Удар РФ по Запоріжжю: Людей зі зруйнованих будинків нема куди відселяти, - в.о. мера Куртєв
Від початку війни в Запоріжжі зруйновано дев’ять багатоповерхівок. Людей звідти нема куди відселяти. Місцева влада звернулася до міжнародних партнерів.
Про це в ефірі телемарафону сказав виконувач обов’язків мера міста Анатолій Куртєв
"Є велика проблема щодо тимчасового поселення людей, бо це вже дев´ятий багатоповерховий будинок, який зруйнований, і людям потрібно десь мешкати", - сказав він.
За словами Куртєва, у Запоріжжі проживає понад 200 тисяч переселенців.
Зазначається, що міськрада вже зверталася до міжнародних партнерів, щоб створили хаби тимчасового проживання. Зруйноване та пошкоджене житло планують відновлювати.
Ответ дляKorsika999
После второй мировой, был огромный дефицит жилья. Строили за пару месяцев бараки. Фундамент цемент кирпич, а дальше дерево. Общий коридор длинный, общие кухни, душ. Туалет на улице. И жили люди там много лет потом. А сейчас с современными материалами, можно такого построить за месяц, буквально километры квадратные. Многие мужчины пострадавшие, сами бы строили, дайте только землю план материалы и пару специалистов для руководства.
А где строить? В Запорожье, куда прилетает? Чтобы и это расхерячили..Люди там имеют работу и выезжать не хотят. А что делать, хз
SlawaUkraine• 03 марта 2023
Ответ дляAmurinka
вокруг города выделить землю людям на постройку
SlawaUkraine• 03 марта 2023
Ответ дляAmurinka
в сша десятки милионов людей живут в домах на колесах , для них ненужно покупать землю ,они стоят на териториях выделеных платят аренду ,там и подключены к электросети