ТигрЛьвович• 01 марта 2023

Жовчний болить ,підкажіть

Дівчата, знову прихопив жовчний,таке було років 3 назад, добре пам´ятаю ці болі. Записалась до лікаря ,але узі у нас в містечку вільне аж на 8 березня,звісно пройду і з результатами на обстеження. Але зараз, підкажіть що пропити за цей час,не пам´ятаю взагалі що лікар виписував минулого разу( дякую завчасно)
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
А що ви можете окрім обезболюючого пропити? Нічого
Бо ж ніхто не знає, що у вас там.
Наприклад якщо камені, то прийом жовчогінних препаратів може викликати зсув каменю в жовчну протоку, закупорку, перітонит...
В такому випадку навіть небезпечно щось радити.
Коли в мене були приступи кололи обезбол і наступного дня на узд
Обнемашечка• 01 марта 2023
Як визрозуміли що це жовчний?
Dasik_• 01 марта 2023
Но-шпу по 2 т. 2-3 рази на день.
Чай з ромашкою.
Дієта - стіл #5.
Не пити каву.
При сильних болях - швидка, раптом камінь десь застряг.
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляОбнемашечка
Як визрозуміли що це жовчний?
Пам´ятаю цю біль,вона була жахлива,під ребром з правої сторони і вона ниюча з гострою , змішана. Завжди після їжі десь через 30-40 хв
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляDasik_
Но-шпу по 2 т. 2-3 рази на день.
Чай з ромашкою.
Дієта - стіл #5.
Не пити каву.
Дякую)
размахер• 01 марта 2023
Ношпа уколы или таблетки
При приступе маме колола платифиллин
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
ОЙ, дивіться, таким чином не прогавте...
Який вам діагноз ставили тоді? Каменів немає?
В мене камені, такі приступи були тєж років пять тому. Зараз проходила узд, то лікар сказав - показання на операцію. Але, якщо не готові, то треба дуже слідкувати, бо перітоніт розвивається за пару днів. Розлив жовчи смертельно небезпечний. ВІн мені сказав, якщо буде приступ, то обезбол і на ранок по швидкій в лікарню..
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую,були камені невеликі,буду шукати узі пошвидше
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Будь ласка. Не хворійте. В мене теж невеликі. Це самі небезпечні. Великий камінь може просто давати болі, але не затрягне в протоці. А от дрібні як раз можуть((
Самохвалова• 01 марта 2023
Но-шпа+папаверін в таблетках
Прикласти холод
Мядуза аля моргонер• 01 марта 2023
Панкреатин выпейте
Вдруг камни снимет боль или спазмалгон
Но от панкреатина быстрее боли уходят,чем от спазмалгона.
При камнях в желчном лично мне ношпа до одного места,боль не снимает.
Если есть минеральная вода,тоже выпейте.
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Панкреатин выпейте
Вдруг камни снимет боль или спазмалгон
Дякую)
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Но-шпа+папаверін в таблетках
Прикласти холод
Дякую)
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую,тепер боюсь 😩
Бусурманша• 01 марта 2023
водички попейте
у меня камни, 2 стакана теплой воды медленно выпить - и приступа нет
и вообще много пейте теперь
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляБусурманша
водички попейте
и вообще много пейте теперь
Дякую
Зоркая Зорро• 01 марта 2023
Якщо у Вас там камені, то їх можна розчинити. Протягом року розчиняться всі.
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Яким методом? В домашніх умовах?
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Дякую,тепер боюсь 😩
НЕ бійтеся. Я не мала на меті вас налякати. Тільки попередити. Дивіться, якщо у вас запис тільки через тиждень, то у випадку виникнення підозр ви можете викликати швидку? Вони мають приїхати обезболити та просити їх провести в стаціонарі узд. Я так викликала, коли нестерпно було і вони мені відразу пропонували на на стаціонар і узд.
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую зрозуміла,поки терпимо ) при гострих так і зроблю.
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Яким методом? В домашніх умовах?
Для початку треба виявити якого типу камені. Вони двох видів бувають. Один вид розчиняється ліками, інший-ні.
В мене встановили вид, який розчиняється ліками урсофальк. Але...я не змогла їх пити - в мене були страшні побочки. Тиждень пила і кинула- постійна нудота, діарея, я не могла їсти, тільки пила. І доречи він такий дорогий був тоді(( Памятаю як викинула цілу пачку то було жалко коштів
ПП-шница• 01 марта 2023
Когда с желчным лежала в больнице, мне при сильной боли делали укол: анальгин+димедрол+папаверин+платифилин, всего по кубику в одном шприце. С тех пор при приступах я сама себе колю эту смесь, помогает после 1-2 уколов (между уколами перерыв не менее 8 часов)
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую,буду дізнаватись,готова пити все щоб тільки не оперуватись( і не сидіти на дієтах😆
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляПП-шница
Дякую)
Радостина• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
То, что маленькие, очень опасно, могут забить проток. Осторожнее с препаратами
Радостина• 01 марта 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Только если холестериновые
ПП-шница• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Дякую)
Только учтите, что после димедрола спать хочется нереально просто.. заодно и выспитесь ))
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Ви знаєте, в мені цей жовчний вже 15 років встановлено, що є камені. З початку були три приступи до швидкої(( рекомендували операцію. Але потім якось вони вляглися і не турбували. І диєту я не тримала. І поки не турбують.
Але я пішла ось зараз на узд по іншому питанню, то сказали що треба оперувати вже(( бо повний жовчний дрібних каменів.
Доречи в мене є дві колеги, прооперовані- все абсоютно чудово. На правильному харчуванні, схудли, все нормально
Штора с кисточкой• 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Може бути, що хочешь. Мені теж казали про невиликі камінці (на трьох УЗД), приступ був. Зробила операцію, а камінців немає. Хирург руками розвів, таке буває. Ця опреація дуже знизила якість мого життя. Тому раджу дуже гарно обстежуватись до згоди на видалення.
автор ТигрЛьвович • 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Так справді треба просто налаштуватись на це,я читала відгуки всі задоволені і живуть щасливо. Алеж сам факт, операція ,поки мабуть швидка не завезе не наважусь(