А я с косою• 02 марта 2023
Була сельком в тік тоці побачила, тепер не можу знайти
Може хто знає. Там типу батько розповідає про діалог двох дочок під час тривоги. Сенс в тому, що вони краше за нього розбираються яка тривога, які ракети і т.д. І кажуть йому - не знаєш, значить тобі й не треба. Щось таке
Джулияробертс• 02 марта 2023
Це мабуть актор той що КраїнаУ Володьку грав. Забула ім´я. Зараз напишу
Электричка• 02 марта 2023
Ответ дляАмели на мели
почему он говорит є півторА години а не є півторИ години?
Бо розмовна мова, а не літературна. Всякі є чудинки, діалекти,сленги і т.д.
Амели на мели• 02 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
В розмовной мове неправильные падежи? Это неграмотность.
Я понимаю, что он так решил, но не понимаю зачем?
А я з косою
• 02 марта 2023
Ответ дляАмели на мели
Ото ви зануда) Не в обіду
Амели на мели• 02 марта 2023
Ответ дляА я з косою
Ото ви зануда) Не в обіду
а в что?
Не могу высказать впечатление - сразу зануда? вы прорекламировали ролик. Должен быть восторг?
Меня очень царапало. Как склонять не умеют. У нас падежи отменили?
Я даже в селах такого не слышала.