Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Если любовь это исключительно мова и обвешаться ленточками, а там хоть матом всех крой, то это не мой вариант любви к стране. Любовь это созидание, вклад в развитие страны, экономики и т.д. И тут язык абсолютно не важен.
Тобто ви хочете плекати та розвивати російську мову в Україні? Відкривати російські школи, вчити своїх дітей, що пушкін - то вєлікій поет? Читати їм народні російські казки російською мовою? Чи як ви це бачите?
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляНезламна
немецкий тоже язык оккупантов, ничего, учат все, аж гай шумить)
Кстати да. Еще и поезали массово к немцам. Каких-то лет 10 назад их нелюбили на уровне генетической памяти, вспоминали свои грустные семейные истории, связанные с войной и немцами. А теперь нормально.
Звоночек• 02 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Мы платим за то что крали 30 лет діячи и страну не сделали сильной .
И к ворам по сей день все лояльны.. не вижу реальных мер.
А все эти фюрреровские закидоны для масс всем смешно слушать , не нужно их нести сюда .
Какие закидоны?) У вас уже паранойя..
Обкрадывали это да, но извините в независимом украинском государстве, проросийские партии (как минимум) это уже слишком. И таких у власти было слишком много, которые совершенно не заинтересованы в процветании Украины.
Ответ дляТрынди-брынди
Георгіївські лєнточки то вже занадто, припиніть обвішуааатися ними)
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
У неї забагато вільного часу
Якраз ні.
Вона просто вміє планувати і ставити пріоритети.
Звоночек• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Бо діячі всі були проросійськими, справжніх українців туди не пустили.
Саме так, бо країною правили люди які її не люблять, а робили все в угоду русні.
Дежурный по кухне• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
У вас 40% это целая часть?
Не зрозуміли. Видно воно ваше.
Ответ дляТрынди-брынди
Сучасні історії від старшого брата все перевершили і затьмарили. Німці покаялися.
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Уже 100 раз писали админы, чтоб не учили владельцев, как свой сайт называть и продвигать.
Но нет, опять домохозяйки пытаются научить других, что им делать и как бизнес вести )))
Лучше б сами своё дело создали и развили.
Кстати, свободная ниша
но пи**деть - не делать.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А що таке ’прибалты’? Боюсь, ця неадекватна назва їм не подобається, як то вони з вами спілкувалися, мабуть, же це російське сміття у вас на кожному кроці.
Не благодарите. )))
ПРИБА́ЛТЫ, -ов, ед. -алт, -а, муж. (разг.). Народы, составляющие коренное население Прибалтийских республик.
Семен Семеныч• 02 марта 2023
Ответ длявареный_look
Кстати, свободная ниша
но пи**деть - не делать.
Ага. Все тока поговорить могут ))) И советов насовать.
Особенно, когда их не просят, да )))
Дежурный по кухне• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Визнали провину, виплатили репарації, осудили ідеологію, партію і всіх хто був причетний, пройшли певні процедури.
Семен Семеныч• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Не благодарите. )))
Уже давно нет ’прибалтийских республик’, СССР с республиками в 91 сдохло. А страны Балтии - давно независимые и члены ЕС.
Не благодарите
Ответ дляТрынди-брынди
А чому така вибіркова любов?
Стіотки всього готові любити, вкладатись, а в безпеку та єдність неготові вкластись?
От ми любили, вкладались. Прийшла проклята русня і частину країни зруйнувала.
Прийшла, бо думала, що такі, як ви, принципово російськомовні, які дуже люблять, «радной русскій язик», їх тут чекають.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Для якого усього світу? Хоч почитайте, скільки у світі населення і скільки російськомовних. Який то відсоток?
О, боги!
Научными изданиями пользуются во всех странах мира. Независимо от языка.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Ніхто власні імена і не намагається перекладати.
А название сайта это что? Порадниця - это перевод.
Весняний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Не благодарите. )))
От так працює російська мова, вона вам нав´язує цю ментальність. Тому якщо ми не будемо цілеспрямовано викорінювати язик, то ця ментальність малороська знову розквітне. А на моє питання ви так і не відповіли. Невдобне мабуть.
Ответ дляsur_sur
А чому то воно раптом руське?)
Ок. замените на любое другое русское имя. Вы будете настаивать на том, что носители русских имен должны быть наказаны? В законе ’Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»’ нет никаких запретов на использование русских, русскоязычных, российских имен и названий. Там есть пункт об обслуживании на украинском. Есть статья на основании которой интерфейс должен быть на украинском. В законе о рекламе в поправках (не помню год подписания, но до 2009 года) есть пункт где иностранные названия должны дублироваться на украинском языке. Но в законе нет запрета на названия. Не стоит придумывать то чего нет.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Діти російською вже точно навчатися не будуть, навіть не мрійте. Раджу звернутися до законодавства з цього питання.
Не стоит так явно показывать свою глупость. Вы вобще когда-нибудь учились в институте, писали курсовые работы, студенческие научные публикации? На английском они тоже не кчатся. При этом русский понимают 100% из них. А английский на достаточном для чтения профилтной литературы уровне - мизер. Сами студенты обеспокоены и обсуждают это в чатах.
Ответ дляOlga_72
Про що ця демагогія, складно зрозуміти.
Я запитала, коли то русня приватизувала ім,я Ольга.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Ви плутаєте голод з голодомором.
Тогда путаю не я, а авторы публикаций 20-30гг.
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Не благодарите. )))
це савєцькіє наративи
Естонці, латиші, литовці не признають такого
Ответ дляТрынди-брынди
Чим схвильовані студенти?
Що не будуть навчатись в Україні парашенською мовою?