Feel good• 01 марта 2023
"Зеленский опасен, он не прост", - у Соловьева заговорили о поражении в войне
"Эта ситуация действительно грозит нам самыми тяжелыми последствиями в случае нашего проигрыша. А проигрыш надо допускать! Я не согласен с теми, кто говорит: "Мы победим"... К Украине надо относиться и к Зеленскому серьезно. Он опасен! Он не прост, он энергичен, он в этой истории играет большую роль… Ситуация для нас опасная. Не надо обольщаться. Да, сегодня общество стабильно. Но оно было стабильно и в 1916 году было, а потом раз - вдруг выяснилось, что не стабильно. Это опасная ситуация"
Ответ дляНаталья-249d
А во время 2 мировой никто никого никуда не вывозил.Ребята 14 летние на заводе работали ,девочки что то шили ,стирали,варили.А теперь дитяточку 17 летнюю надо вывести бо будущего тут нет и в Закарпатье ну очень страшно от тревог.
Поэтому в Казахстане полно русских и украинцев?) Вывозили, у кого возможность была
У большинства не было. И чаще, кто оставался до 17, того немцы в Германию забирали. И многим там везло попадать в адекватные немецкие семьи.
Ответ дляНаталья-249d
Нет.Я с Южноукраинска пишу:).И я не писала именно об Украине,быстрее о СССР.Мой дед в 16 лет был вывезен в Германию.По его расказам поняла что его там все устраивало,,хозяйка была доброй,много работать не заставляла,жалела их.Многие были против войны.Но дед через полгода убежал бо в Украине в селе осталась возлюбленная.
О, теперь понятно) Южноукраинск был обеспечен даже лучше, чем, например, Херсон. СССР баловал молодых специалистов русскоязычными книжками)) Энергодар, например, также баловали.
Ответ дляГоворилка
Я вчера одно видео видела, созданное некими ’патриотами россии’. Там уже говорится о том, что США незаметно втянули рашку в авнтюру по полному уничтожению армии рашиков. Типа заманили рашку атаковать слабую армию Украины, а потом накачали её крутой техникой, снарядами и проч. И теперь война стала рашке очень невыгодна, к тому же НАТО к границам рашки расширяется за счет Финляндии и Швеции, то есть НАТО от рашки отодвинуть за счет Украины не получится. И выходит, что захватить Украину не дадут, но и не прекратят войну, пока вся техника и бойцы у рашки не закончятся. НАТО рядом. США переиграли рашку. Они продают оружие ЕС в 2-3-кратном объёме по отношению к довоенному периоду - захватили оружейный рынок мира, а рашку вытеснили оттуда. Потому надо отступать, пока что-то осталось. Заводы не справляются новую производить на замену разбитой, ПОТОМУ: надо отступить в границы Лугандона и Крыма, и заключить мир. Такой вот посыл лохторату. Потому и пуйло может скоро принять ’единственно правильное решение’
Вот и соловьёв вещает на нужной волне поэтому
сейчас слеза скупая скатится))
Ответ дляKolibri_18
Відбудова - також діло не просте. Та і укріп райони треба будувати, тримати кваліфіковану армію, купувати, або і самим робити зброю - це те, що Україна мусить робити після війни. Хоч би керманичам це було так само очевидно, як і мені, пересічній жінці
як тільки я почую щось типу ’навіщо нам армія/зброя ми ж уже перемогли, треба робить дороги’
потягну чоловіка з дочкою жити десь в іншу європейську країну
якщо доживем звісно
Ответ дляЙелизавета
почитайте ’механічний апельсин’ - вчора на телеграмі Березовця бачила . Присвячено смерті кремлівського політтехнолога Гліба Павловського.
Стаття в журналі, де він був редактором, 2008 рік. Там описується план захоплення України і варіанти розвитку подій, включно від Київ за 3 дня до демонстраційний ядерний вибух в стратосфері над болотами Прип’яті.
Вразила нахабність і вседозволеність оперувати такими речами, які непідпорядковані росіянам. Зокрема і розрахунок на російськомовне населення України, котре чинити супротиву не буде, а лише сприяти розвідці.
Там гарно все написано, читайте і насолоджуйтесь. Дивує, як до людей ’’какаяразніца’’ ніяк не дійде для чого цей весь розподіл.
Мені ця стаття очі в травні 2014 розкрила. Тоді у мене все склалося в голові і я зрозуміла, що, навіть, якщо будуть мирні перемовини, раша не заспокоється. Тому що на цей ’спектакль’ було вже давно дуже багато вкладено.
