Кюветчица• 28 февраля 2023

Що їсте в Піст? Поділіться ідеями страв)

Чи вживаєте рибу? Вино?
Постити зараз дорого, а на картоплі довго не витримаєш… Щось оригінальне може маєте,поділіться?)
автор Кюветчица • 01 марта 2023
Ответ дляПетя-петушок
Морская капуста вся с усилителями вкуса(
Ну і що в цьому прямо такого страшного
Тема не про правильне і здорове харчування. Не підходить не їжте, я просто порадила

dasha2212• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
Це не зовсім так, що постувати дорого) Ні, в принципі, їсти - це дорого, так, але постувати точно не дорожче, ніж купувати м´ясо, рибу, тістечка, молочку, десерти всякі і тд.
Перші страви у мене: борщ, гороховий, розсольник, грибний, харчо з квасолею, суп-пюре з гарбуза, селери і імбиру.
Гарніри: усі каші (самостійно і по-монастирськи - з підсмажкою), плов з грибами, кускус з замороженими овочами в соєвому соусі, рагу, картопля в усіх видах.
Вареники, пиріжки, голубці, зрази, картопляна запіканка з капустою або грибами.
До гарнірів: гриби, кабачкова ікра, квашена капуста, соління, печений перець з пахучою олією і часником (заморожувала влітку заготовку), салати, морква корейська, брізольки з грибами, тушкована капуста з чорносливом, морська капуста, вінегрет, шуба без оселедця.
До чаю або на перекус бутерброд з кабачковою ікрою, з квасолевим паштетом, тост з медом чи джемом, козинак, печені яблука, чурчхела, халва, желейні цукерки на агарі, сухофрукти усілякі, чорний шоколад. В каву - кокосове молоко, баночка близько 40грн, а вистачає мені, мабуть на тижні три) Яблука, печива купа пісного, бублики. З випічки я роблю яблучний крамбл, енергетичні батончики, вертута з яблуком і гарбузом, штрудель, роліні, галета з яблуком або ягодами, або варенням. Це те, що згадала одразу)
Вино можна по суботах і неділях і в свята. Рибу лише на Благовіщення. На вихідних ще можна морських гадів: кальмарів, мідії (але я їх не купую)
доброго дня!
поділіться, будь ласка, рецептами
яблучний крамбл
штрудель
роліні
галета з яблуком або ягодами, або варенням.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляpeti
У Вас піст тримає уся сім´я? В нас тільки я і мені геть не хочеться виготовляти для себе. Зробила засмажку з грибів і варю різні каші. Ще часто собі готувала рис з різними овочами. В неділю вже готую собі щось більш затратне по часу. Дуже смакує до макаронів підливка з волоських горіхів.
Тільки я. Але каші, супи всі їдять. Їм запекти м´ясо, а собі їсти без м´яса - це мені не ускладнює життя і роботи не додає. А всякі зрази, вінегрети, тушковану капусту діти і так не їдять, тому в будь-якому випадку готую їх тільки для себе і чоловіка.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляdasha2212
доброго дня!
поділіться, будь ласка, рецептами
яблучний крамбл
штрудель
роліні
Роліні - це купуєте в атб тісто філо, закручуєте будь-яку начинку, зверху помазали олією або й не помазали і запікаєте, от і все. Інше треба писати рецепт, я вам ввечері напишу детально, може, й фото знайду)
dasha2212• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
дуже Вам дякую, буду чекати. я ніколи тісто не купувала, бо думала, що не пісне воно, тепер знатиму
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляdasha2212
А з листкового теж купу всього можна наробити, воно теж пісне, всякі слойки, круасани, пироги. Але воно шкідливе, правда, інколи можна тільки. А от в філо нічого нема такого
Чумачечая Весна• 01 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ви в окупації? На передовій? Якщо ні, то чим вам війна заважає тримати піст.
Почитайте тему в топі - і щодня такі. Про старіння. Про болячки, що загострилися.
У ВСІХ, виключно у всіх українців - страшенний стрес на фоні подій, що відбуваються. Давайте ще доб´ємо організми незбалансованим харчуванням.
Подтяжка• 01 марта 2023
Автор, в пост нельзя молочку рыбу, яйца.
Но любой священник вам скажет, что лучше есть мясо, чем есть людей, т е если на жестких ограничениях вы плохо себя чувствуете, то нужно пост послаблять. Тогда добавляют молочку, яйца и рыбу.
Мы на посту раньше ели много каш, грибов и овощей. Постные блинчики, дрожжевые оладушки, вареники с капустой, лобио с разных видов фасоли, гороховые каши.
Сейчас у меня инсулинорезистентность, пост не соблюдаем.
На морозе• 01 марта 2023
Ответ дляПетя-петушок
Это монастырское меню, простым людям достаточно отказаться от продуктов животного происхождения!
Відказ від м’яса не є очновним правилом.
Не їсти один одного- от в цьому вся суть Посту

Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
На сбалансованому харчуванні - одиниці, на жаль. Переважна більшість харчується неправильно все рівно, багато шкілливого, алкоголю і тд. Це діло добровільне, ви не постуйте собі на здоров´я та і все) Вибір кожного. Ми тут ділимося стравами, ідеями, а не повчаннями
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляНа морозе
Одне іншому не заважає)
Не танцую- но пою• 01 марта 2023
Ем что и всегда, считаю, что кусок мяса полезнее вареников, картошки и булок
Престидижитатор• 01 марта 2023
После бедлама с рождеством , когда резко все стали такими перементувшимися , напрочь отбило от религии. Все это выдумки , чтобы загнать людей в стойло, чтобы ими управлять.
Всех анонимов аноним• 01 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Обычно наоборот.
Все кто на посту _уходят в хороший плюс, потому что вечно голодные и едят все что видят
А для меня заземление после зимы с праздниками и согреваниями вечными, кому как
Всех анонимов аноним• 01 марта 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
испеките себе сами.сколько вам его надо?
хватит булки на 5 дней по 100г.
у меня и не в пост хлеб на воде:мука и соль,сахар.
там и труда никакого.
с вечера смешала,утром испекла.
Если б я испекла, тогда б я и разъелась, чего я и худею, что не всё доступно, что можно
Всех анонимов аноним• 01 марта 2023
Ответ дляНа морозе
Саме смішно/ грішно, що для більшості піст- можливість схуднути.
А ніяк не духовне очищення
Я понимаю, что с тем, что происходит в стране, материться я не мону перестать, так зачем врать себе и другим? Да и простить всех обидчиков в Прощенное врскресенье, нетушки... некоторые не заслуживают прощения.
Хоть здоровье в порядок приведу.
Жена_КотораяСтена• 01 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
хорошо,тогда это прекрасное объяснение организму,что хлеба нет потому что...))
моя знакомая худела на 20кг на всяких диетах,а потом набирала 25.
главное удержать вес.
желаю успеха.
Интернет Бродилкин• 01 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Никак.
У меня знакомые каждый пост +10 кг и больше
так мои тоже
Всех анонимов аноним• 01 марта 2023
Ответ дляТа ще штучка
Какая Вы умничка, круто. Я бы тоже хотела постится, уже несколько раз про ето думала. Но очень люблю мясо, могу отказаться от сладкого легко, а вот от курицы и рибы никак.
Если есть деньги, то вам в магазины типа вегетуса, там есть и заменители мяса и колбас и рыбы, цены только кусаютсся, а когда желудок стянется, то растительного питания будет вполне хватать.

Снегурочко• 01 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Обычно наоборот.
я не ухожу в плюс, но и не худею.
Но да, все непостящиеся почему то думают, что в пост худеют.))
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
У меня тоже инсулинорезистентость.
Если я не буду есть рыбу, мясо и яйца - мне капец.
Но наши люди все перекрутят, конечно. Пост - это отказ от удовольствий, а не постные блинчики и халва.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
я не ухожу в плюс, но и не худею.
Я теж не іду в плюс, бо не можна зїсти ні цукерки, ні шматок торта, ні жирні ребра чи ковбасу. Пісну їжу споживають все одно ж в міру, інакше це не піст вже, якщо обжертися навіть пісною булкою)
автор Кюветчица • 01 марта 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У меня тоже инсулинорезистентость.
А халва и постные блинчики это прям удовольствие?

В пост нужно воздухом питаться,думаете?
Нет. Это вы как раз всё перекрутили.
Удовольствие лично для меня и многих нормальных людей- икра, стейки, суши, лосось, вино, конфеты…кофе с молоком даже…латте…мороженое и т.п
И вот от этого и нужно отказаться и перейти на постные блинчики и халву.
И вообще при чём тут вы?
Не можете не поститесь, тема о блюдах в пост.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляКюветчица

В пост нужно воздухом питаться,думаете?
Нет. Это вы как раз всё перекрутили.
И вообще при чём тут вы?
Згодна з вами. І все це сугубо індивідуально взагалі. От наприклад, горіхи всякі типу кеш´ю, кедрові і тд пісні, але вони дорогущі, я не буду їх купувати собі в піст, бо це для мене особисто якось лицемірно і неправильно, бо так я їх ніколи і не беру, але це для мене, а хто їх купує і так постійно і фінанси дозволяють, то прекрасно, чому б ні, хай їдять на здоров´я. Або я не куплю манго, я з´їм яблуко. Ой, це тема така дискусійна насправді. Тому священники і кажуть, що міра посту у всіх своя. Якщо хтось навіть просто від чіпсів відмовиться на період посту - це вже теж піст для цієї людини, просто такої міри.
Интернет Бродилкин• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
с каких пор слоеное тесто - постное?
Цветок Мира• 01 марта 2023
В Форе продаётся продукция Vegetus, вегетарианские колбаски и сосиски.
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
с каких пор слоеное тесто - постное?
Бо там нема яєць і масла) Принаймні, в тому, що я брала
Тень льва• 01 марта 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
с каких пор слоеное тесто - постное?
А те, що це витребеньки - то да, згодна, без нього можна обійтись
Интернет Бродилкин• 01 марта 2023
Ответ дляТень льва
слоеное тесто не может быть без масла или маргарина. оно делается с помощью слоев. смазанных маслом
Я вся ваша• 01 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Автор, по теме: готовлю плов овощной с грибами, борщ с лесными грибами, постные голубцы, салаты (покупаю свежие овощи, но это дорого), жареная или вареная цветная капуста или брокколи/романеску. Тушёная картошка с овощами. Очень быстро и вкусно - рис или рисовая лапша с овощами вок из атб, туда соевый соус и соус терияки, посыпать кунжутом.
Ещё из быстрого - спагетти и туда овощной томатный соус, покупаю такие барилла, стеклянные баночки. Зразы с капустой или грибами без яиц. Вареники покупные - сейчас много продается постных. Деруны, блинчики из кабачков, просто жареные кабачки и баклажаны. Овощи гриль, кукуруза гриль. Ну и просто каши, картошка, консервация, квашеная капуста, капуста ’пелюстка’, корейская морковка, рулетики из капусты и корейской морковки.
Я Вами восхищаюсь.
Вы крутая.