Хвець-тець• 02 марта 2023
Розбила скляну банку з таблетками. Їх пити можна?
Добре оглянула, наче скла немає. Нічого не буде, якщо буду пити? Баночка зовсім нова…
Пирожкиня• 02 марта 2023
Ответ дляЕлькиПальки
А что с ними случилось,сотрясения мозга у них быть не может))))
Уламки скла можуть бути
Хвець-тець
• 02 марта 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Розбила скляну банку. Усюди були осколки. Мілких осколки були і на таблетках , але наче гарно вичистила
Пирожкиня• 02 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Напевно можна пити, але я б перед кожним прийомом ще раз проходилася по кожній таблетці. Контрольний раз, так сказати.
ГендиреХтор• 02 марта 2023
Я не пила б... Знаю, що накручувала б себе потім ще більше. Дуже дорогі ліки?
Хвець-тець
• 02 марта 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так(((
Щойно очистила одну таблетку і випила.. асе одно в аптеку не побіжу
ГендиреХтор• 02 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Так(((
Може, промивати хоча б їх перед тим, як випити?
Бамбарбия! Кергуду.• 02 марта 2023
Не будет ничего. Я будучи беременной разбила салатницу с салатом, но я так хотела сожрать этот салат(гормоны они такие
) что перебрала каждую кукурузинку, крабовую палочку, отделила от стекла и потом сьела
Жива-здорова