Нога на ногу• 02 марта 2023
Відреагувати ?
Важке спілкування з МЧ. Постійні качелі.
Місяць не спілкуємось . Тупо заблокував після мого прямого запитання чи потрібно нам взагалі спілкуватись.
Тут 1 березня кидає картинку з поздоровленням прийдешньої весни.
Відреагувати, промовчати як би ви поступили в даній ситуації.
PS. Почуття до нього є, але нехочу щоб до мене було таке відношення.
Курочка-наседка• 02 марта 2023
ну напишите тогда спасибо и все,может у него там массовая рассылка,а может соскучился
Помогалочка• 02 марта 2023
Я бы никогда не написала, да и не общалась с человеком, который кинул в блок. Танунафиг, низачто!!!! Фу миллион раз))))
Санта Барбара• 02 марта 2023
Он закидывает крючок(возможно одновременно не только вам), чтобы опять подсадить вас на качели. Почитайте про перверзных нарциссов, крючки, сахарные шоу. Если выйдете сейчас из таких отношений, то спасетесь. Девочки потом годами и не по одному разу из такого выкарабкиваются. После качелей, обычные нормальные отношения кажутся пресными
КучМала• 02 марта 2023
Раджу припинити з ним спілкування. Я так повелась і 2.5 роки мене продовжували гойдати на емоційних гойдалках. На всі мої питання був його ігнор від кількох днів до місяця, потім раптові смс. Нахіба воно таке, припиняйтн
Апофиозная• 02 марта 2023
Як би ви не сподівалися на розвиток цих стосунків, але якщо воно не йде, то це лише трата часу. Шукайте нового адекватного, який буде зацікавлений у тому ж, що і ви.