Кюветчица• 28 февраля 2023
Що їсте в Піст? Поділіться ідеями страв)
Чи вживаєте рибу? Вино?
Постити зараз дорого, а на картоплі довго не витримаєш… Щось оригінальне може маєте,поділіться?)
Чумачечая Весна• 28 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А моя тема про користь?
Вам в іншу тему, про авокадо…
Авокадо то кошерне :)))
Кюветчица
• 28 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Про авокадо хіба що мріяти...
Воно ж не дороге, іноді можна дозволити) До речі його можна в піст, але я не купую, навіть не знаю чому. З принципу мабуть
Чумачечая Весна• 01 марта 2023
Ответ дляСовбез
Відсутність коштів за відмазку не піде?
Та справа ж не у відмазці. Кожен по силам. Але я б не радила робити раціон бідним. Нам всім потрібні сили.
Я взагалі люблю погододувати в цей час.
І вже третій рік така срань - то ковід то війна. Організм і без того стресує.
Я взагалі люблю погододувати в цей час.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляСовбез
Відсутність коштів за відмазку не піде?
Ну так якраз в мене є вибір: зварити борщ на м´ясі чи на воді, з´їсти кашу з м´ясом за 100-200 чи з буряком за 7 грн - то якраз я вибираю дешевший варіант і він якраз пісний)
Кюветчица
• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Який піст??? ВІЙНА в країні.

Та ви шо ?? А теми в топі про сніданки хто пише, не з нашої країни жіночки?
Війна їм не заважає…
Совбез• 01 марта 2023
Ответ дляКюветчица
Мабуть що й не дороге. Але не вписується в мій пісний раціон.
Ответ дляВсех анонимов аноним
Нет, как раз на таком питании я худею, а от мясного, молочного и доступности перекусов(во время поста не всё можно съесть, что видишь) толстею. Да и помидоры ем только по сезону.
Вы скорее исключение из правил. Повезло)
В основном на углеводах разносит.
Совбез• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я взагалі люблю погододувати в цей час.
Я б і сама собі не радила.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви ж не знаєте що буде завтра і чим буде змога харчуватись.
Взагалі Піст як обмеження у їжі в нас якось надто шкідливо традиційно проводять.
Я за розумне збалансоване веганство.
Багато до речі продуктів у крамничках є, бо веганство зараз популярне.
Маю двох вегетаріанок вдома.
Я за розумне збалансоване веганство.
Маю двох вегетаріанок вдома.
Якщо не знаю, що буде завтра, то сьогодні треба з´їсти шмат м´яса чи як?) Я собі постую, а там як буде. Буде туго, евакуація, не дай Боже чи ще щось - буде зовсім інша пісня
Всех анонимов аноним• 01 марта 2023
Ответ дляКюветчица
От погоджуюсь)
Тут суть в утриманні від перекусів, часто смачненького…І фігурі від такого тільки краще)
Отож, одно дело когда на каждом шагу хот дог, пицца, у подруг сладости перехватил и т.д.,а другое, когда картошка это твой основной приём пищи. И за зиму воду почти перестаю пить, а за пост возвращаюсь к ней.
Совбез• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
Дешевший варіант декому потім дорожче обходиться, на жаль.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляКюветчица
І я. Та я і не люблю.
Чумачечая Весна• 01 марта 2023
Ответ дляКюветчица
Війна їм не заважає…
Так там нормальні здорові сніданки.
Взагалі доброго християнина на Піст має благословити пан отче. Знаю що під час війни дають послаблення.
Я трохи з церквою не тойво зараз, мені Бог окремо, церква окремо.
А раніше йшла, брала благословення, постила.
Совбез• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я за розумне збалансоване веганство.
Маю двох вегетаріанок вдома.
Я за розумне збалансоване веганство.
Маю двох вегетаріанок вдома.
Якісь там крамнички ще у вас є...
Кюветчица
• 01 марта 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
В основном на углеводах разносит.
Разносит от избытка калорий! А в постных блюдах их значительно меньше.
Углеводы углеводам рознь. Если есть хлеб , макароны неделю, можно поправиться, но пост 7недель и тут хочешь не хочешь разнообразишь меню овощами и т.д
Техпаспорт на медузу• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Який піст??? ВІЙНА в країні.

