Доброго вечора, всі мабуть бачили в телеграмі розрахунки "числа диявола" по датам початку та кінця 1 -ї та 2-ї світової війни, якщо не бачили скину скрін.
А так як я люблю цифри і усілякі маніпуяції з ними, вирішила прорахувати дату завершення війни в Україні.
І так число закінчення війни = 14 (судячи з кінця 1 и 2 світової)
І якщо ми очікуємо на перемогу тільки в 2023р.
То залишилося не так багато дат.
березень - 13, 22
квітень - 12, 21, 30
травень - 11, 20, 29
червень - 10, 19, 28
липень - 9, 18, 27
серпень - 8, 17, 26
вересень - 7, 16, 25
жовтень - 6, 15, 24
листопад - 5, 14, 23
грудень - 4, 13, 22, 31
Порадниці, ваші прогнози!?
То залишилося не так багато дат.
березень - 13, 22
квітень - 12, 21, 30
травень - 11, 20, 29
червень - 10, 19, 28
липень - 9, 18, 27
серпень - 8, 17, 26
вересень - 7, 16, 25
жовтень - 6, 15, 24
листопад - 5, 14, 23
грудень - 4, 13, 22, 31
Порадниці, ваші прогнози!?
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляowl62
А чому миша жах? Жах, коли ракета падає на житловий будинок
Це трагедія
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляowl62
Поки що проштовхують ідею заміни уряду і..йла
Одна із версій ( вже не згадаю від кого)
Вислати в китай на лікування грязями))))
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляowl62
...йла? Чи весь уряд разом з МО?
нажаль одного. Але ж це здогадки тільки
НамСвоюРобити• 02 марта 2023
Ответ дляowl62
...йла? Чи весь уряд разом з МО?
Ті самі між собою перегризуться))
Ответ дляПлаття-терапія
нажаль одного. Але ж це здогадки тільки
Версія, яка дуже гарно звучить для кацапського піпла, ...йлу не підійшла китайська медицина і він помер.В Гаагу везти нікого, доля сама покарала головного злочинця, а всі інші ’невіноватиє’, вони були залякані і змушені виконувати наказ
Ответ длябресточка
Ловушка 22 на ютубе посмотрите.
Великую россию готовят к отступлению.
Так что все возможно
Великую россию готовят к отступлению.
Так что все возможно
Не знаю. Гіркіна сьогодні почитала. Так навпаки тварь нагнітає. Головне про Запоріжжя звісно ні слова. А от про автобус втирає. Хоча всі вже цю лажу спростували. А він все одно цього «мальчіка в трусіках» просуває.
Плаття-терапія• 03 марта 2023
Ответ для--Мята-
ага, на ходу перевзуваєтесь
Удалено администрацией...
Kolibri_18• 06 марта 2023
тобто, ці дати можна безкінечно рахувати, так? просто коли сума чисел в даті дає певне число
тоді я ставлю на червень. читала тут в темах, кому які щасливі сни снилися. багато хто казав про народне свято літом, в теплу погоду, коли тільки зав’язалися каштани. тому, може, 28.06
а, взагалі, це все марно, поки ми не будемо і без пророцтв відчувати, що наша бере верх. що русню посунули, скажімо, з великого куска території. що вони обіс*ся так, що навіть їх народєц запанікував. отоді можна сказати, що мир за місяць-два, діставати ’календарик’ з розрахунками, і робити ставки на дати.