Мастер Класс• 01 марта 2023

Фарбувати меблі в підїзді можна?Стоють штин,сусід фарбує і лакує

Викликати поліцію?
Каравай-каравай• 01 марта 2023
Вызвать можно. Присудят штраф в 56 грн. А вам потом там жить.
Пугачиха• 01 марта 2023
Ну якщо то одноразово то ...можна потерпіти, якщо то на постійній основі то викликайте
Стетоскопуло• 01 марта 2023
Ответ дляКаравай-каравай
А, тобто чуваку, який фарбує, срати на всіх можна? Йому там не жити чи як?
Стетоскопуло• 01 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Питання чи сусід попередив про це. Чому всі повинні нюхати той сморід?
Апочемучка• 01 марта 2023
Я б жити в багатоквартирному будинку не змогла.
Пугачиха• 01 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
І як ви собі то уявляєте то попередження....і що воно дасть...
А якщо ви дома паркет лакуєте і воно в коридорі ваняє то що...не будите лакувати?
Стетоскопуло• 01 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Ну як би я шось додумалась фарбувати в під’їзді то запитала б найближчих сусідів чи вони не проти тимчасових незручностей. Але то я, бо звикла до нормальної комунікації.
І повірте, коли людина приходить і нормально питає/попереджає, то зазвичай не відмовляють в такому і не обурюються.
Milania_• 01 марта 2023
Ответ дляАпочемучка
Держите нас в курсе. Очень интересно и к теме
Апочемучка• 01 марта 2023
Ответ дляMilania_
Вам там і без мене є чим зайнятись)) то лупляться, то любляться, красять, заливають і так по колу.
ГугелП@лАмался• 01 марта 2023
Автор, закон прямо воспрещает такие действия в помещениях общего пользования. Вы правы. Можете вызвать полицию
Milania_• 01 марта 2023
Ответ дляАпочемучка
Та ну, як це ми без вас
Пугачиха• 01 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну якщо хтось буде проти?
ГугелП@лАмался• 01 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Тот же вопрос
Подметайло• 01 марта 2023
Так вам штиняє, а не нам. Викликайте. Штин від того нікуди не дінеться за три секунди, правда
интайм_не_предлагать• 01 марта 2023
Если нет камер, когда закончит, полейте лаком для ногтей что ли, больше ничего красить не будет
Лапка• 01 марта 2023
У нас соседи красили и лаковали двери в под’ езде, ну постоял запах , окна открыли . Ничего, а что делать? ремонт.. При встрече извинились за временные неудобства .
ПодругаМужа• 01 марта 2023
Вам так принципиально вызвать полицию? Сегодня в поезде они красят, а завтра вам придётся что-то сделать или прибить после 10 вечера и полицию вызовут они. Запах все равно не уйдёт.
Муууумие• 01 марта 2023
Ответ дляПодругаМужа
Этодругое...
автор Мастер Класс • 01 марта 2023
Ответ дляМуууумие
Этодругое...
Та ні.
Якщо,завтра до голови прийде ідея пофарбувати авто,то теж можна .
Трохи фарби на сусідах,хай потерплять.
Не в майстерні ж то робиться чи в гаражі.Розпилена на три поверхи фарба осідає на що ?
Правильно,на одяг сусідів.
Він же не пензликом фарбує
Муууумие• 01 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Та ні.
Трохи фарби на сусідах,хай потерплять.
Правильно,на одяг сусідів.
Він же не пензликом фарбує
Ну так вызывайте полицию, Вам же хочется. От нас, что вы хотите?
Стетоскопуло• 01 марта 2023
Ответ дляЛапка
Так ваші двері лакували, іх нікуди не винесеш) а автор пише шо меблі винесли в під’їзд. Таке на вулиці фарбують чи в спец приміщеннях.
Лапка• 02 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Просто их было много, ремонт в квартире шёл.