фрау Гитта• 02 марта 2023

Дети - залог чего ?

Лично для вас?
Бесбардак• 03 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Потребують! Але ж не завжди віддають. У батьків безумовна любов. З дітьми трохи все по іншому)
Не завжди у батьків безумовна любов...як і у дітей.
Важко безумовно любити того, хто не схожий на тебе, ні амбіціями, ні характером...
Я звичайно, сина люблю, але я ним не задоволена...
А коли він при своїх інтелектуальних здібностях робить все на ’ отцепись’ в мене з´являється агресія, як і до бардака в квартирі, прям ’ падає планка’...

В шоколаде• 03 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Ну, не обов‘язково тебе мають любити. Діти не просяться на цей світ. Це не їх вибір. Батьки завжди будуть любити дитя більше. А діти нам нічого не винні. Ні любові, ні турботи… просто коли є гарні стосунки, все буде взаємним. Але від чого це залежить так і не відомо…
Я имела ввиду в детском возрасте, дети любят мам безусловно, какие бы они не были, а уже потом как получится
Марічка• 03 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Абсолютно навпаки. Батьки можуть не любити дитину. Дитина любить батьків завжди. Навіть зовсім паскудних, не говорячи вже про хороших.
фан L.O.S.T.• 03 марта 2023
Ответ дляМарічка
І не кажіть. Родичі, сусіди і гінекологи - саме ті люди, які таки нав´язали бідній мені це жахливе рішення)))
Ну в моем случае, да...у меня было заболевание, которое вызывает бесплодие