Кюветчица• 28 февраля 2023
Що їсте в Піст? Поділіться ідеями страв)
Чи вживаєте рибу? Вино?
Постити зараз дорого, а на картоплі довго не витримаєш… Щось оригінальне може маєте,поділіться?)
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Как могут макароны, вареники, каши, булочки и закрутки нормализовать обмен??
А що може? М‘ясо думаєте, молоко..?)
Макарони, каші, булки ж неодночасно їдять)) І якщо це в міру, то досить корисно на деякий час відмовитись від тваринних жирів. А основний упор робиться на овочі, а закрутки, вареники розбавляють меню , в тому числі і тих хто не постить… макарони їдять всі
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Моя бабушка всегда на посту худеет, несмотря на углеводный рацион, но как-то увлеклась халвой и даже поправилась.
Ну, где ваша совесть... Халвы хочу теперь...
Интернет Бродилкин• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А що може? М‘ясо думаєте, молоко..?)
Но не указано, что вареники в меру. Кто хочет может их каждый день есть, жареную картошку и макароны
Тень льва• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Ага, углеводы и консервация
Я б не сказала, білків теж багато: горіхи, гриби, кукурудза, квасоля, горох
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А що може? М‘ясо думаєте, молоко..?)
Я зовсім без тваринних жирів. Нічого корисного, зокрема, для печінки, якщо відверто
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Разве что она есть каши и овощи, без пирожков, выпечки и сладостей
Выпечку готовит, время от времени, просто ест два раза в день - в 12.00 овсянка, в 17.00 - суп или пюре с тушеной капустой, тли макароны с грибами. Ну попьет чаю с кусочком пирога один раз или сушки съест - погоды не сделает. Это по сути веганство - есть веганы худые, есть веганы полные.
Интернет Бродилкин• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Ну конечно, так и с мясом не поправишься.
Тень льва• 28 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Так, дійсно, правильно ви кажете: це всього лиш піатора місяці веганства, от і все
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Жарена картошка все-рівно краще за жарене м‘ясо чи ковбасу… ) є ж люди які і таке їдять щодня, от таким тим більше варто якись час очиститись від тих шлаків , це ж не на завжди відмовлятись
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Ось цього усього мені взагалі не можна, як і олії.
Оцененная• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Я тоже люблю, но купила как-то в Новусе затхлую и пригорклую,теперь отвернуло((
Интернет Бродилкин• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
От жареного мяса я не толстею, а от картошки да(
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
Смажена картопля нікому взагалі не корисно.
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так все так же
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я в прошлом году тоже так думала. +12 кг.
А на картошке с хлебом типа не так?
По теме - с большими послаблениями по болезни и обстоятельствам. И рыбу, и молочное.
Сугубо монастырский пост в моем возрасте - кратчайший путь к диабету, который и так подкрадывается. Заменяю чтением.
Чумачечая Весна• 28 февраля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ваш допис номер 10 у цій темі пояснює їх походження.
Краще б стейк з помідорами навернули.
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
І що ж в ній такого не корисного чим, наприклад в жарених яйцях?
Тень льва• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Тоді вам не можна постувати взагалі або обрати собі піст по своїм силам, виходячи з вашого здоров´я. Піст не повинен шкодити! Моя мама не може без кисломолочного, їй погано робиться, то вона змушена не відмовлятись від цього,а все інше не вживає
Оцененная• 28 февраля 2023
Я картошку иногда жарю, но ем сугубо с овощами. Когда с бабушкой жила,то ела ее постный рацион,мне нравилось, но все равно пост полностью соблюдать не могла, тяжело. Нужно много заморачиваться с продуктами, у плиты стоять.
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
Яєчня так само НЕ корисна.
Тень льва• 28 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Який піст??? ВІЙНА в країні.

Ті, хто можуть, ті й дотримують, ніхто ж нікого не силує. Якщо в моєму місті, дякувати Богу, не йдуть бойові дії, то яка у мене відмазка, щоб не постувати? Коли минулого року була в евакуації, то звісно, не постувала, їла, шо було і дякувала
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Там желатин
Там агар и яичный белок. С желатином зефир не делают. Очень давно встречала на пектине ещё. Но в основном по ГОСТу и ТУ он все равно на агаре
Всех анонимов аноним• 28 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Краще б стейк з помідорами навернули.
Нет, как раз на таком питании я худею, а от мясного, молочного и доступности перекусов(во время поста не всё можно съесть, что видишь) толстею. Да и помидоры ем только по сезону.
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Яєчня так само НЕ корисна.
А моя тема про користь?
Вам в іншу тему, про авокадо…
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Відсутність коштів за відмазку не піде?
Совбез• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А моя тема про користь?
Вам в іншу тему, про авокадо…
Про авокадо хіба що мріяти...
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
От погоджуюсь)
Тут суть в утриманні від перекусів, часто смачненького…І фігурі від такого тільки краще)
Чумачечая Весна• 28 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Ви ж не знаєте що буде завтра і чим буде змога харчуватись.
Взагалі Піст як обмеження у їжі в нас якось надто шкідливо традиційно проводять.
Я за розумне збалансоване веганство.
Багато до речі продуктів у крамничках є, бо веганство зараз популярне.
Маю двох вегетаріанок вдома.
Я за розумне збалансоване веганство.
Маю двох вегетаріанок вдома.