А зовсім недавно мені на очі попалось інтерв´ю Маломужа (генерала розвідки) Дуже цііікаво розповідав, як працювала раша і якими методами. Як в нашу владу, навіть, в період правління Ющенко і дуже потужньої на той момент розвідки, вливали своїх агентів. Про президентів розказував. Всі мої підозри про то, що студентів спеціально побили, і про те, що були деякі із радикалів, завербованих рашею, які провокації на Майдані робили, коли люди тихо-мирно сиділи, і вели к тому, щоб все це з Кримом і Донбасом сталося. Хтось замислився чому Сашка Білого вбили, де подівся з ефіру Тягнибок, чому Фаріон з її агресивним брендом на той момент показували тільки по російським каналам, чому Ярош був у Януковича??
Оксана-004e• 01 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Вам жаль, что детей 17 лет вывезли, а не на убой отправили?
Ответ дляKolibri_18
ні, він так і сказав. хто виїхав і не повернувся, він не розуміє - якось так він сказав, без всяких оговорок, чи то жінки з дітьми, чи ні.
сколо до Зеленського приставлять свою Анну Герман, яка буде усім пояснювати, що вирвано з контексту, і що хотів сказати Зе президент.
Ні, він казав, що його розчарували діячі, які мали б працювати на країну, а вони виїхали - тобто, депутати
Ваша величність• 01 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Каждый ваш комент сплошная провокация. Вы на кого работаете?
Оксана-004e• 01 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Каков привет, таков ответ
Ответ дляopium_black
Сьогодні читала про літій, корисна копалина така. Так ось Австралія повинна була почати здобуття в Україні, а путен напав(( ці всі викрики не заради людей, яких типа прищемили за хвоста, й не за дамбіли бамбасс 8 лєт, а за радіючи й багаті українськи землі. Того ж літію в Україні 13,6 млн.т, а на рассії 1 млн.тн.
Можу помилятись в одиницях, але 13 до 1 точна.
Саме так, прогнозовані обсяги запасів літію росії – всього 1 млн. тонн, а в Україні, тільки в Донецькій області – понад 13 млн. тонн!
Для порівняння: За даними Геологічної служби США (USGS), найбільші прогнозні ресурси літію у світі станом на 2021 рік перебували в Болівії, де вони оцінювалися в 21 млн.т., Аргентині (19 млн.т.), Чилі (9,8 млн.т), США. 9,1 млн.т), Австралії (7,3 млн т) та Китаї (5,1 млн т).
’Імовірно, тільки у східному регіоні нашої країни міститься близько 500 000 тонн оксиду літію, джерела літію. Ця попередня оцінка, якщо вона підтвердиться, зробить українські запаси літію одними з найбільших у світі.
Ці дані підтверджені у журналі Scientific Collection Interconf, де зазначено, що українські родовища можуть містити до 500 000 тонн оксиду літію.’
Що до родовищ, в Україні є три попередньо розвідані родовища літієвих руд: Шевченківське (Донецька область), Станкуватське та Полохівське (Кіровоградська область).
«Наприкінці 2021 року Україна почала виставляти на аукціон дозволи на розвідку своїх запасів літію, а також міді, кобальту та нікелю. І в листопаді 2021 року австралійська компанія European Lithium заявила, що знаходиться в процесі отримання прав на два перспективні літієві родовища в Донецькій області на сході України та в Кіровограді в центрі країни.
Цього ж місяця китайська компанія Chengxin Lithium також подала заявку на отримання прав на родовища літію у Донецьку та Кіровограді. А на початку лютого 2022 року вже штати озвучили свої наміри ’про необхідність доступу до корисних копалин’.»
Дивимось на карту родовищ, а якщо додати ще дані за іншими родовищами, наприклад, сланцевого газу, картина ’освобождения жителей Донбасса’ вимальовується зовсім не в турботі тільки про мешканців...
Ответ дляFeel good
Втік би Зеленський у перший день війни, хто йому тільки не радив евакуюватися ...була б уже тут русляндія VS СССР.
Тут немає русляндія VS СССР завдяки ЗСУ, Залужному, теробороні, волонтерам, звичайним людям, що передавли координати рашистів нашим ЗСУ. Вони захистили та відстояли на Україну. Заслуга Зеленського тільки в тому, що може домовлятися про нові поставки та говорить до людей неканцелярським язиком. А так, він як і ми, за спинами наших ЗСУ