Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляДую ветер
Админы, настало время банить за такие темы.
Админам нужно знать мнение завсегдатаев сайта, поэтому даже анонимов не убирают!
дамаБезСобачки• 02 марта 2023
Ответ дляНе куру
Цікаво, що саме ви складали, в мене щось не так виходить
’За перейменування’ с одной стороны и ’хай буде як є’ и ’залиште рос. назву’ с другой
Ответ дляТрынди-брынди
Давайте вспомним историю территорий, находившихся много веков под Польшей. Отношение поляков к украинцам, отбирание земель, запрет украинского и многое другое. Давайте запретим польский?! )))
Погана спроба відзеркалити.
По перше, парашинці вбивають українців вже і тепер, а не колись. Цілий рік вбивають та знищують.
По друге, я спілкуюсь з вами українською, а не польською.
В Україні нема критичної більшості польськомовного населення.
Тому, нема загрози що в Польщі може комусь поїхати дах і буде прийнято рішення напасти з метою повернення одвічно польських земель з польськомовних населенням.
По третє, парашинську мову ніхто не забороняє.
Є розуміння, що українська мова-це питання єдності і безпеки.
Хто вже це усвідомив, перейшов на українську. Хтось ще в процесі.
Але нас буде більшість, інтерфейс українського форуму не буде російським і форум не буде називатись російським словом.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
У вас выборочный патриотизм. Есть замечательный сайт LIBRARIA с оцифрованными периодическими изданиями, которые печатались на территориях, которые входят в состав современной Украины. Полистафте на досуге те же Львовские издания 20-30гг прошлого века. Боюсь, вас ждет много шокирующих открытий!
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Російськомовних у світі десь біля 200млн, включно з 130 млн в рашці. Не зрозуміло як обходяться без перекладів на російську інші 8,5 млрд.?.))
Моя кума викладач, кандидат наук.
Вільно володіє англійською.
Деякої літератури, яка їй потрібна для роботи, немає англійською. Тому вона вивчила ще й німецьку.
Потім їй потрібно було пару років заглибитися у певну тему, вона вивчила турецьку. Не вільно, але зі словником перекладає.
Ще знає польську і зовсім трохи угорську.
Якось без російської не страждає.
Вільно володіє англійською.
Якось без російської не страждає.
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А депутаты все говорят по-украински, поэтому им можно всё
Депутати говорять українською?
Анекдот :)
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
шо за бред вы пишете ???
в Латвии, Литве, Естонии не будут с вами общаться на руцком!
потому что латыши, литовцы, эстонцы - патриоты своей страны !
в Казахстане и Грузии тоже гонят руцких! они никому не интересны !
их везде гонят и ненавидят
Слушайте, я работала с прибалтами много лет. Прекрасно они общаются на русском. А неадекваты есть везде.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Англійським скористуємось. Все одно все, що друкується на псєчій - то брехлива та спотворена інформація.
Для всего мира научные издания достоверны, и только вам не угодили?! )))
дамаБезСобачки• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
не пишите бред.
В Киеве было насильно полно росийских школ.
физика, химия, математика - все подавалось на русском
москалі витісняли українську мову як могли
це була примусова русифікація на покоління вперед
И украинских школ в Киеве тоже было полно. У меня в половина друзей из тех, кто жил рядом, ходили в украинскую, а половина - в русскую.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Моя кума викладач, кандидат наук.
Вільно володіє англійською.
Якось без російської не страждає.
Вільно володіє англійською.
Якось без російської не страждає.
У неї забагато вільного часу
Ответ дляТрынди-брынди
А що таке ’прибалты’? Боюсь, ця неадекватна назва їм не подобається, як то вони з вами спілкувалися, мабуть, же це російське сміття у вас на кожному кроці.
Дую ветер• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Админы замахались отвечать на один и тот же вопрос про переименование. Сколько можно?
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Тільки в українських школах були російські класи
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
То хіба ’прібалти’ і спілкуються. У нас на роботі латвійці принципово не говорять російською.
Ответ дляБулку Дай
Або Закон про заборону російських назв, що тягне покарання.
Процитируйте статью закона, где есть запрет на имена на русском языке.
Вы разницу между русским и российским понимаете? Если меня зовут Ольга, то по вашему мое имя под запретом, потому что оно русское и я должна понести за это наказание?
Ответ дляOlga_72
А чому то воно раптом руське?)
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Позволю усомниться, исходя из вашего ответа относительно Конституции и Законов.
Скільки завгодно.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Давайте прочтем вместе:
ІНФОРМАЦІЯ щодо використання державної мови на вебсайтах, вебсторінках у соціальних мережах та у мобільних застосунках
Суб’єкти господарювання, які здійснюють обслуговування споживачів, реалізують продукцію з використанням мережі Інтернет, повинні у обов’язковому порядку розміщувати на своїх веб-сайтах інформацію про продукцію (тобто – будь-який виріб (товар), роботу чи послугу), її виробника державною мовою. Мобільні застосунки таких суб’єктів господарювання повинні мати користувацький інтерфейс державною мовою.
Иныормация и Закон это две разные вещи.
По вашей же ссылке указано, что для сайтов обязательна украинская версия. Она есть. Админы создавали отдельную тему, информирующую пользователей о возможности выбрать в настройках язык интерфейса. Тема достаточно долго висела в закрепе.
Так что Закон соблюден.
Но по этой ссылке на инфлрмацию ни слова не говорится о переводе на украинский имен собственных!
Иныормация и Закон это две разные вещи.
Так что Закон соблюден.
Не куру• 02 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Тоді порахуйте ще раз, де там більшість?
Незламна• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Не бачите свій баг? Польша зараз на нас напала?
ой, кто только на нас не нападал.. И Польша, и Германия с союзниками Италии, Испании, Австрии, еще раньше Франция, Швеция (Полтава помнит как никто). Сейчас рашка.
Давайте по списку уже все отменим к чертям.
Может через 100 лет нападет США или Англия, тогда может уже превентивно откажемся от английского.
Будем как кацапы знать только один язык. Круто!
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляOlga_72
Мова йде про назву ресурсу.
Семен Семеныч• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ого, ще й анонім в тєму)))))))
аноніми, доречі, також українсью треба вже
Вашу бы энергию, да в правильное русло.
Например, как путлера замочить )))
Или Вы только советовать умеете?
А может есть уже успешные реализованные проекты?
Например альтернативную Порадницю создали и она успешно работает?
Например, как путлера замочить )))
Или Вы только советовать умеете?
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
шо за бред вы пишете ???
их везде гонят и ненавидят
Большинство из них понимает русский. Этого достаточно. Другое дело, что незачем обьясняться на русском, там где достаточно английского. И это тоже правда. Людей, понимающих русский (пока что!) во всем мире достаточно высокий %, относительно других языков. Отрицать это тоже нельзя. Нравится нам это, или нет
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Давайте прочтем вместе:
Иныормация и Закон это две разные вещи.
Так что Закон соблюден.
Иныормация и Закон это две разные вещи.
Так что Закон соблюден.
Ніхто власні імена і не намагається перекладати.
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В старих районах Києва ще існували українські школи, з російськими класами, кількість яких з року в рік ’непомітно’ збільшувалася. У нових спальних районах відкривали вже тільки російські, десь є така статистика.
Біда була в тому, що у вишах практично було відсутнє викладання українською, тому і віддавали дітей у російські школи. Так відбувалося зросійщення.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Попробуйте восстановить ветвь дискуссии. А что касается поляков, то Зеленский своим указом и так открыл им все двери. Включая структуры, в которых иностранцев быть не должно.