і з якого разу? Якою годували?
Розкажіть про ваш досвід
Результат:
вже голосів: 24
16 (66.67%) суміш
8 (33.33%) грудне вигодовування
Моська-слон• 28 февраля 2023
Чому не хочете годувати?

Бесстыдница• 28 февраля 2023
Не Вам , а дитині.
пьЯНА• 28 февраля 2023
С роддома сразу. Молока не было. Начинала с хуманы, были запоры. Перешли на хипп. Отлично.
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Молока зраду нема ні в кого, прибуває і на 5 день.
Бесстыдница• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Зараз мамки Вас розіпнуть.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Не прибуло, ні за першою, ні за другою дитиною. Так що не мучилася і виросли на суміші
Бесстыдница• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Пропонуєте домовитись з немовлям, щоб 5 днів поголодувало?

Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Зараз мамки Вас розіпнуть.
Та всвм байдуже на чужих дітей. Можете хоч колою годувати.
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Молозиво цілком достатньо, ви бачили десь кішку, в якої не будо молока і кошенята з голоду вмерли?
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Зараз мамки Вас розіпнуть.
Мені байдуже якось. Дітям вже 19 і 12. За першою совість мучила, був тільки детолакт. А з другим зразу в роддом з пляшечкою, сумішшю і пустушкую
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
А вы разницу между колой и детскими смесями не видите?🤔
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Читайте між рядків, а не дослівно. Ваша дитина. Не хочете - не годуєте.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Бачили. Яких з піпетки годують, бо не вистачає на всіх
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Нема такого. Всім всього вистачає. Це природа. Жінок, які не можуть годувати приблизно 0,5%
romantica• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Ну так женщины обычно один ребенок рождается. Молока обычно хватает.
Бесстыдница• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Ми про людей говоримо,не про котів.
В мене не було ні молока, ні молозива.
То що робити треба було ?
Как би дитину назад не запхнеш.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Чого мені спорити. Вам подобалась, щоб на вас сутками висіли на циці, мені ні.
Різниці між гв і сумішшю нема. Не африка
месяцкие• 28 февраля 2023
Довелось за один день перевести в 5міс. Трохи повередувала,а наступне годування мовчки випила з пляшки суміш.
Не звернула увагу про новонародженного питали,вибачте за відповідь не по темі.
Гопница-Советчица• 28 февраля 2023
До 2 мес был на смешанном и гв и смесь с роддома, так как был ленивый,не хотел трудиться над грудью. Потом только гв,в 6 мес хотела бросить кормить и переаести на смесь,а он категортчески отказался. Ввожу прикорм активно,хочу чтобы к году ел обычную еду.

гражданинГрубиян• 28 февраля 2023
Автор, попробуйте не бросать ГВ резко, а ввести смесь параллельно.
Может на ночь кормить смесью, чтоб дольше не просыпался.
Смешанное кормление.
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляromantica
Знаєте, моя сестра не хотіла годувати, вона і не годувала. Але ж треба розіграти драму - нема молока. Народила - вона понила, груди болять і глюкози дитині дали попити, потім кашка. Але всі розповідає як вона мучилася і молока не було. 2 години надзусиль.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляromantica
Обычно не у всех.
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
То молоко таки було? Є різниця, звісно.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Кашка. Яка кашка. Суміш. І що? А гв то прям над заслуга
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
То молоко таки було? Є різниця, звісно.
Було. Аж 30 мл з двох. Так що лесом слала фанатів гв
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
А чого вас це так дратує? Бо в глибині душі ви розумієте, що не хотіли терпіти? І переконуєте які класні суміші.
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Та то нормально, так у всіх. Пізніше воно прибуває.
пьЯНА• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
В глибині душі мені було шкода тих, хто на гв. З синяками під очима, на прогулянці насилу живі. І розказують що тягав мене всю ніч
Моська-слон• 28 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Та ви що? Прямо з синяками і всю ніч тягав. Страшне
Бесстыдница• 28 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
В мене дитина за раз їла 50-70.
Інакше крик неймовірний був.
Так що 30- ні о чем.
Нічого поганого в сумішах нема .
Просто мамки без цицьки в зубах 3-4- річної дитини відчувають себе неповноцінним .