Коник-стрибунець• 01 марта 2023
Як би ви себе повели в такій ситуаціі?
Щось відповіли чи зробили б висновки і не зв‘язувалися б більше
Живу в США, пару днів назад пише хороша знайома, мол чи не можу оплатити її покупки на коламбія з америк карти, а вона мені на українську закине грн. Я погодилась, так як мені потрібно було гривні за рекламу платити і всяке інше
Всього було 224, 6$
Я купила, кинула скрін оплати, на що вона питає яку сумму перекинути: я відповіла: порахуй по курсу і кинула ї номер карти.
Вона далі, ну яка сумма, може там комісія і тд, різниця в часі, я хочу спати, я грубо множу 225$ на 40 і написала сумму.
Тут вже зараз вона питає, а чому така сумма, який в мене банк і тд, я пишу ну от, 225* 37,
І тут вона відписує: 224,6 * 36,8
Ти ж би всерівно здавала $ щоб поповнити карту, тому правильно рахувати по курсу продажі і бла бла бла.
Чесно, мені їй хочеться відписати : йди на хєр…..
От реально, що відповісти?
Я реально не з ціллю заробити, просто мені нафіг не треба були заморочки з її покупками і підрахунками і ця писанина тупа за 60 копійок
Всього було 224, 6$
І тут вона відписує: 224,6 * 36,8
От реально, що відповісти?
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляspring81
Розумію) але для себе висновок зробіть
Вже
Укр_жіночка• 01 марта 2023
Ответ дляФенте Фря
Якщо чесно, я теж не розумію чому по 40. Це ж готівковий курс в обмінниках. Ви живете в США, платите картою, у вас курс банку, нижчий
Живущего в США и платящего в долларах вообще курс гривны к доллару не интересует. Почему автор должна этими расчетами заморачиваться?
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ну так ’почти’ норм
Очень не люблю людей, которые за 3 копейки((((
Пытаюсь прощаться с ними, это же не реально просто.
P.S. не путать с людьми, которым реально не хватает на питание и существование
Так от, ще щось з‘ясовуй, оправдовуйся, пояснюй
Я ще спеціально в банк їхала щоб мені чеки на карту закинули
Ну то таке, я вічно на мала на то часу, руки не доходили, то добре що з‘їздила
КлараЦеткин• 01 марта 2023
А потом Вы еще должны будете ей что-то куда-то отправлять? Или она тоже в Америке?
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляСфера влияния
А доставку как оформили ?
Не знаю, я просто зайшла в кабінет і оплатила корзину, там була якась американська адреса вже введена
Укр_жіночка• 01 марта 2023
Ответ дляspring81
Ось) покажіть їй
Так это посредник же? В курс скорее всего и комиссия входит или и на курсе тоже зарабатывают. Я так поняла, знакомая автора вообще не могла со своей карты оплатить Коламбию, вот и обратилась или не хотела заморачиваться или не хотела посредникам переплачивать.
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Ні, та де я нічого не буду відправляти, вище написала
Сладко-соленая• 01 марта 2023
Я б їй нафіг анулювала то замовлення.Автор, ви ще дуже добра душа :)
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляСладко-соленая
Мала б я більше часу мене б тоже шляк трафив
але зараз на то нема ні сил ні часу
Укр_жіночка• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Вже
А вы ей еще и посылку будете почтой отправлять?
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ні
Укр_жіночка• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
В ее кабинет получается? Ну значит на форвардера поедет пуховик, уже не аннулируете.
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так, в її дала логін і пароль
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А в чому проблема сказати ’йди на хєр’ ?
Нема проблем, не хочу уподоблятись і бути хамлом
Шкура Шуры• 01 марта 2023
все честно вам написали по курсу.
в украине можно напрямую положить доллары на карту и оплатить.
а ообще можно заранее уточнять
Не танцую- но пою• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Стримуватися - дуже погано для здоров´я
БезобидныйКрокодильчик• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, в її дала логін і пароль
Скинула и хорошо....
Я уже не в состоянии общаться с одной, тут на месте в Украине
Это называется абьюз, сделай так как мне надо, тогда где мне надо, потраться и останься чувствовать себя виноватой(((((
Та ну на фиг их всех.
Самое интересное, даже если ты мягко отказываешь, то все очень очень быстро такие отваливаються
Поверьте в десятки раз не приятнее, когда это десятилетиями твои типо ’подруги’ и других нет
Та ну на фиг их всех.
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляШкура Шуры
все честно вам написали по курсу.
а ообще можно заранее уточнять
Треба було положити і оплатити для чого мене турбувати?
Фенте Фря• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
тобто ви б теж це з‘ясовували з людиною яка вам зробила послугу?
Я спитала, бо мені цікаво чому 40.
Особисто я б ще накинула на бутилку вина за послугу, а не вираховувала
всемВсёИмного• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну що ви маєте на увазі?
Просто скажите, что больше помогать не будете. Без объяснений
жар-птица Нюра• 01 марта 2023
Ответ дляspring81
Мда)) взагалі то якщо плати з укр.карти, то знімає по 40
37.45
Откуда по 40?
Забагаловка• 01 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
але зараз на то нема ні сил ні часу
О, улюблений вислів мого батька
Захід України?
Фенте Фря• 01 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
37.45
Откуда по 40?
Курсу 40 навіть в обмінниках вже тижнів з два немає
Коник-стрибунець
• 01 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
О, улюблений вислів мого батька
Захід України?
Так)))
Аноним-ка• 01 марта 2023
Зробіть відміну замовлення поки не відправлено.
А то потім прийде щось, чи перевізник при пакуванні задіне, вона скаже вам розбиратися і ще не раз поїздить на вас з тим курсом