Может есть здесь ветеринары. Только что заметила у своего карапуза что губка подпухла. Активный,ест,играет. Вот только нижняя губа подпухшая вроде как шарик.
любименькая• 28 февраля 2023
Я не ветеринар, але дуже схоже на травму. Десь чимось вколовся, плюс інфекція.
Пупуговка• 28 февраля 2023
виглядає наче забився або прищик. якщо за добу нічого не зміниться я б понесла до ветеринара.
я не ветеринар, просто багатодітна котомама
Король дивана• 28 февраля 2023
тільки не залікуйте його, будьте обережні якщо призначать антибіотики в уколах, якщо кіт активний краще обійтися зовнішніми обробками.
Якщо кіт активний, їсть, то можно поки що просто подивитися динаміку
Ответ дляКороль дивана
Сьогодні вже точно не повезу нікуди,зранку гляну якщо краще не стане таки поїдемо до лікаря.
Crazy lady-4d2e• 28 февраля 2023
Было такое у кошки нашей. Герпес прокололи и норм,только не затягивайте с этим
ДолькиКабана• 28 февраля 2023
Язва Якобса, погуглите. У моей раза 3 уже было такое, реакция на аллерген. Наполнитель поменяли, миски на керамические, корм на гипоаллергенную. Лечили кортикостероидами, за 3-5 дней проходило
Crazy lady-4d2e• 01 марта 2023
Ответ дляІлонка29
Ветеринар прокалывал?
После первого укола приходить в норму стало само