Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Бан-бан, чи як ви там любите казати
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Давайте вспомним историю территорий, находившихся много веков под Польшей. Отношение поляков к украинцам, отбирание земель, запрет украинского и многое другое. Давайте запретим польский?! )))
Багато чого було в нашій історії в давнину (та і в історії інших народів) , але ГУЛАГ і голодомор перевершили все. Бо то вже було 20 століття.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Все, що потрібно знати.
Позволю усомниться, исходя из вашего ответа относительно Конституции и Законов.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Роскоязичниє звикли не бачати очевидного.
Как раз об очевидном вы не по адресу.
Незламна• 02 марта 2023
Ответ дляРазведка Маша
Год же нормально сидели. Зачем сейчас менять?
менять нужно было с 2014 года..
но тогда ж война не всех касалась, а сейчас засуетились, такие все патриоты)
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Так из-за границы всегда Родину больше любят. ))
Можна здогадатись, шо ви в Україні її не дуже любите.
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Мексиканочка• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Ну в сраце может и никакой. Я хз в сраках.

А так, вот..
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Бандерівка, неонацистка, гуска з біолабораторій
Вы главное не захлебнитесь от злобы. ))
Мексиканочка• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
На болотах та в ерітреї будете ним спілкуватись.
Абыргалгим
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А украиноговорящие всегда хамят в таких темах и их не банят, в отличие от нас!
Тоже заметила. ((
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Як смішно)) недовго залишилося сміятися))
И что будет? )))
Весенний Марафон• 02 марта 2023
’ Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію ’ , - говорила Леся Українка. ’Адже територію можна відвоювати, а коли вмирає мова, то вмирає і нація.’
Але про це люди забули.
Дежурный по кухне• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
40% научных изданий на русском. Запрет русскоязычных источников в образовании ставит в тупик не только педагогов, но и учеников и студентов. Т.к. в некоторых сферах аналогов профильной литературы на украинском языке нет.
Є інши мови. Це тільки у вас існує расійська. Світ не обретається навколо неї. І те що надрукувавано, випущено нею вже застаріло.
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Це тому, що гроші йдуть на премії депутатські і доплати їхнім родичам.
Щоб видати потрібну літературу українською, де взяти гроші?
А ще ’свої люди’ у міністерствах.
Ви знаєте, що за державний кошт видаються лише три перші місця конкурсу підручників?
З них перші два отримують ’свої’ люди. І соромно ці підручники бачити, з помилками, невідомо звідки скопійований матеріал.
Синові позавчора треба було підібрати слова до кросворду. Кросворд за байкою.
Жодна дитина з класу не змогла цього зробити. Разом з вчителькою і батьками знайшли приблизно третину слів.
Чому? Схоже, автор посібника звідкись ’здерла’ кросворд, а саму байку не виклала у підручнику. А справжній автор кросворду використовував непопулярний переклад байки, який зараз не виходить знайти на теренах інтернету.

Знайома вичитувала підручник з математики. Вона була третьою - вичитував спочатку інший математик, потім коректор-лінгвіст, потім вона - теж математик.
Повернули підручник авторам з зауваженням: ’Гендерна дискримінація, у підручнику задач про хдопчиків 134, а про дівчаток лише 97’.
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляМексиканочка

А так, вот..
Ну раша ще і в Радбезі ООН сидить, гріє вас це? Пишайтеся далі.
Незламна• 02 марта 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Знать 3 языка это лучше, чем 2. А как же фраза, что язык врага надо знать?
немецкий тоже язык оккупантов, ничего, учат все, аж гай шумить)
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляНезламна
Ага, а от українську за все життя вивчити не змогли.
Мексиканочка• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Подождите, я ваши коменты читаю🤣
Удачная• 02 марта 2023
а чого заховалися за анонімом?
героїнь треба знати в обличчя
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Але про це люди забули.
А вони читали Лесю? Мають інших кумирів.
Мексиканочка• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
И снова драсти

Копипаста, чи шо?
Zelenkа• 02 марта 2023
Ответ дляНезламна
Он навіть тролять звідти, поїдаючи ковбаску з тафеля. І при цьому горді собою)
Незламна• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
кто вам сказал, что не смогли? человек в праве общаться на котором удобнее и быстрее. Никуда от реальности не деться, у нас народ билингвы.
Дую ветер• 02 марта 2023
Админы, настало время банить за такие темы.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Англійським скористуємось. Все одно все, що друкується на псєчій - то брехлива та спотворена інформація.
Вы настолько хорошо владеете терминологией на английском? Опустим момент, что аннлоязычные источники не бесплатны и стоят недешево.
Zelenkа• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Вам краще знати. На цьому відкланяюсь, ви далі справитесь, раз влізли в наш діалог. Ви краще одна одній підходите. А я піду працювати.
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Я вже бачу. Стоять мабуть боронять пам´ятник кудлатому запарєбрікаваму поету.
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Російськомовних у світі десь біля 200млн, включно з 130 млн в рашці. Не зрозуміло як обходяться без перекладів на російську інші 8,5 млрд.?.))
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
А ще ’свої люди’ у міністерствах.

А депутаты все говорят по-украински, поэтому им можно всё