два часа назад
⚡РФ мінує кордон на північний захід від Харкова, наступати не збираються Такий висновок зробили аналітики ISW.
Формування наступальних угруповань на північному напрямку Харківської області не фіксується. "І такі зміцнення також вказують на те, що російські війська не готуються до відновлення наступальних дій у цьому районі", - вважають у ISW.
рф готується зустрічати українські танки під Білгородом
За даними українського Генштабу, рашисти встановлюють протитанкові загородження у прикордонній області та займаються інженерними роботами
Ответ дляDiva_S
В ближайшие часы Путин проведет экстренное заседание Совбеза РФ - ’Никто из причастных к организации этого теракта не должен избежать наказания, ’Украина должна быть признана террористическим государством’
Боже, как страшнооооо. Йой, шо ж робити ото тепер?
Ангел сошедший с небес• 02 марта 2023
Щось дуже схоже на окозамилювання. Скільки казали, що наступати можуть з будь-якого боку, і з того також, а зараз точно, точно не звідти. Пірамідки як поставили так і приберуть, 3 хвилини. І про мінування нещодавно читала, що на сході вони зараз розміновують проходи для танків, але не явно, а вночі викликають туди вогонь наших, воно там все виривається, типу їхній бік, складається враження успіху, а насправді так розміновуються шляхи упирям
Ответ дляDiva_S
вже все
за півгодини
- хуйло скликає радбез
- хуйло не скликає радбез
за півгодини
- хуйло скликає радбез
- хуйло не скликає радбез
путин пусть на экстренном заседании лучше расскажет людям,зачем он угробил 200 тыс россиян ,отправив их на убой в чужую страну и зачем войну начал,пердун старый маразматик
alenka3108• 02 марта 2023
Ответ дляПоля Дяченко
А что слышно про младенцев?
Та поїли їх, як і снігурів, ви що не в курсі? А ще бабушек ізнасіловалі і візітку яроша нашлі)
alenka3108• 02 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Потом написали, что девочка жива)
А була лі дівчинка?)
Ответ дляpumadinika
Ой ,сценаристы Голливуда нервно курят в сторонке)кино,боевик с триллером.
Пеорвій скрин - єто просто услада для вух )))) Разговаривали на украинском , сеяли лепестки , а мальчик Федя , раненній в голову , вовсе и не мальчик , а чахлик невмирущий )) Оце посміялась , так посміялась . Дякую )