Вы так удивляетесь, как буд-то дискотеку предлагают. Пост - исключительно по желанию. Я эвакуировалась и нахожусь в Одессе, что мешает соблюдать пост. В прошлом году в пост была в окупации, приходилось кушать то, что было.
Чумачечая Весна• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
Прорахувати раціон, щоб організм не стресував. Вітамінки, бади за потреби підключити.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляСовбез
Це якщо до посту людина правильно харчується, а в піст пре одні булки з кашами. Але будемо відверті, якщо людина не в піст їсть курячі крильця, смажені битки, шкварки, наваристі бограчі і солянки, ковбаси- балабаси, то толку і здоров´я в такому нема, їй і не завадило б на бурячках посидіти і на супах дієтичних). Кожен вирішує сам за себе, тут нема догми, це вам будь-який священник скаже
Совбез• 01 марта 2023
Я тоже в этом году хотела этот пост выдержать, но пересмотрела, что есть в наличии, и передумала. Как будет уже, а дальше посмотрим.
Чумачечая Весна• 01 марта 2023
Ответ дляСовбез
Якісь там крамнички ще у вас є...
Еко спрямування - там повно різних тофу, сейтан, фалафель, навіть чебуреки в нас веганські продаються, ковбаса також.
Я ковбасу не вітаю у раціоні, тому не купуємо ніколи. А тут дівчата мої купили собі веганську - чоловік думав, що то я свято розпусти влаштувала - з´їв. Був щиро здивований коли дізнався, що то веганська :)))
Кюветчица
• 01 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Зараз нажаль, багато, що списують на війну… Є и приказка «война всё спишет…»
Іноді до абсурду доходить… В черзі стою в магазині, продавець не спішить підходити, а на моє зауваження чую- ви шо, війна в країні
Совбез• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну то й добре, що в нас такого нема. Бо воно ще й дороге, мабуть.
Ответ дляКюветчица
Да знаю. Соблюдала раньше так. Теперь уже не могу. И без белка не могу, и полуголодной не могу. Вздутие в кишках от капусты/бобовых/грибов
Ну и поняла, что в пост начинаю думать о еде, что приготовить, где купить. Причем постоянно эти мысли были именно бытовые. Неправильно как-то.
Сейчас по силам. И ушел этот невроз с едой.
Смиряюсь с немощами своими, тоже польза.
Ответ дляКюветчица
Ну и повторюсь, выше писала - у кого преддиабет, того разносит от скачков инсулина. А это от углеводов, а не от калорий.
А_мій_самий_самий• 01 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
У меня не первый пост, расскажу, что ем и как спасаюсь от голода.
Жареная картошка, запечёная картошка, варёная картошка с постным маслом как основа всех основ(потом год картошку изредка ем), отварной рис с овощами замороженными из атб, типа мексиканская, итальянская смесь, борщ постный, тушёная капуста, хумус, отварные овощи, орехи, фалафель, на быстрые перекусы когда некогда готовить Ролтон(reeva) грибной, фасоль консервированая в томате в банке, пью много воды, первые недели полторы оооочень тяжело, потом втягиваешься.
Рыбу можно 2 дня за весь пост - Благовещение и Вербное воскресенье, на Лазареву субботу - икру.
Вот объясните мне.
Богу, тому, кто создал все живое, важно, чтобы вы ели икру в Лазареву субботу, а рыбу только в Благовещенье и Вербное воскресенье, но не наоборот?
Не хочу вас обидеть, если что
Кюветчица
• 01 марта 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Диабетиков и инсулинозависимых полно худых
Тень льва• 01 марта 2023
Хто пише, що постувати дорожче, напишіть, будь ласка, що ви їсте дешевшого не в піст?
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вот объясните мне.
Не хочу вас обидеть, если что
Богу це і не потрібно. Це потрібно нам. Як і молитва
Техпаспорт на медузу• 01 марта 2023
В пост я в основном ем каши и салаты. Много лет соблюдаю пост, не заметила ухудшения здоровья от такой еды. Иногда пеку пирожки с картошкой, капустой, горохом. Делаю как можно меньше теста и как можно больше начинки, нормально получается.
Мой завтрак• 01 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
А фалафель сами делаете или покупаете?