Реверанс• 01 марта 2023

Школа імені Дані Дідіка відтепер є.

Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням окремих предметів перепрофілювали та перейменували на Харківський ліцей №11 імені Данила Дідіка.
https://www.city.kharkov.ua/uk/news/shkolu-11-pere...

На фронті також не забули Даню.
Lilittt07• 01 марта 2023
Жаль , что его это не вернет

marata• 01 марта 2023
Світла пам‘ять (
Bejza• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
Розбійник• 01 марта 2023
Така свідома дитина, кляті рашисти😢
_MadonnA_• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
Alexsandra• 01 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
також нариваєтесь на бан?!
автору може Ваше питання також не сподобатися..
_MadonnA_• 01 марта 2023
Автор , вам люди хотят ответить и не могут )))) вы всех в блок отправили
глазурька1• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 01 марта 2023
А що сталося, чому всі в блоці? Де і коли Ви автора дістали?

Yula_PP• 01 марта 2023
Gg
Morska02• 01 марта 2023
Слухайте, ПРИПИНЯЙТЕ засирати тему! У вас є хоч крапля совісті? Тема про дитину, яка любила Україну, яка вийшла про це сказати, коли інші, дорослі, в більшості своїй сиділи вдома на комфортних диванах. Даню вбили роzіянці..ті, що століттями знищували наш етнос, ті, хто зараз вбиває, плюндрує, гвалтує Україну. Ви хоч уявляєте ЯКЕ це горе для батьків?! І ось в цій темі цьотки з’ясовують якісь дурнуваті питання, кидають смайлики, що регочуть, плююючи тим самим на пам’ять про цього світлого хлопчину. Хлопчину, в якого його країна була в серці, який загинув за неї. Чому тьотки, які не заблоковані автором, безсовісно, безсоромно, цинічно флудять в такій темі? Ви хоч розумієте, що це моральне ДНО?!
tirin• 01 марта 2023
Девочки, а вы считаете нормальным в теме о Дане Дидыке устраивать эти разборки?
Светлана Борисполь• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
rich0311• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
Morska02• 01 марта 2023
Ответ дляtirin
В людей кастрована совість. До останнього атома. Гидко. Добре, що батьки Дані не бачать цю тему. Цю моральну деградацію насєлєнія.
tirin• 01 марта 2023
Ответ дляСветлана Борисполь
Удалено администрацией...
Вы вообще понимаете, что пишете? Вам ’цікаво’? Фу, мерзость.
Morska02• 01 марта 2023
Ответ дляrich0311
Удалено администрацией...
ПРИПИНЯЙТЕ флудити в цій темі, чуєте?!
Светлана Борисполь• 01 марта 2023
Ответ дляtirin
Мені взагалі багато що цікаво. Це не означає якусь веселу розвагу, як вам, можливо, здалося. А просто це схильність все піддавати аналізу. Слова можуть мати багато відтінків значень.
frolik• 01 марта 2023
Ответ дляСветлана Борисполь
Удалено администрацией...
Серйозно? Для наших дітей немає безпечного місця будь-де в Україні, то це ми винуваті?

marata• 01 марта 2023
Ответ дляСветлана Борисполь
Удалено администрацией...
Коментар - дно (
Свежий воздух• 02 марта 2023
.