Трусы с капюшоном• 02 марта 2023
Якщо суд обмежив виїзд за кордон, яким чином це можна опротестувати?
Розумію, що мені до юриста, але власного немає, дведеться ще шукати, хотілося б одразу розуміти хто діло пропонує, а хто знову розводить.
Після ось такої ухвали суду які можуть бути причини опротестувати та мати можливість виїжджати?
П О С Т А Н О В И В:
Подання приватного виконавця виконавчого округу міста Києва … Яни Олександрівни, заінтересовані особи: боржник – … Світлана Миколаївна, стягувач – … Денис Володимирович, про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України без вилучення паспортного документа – задовольнити.
Тимчасово обмежити у праві виїзду за межі України громадянці України –
року народження, РНОКПП 282310****, яка зареєстрована за адресою: .. та документована паспортом громадянина України для виїзду за кордон виїзду за кордон - до повного виконання нею зобов’язань за виконавчими листами..., що видані Дніпровським районним судом м. Києва, в межах зведеного виконавчого провадження ..., без вилучення паспортного документа
Виконання ухвали покласти на Державну прикордонну службу України.
П О С Т А Н О В И В:
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ну вы конечно молодец, написав в старпосте все фамилии, ещё и инд.код оставили
Погасить долги и получить доступ к выезду. Тягомотина уже с частным исполнителем, который наложил арест на выезд) по итогу выйдет вам минусом в кармане.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляУты-фрутик
о Боже, а я ще й посилання їй на темку скинула, помічничка мамина рукожопа. Як тепер це прибрати?
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Вам надо выплатить за повреждение транспортного средства. Выплатите, хоть частями. И скажите ей спасибо, что она наложила арест без изъятия паспорта.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляУты-фрутик
Вона половину вже виплатила.
За що там спасибі казати їм, якщо ви не в курсі ситуації про тих аферистів?
Я поради людині просила про геть інше, якщо читати не вмієте.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Автор, оскарження такої заборони - викинуті гроші.
Після сплати боргу заборону знімуть. Для цього ще й побігати доведеться.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Це ви з власного досвіду пишете чи як?
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Вона половину вже виплатила.
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Це ви з власного досвіду пишете чи як?
Так, займаюся адвокатською діяльністю і бачила в реєстрі справи по оскарженню дій виконавця.
Але кажу чесно, сама ніколи не оскаржувала.
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Странно , я знаю дело по которому стягувачи должны были за долги у мужика забрать машину , не забрали , он ее успешно после суда на мать переписал и уехал из страны .
Просто у автора частный исполнитель. Они работают оперативно и за % от суммы долга. Это не гос исполнители, которые стоят на зарплате и премиях время от времени. Частный ой как быстро работает, это его деньги.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляУты-фрутик
Удалено администрацией...
Суд тут до чого?
Не займайте мій час будь ласка, вам же немає що по темі все одно сказати
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Суд тут до чого?
Вы зря меняете свои ответы. Они легко читаются в кэше .
Они не аферисты, они хотят получить свои деньги по суду
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну поки усі до кого звернулися кажуть що під час війни таке легко опротестувати.
Але по моєму вони так усім говорять і по всім справам. Тому хотіла і тут паралельно у незацікавлених попитатися.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляУты-фрутик
Ой, ну перепрошую, що я спочатку вирішила що ви потребуєте аж настільки детального пояснення хто є аферистом.
Скажіть будь ласка, мені поскаржитися на ваші пости як на флуд чи ви самостійно вийдете з теми?
Уты-фрутик• 02 марта 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Пожалуйтесь на себя, чтобы быстрее удалили тему, где вы оставили личные данные двух сторон судебного дела.
Меня много• 02 марта 2023
Таким же способом, как и раньше - подавайте на апелляцию, если есть еще на это время
Ответ дляУты-фрутик
Там и те и те были .. и Долгов тонна , у фирм брал товар под реализацию , товар продал , деньги не отдал и налоги не заплатил еще и государству был должен тоже дело было открыто
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляМеня много
Треба ж причини якісь вказувати, от і думала чужий досвід додатково послухати що тут реально причиною могло б бути.
Трусы с капюшоном
• 02 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Та ми і так знаємо у чому тут причина.
Суддя навіть один і той же протягом усього процесу)
Прям така тайна як воно усе робиться)