Зрадорозганячка• 03 марта 2023
Дуже болить зуб. Вдома закінчились знеболюючі і комендантська година
Це капець (( вдома нічого з ліків не лишилось знеболюючих, взагалі нічого. Всю ніч терпіти оцей жах....я не знаю, чи консьєржі працюють вночі і чи є у них аптечка? Бо це нестерпно. З сусідами не спілкуюсь, навіть не знаю їх, та і пізно вже.
Наполеон Бонапарт• 03 марта 2023
Зателефонуйте в місцеву ТО і попередьте. По ідеї, мають не зупиняти.
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Спитайте к сусідів, у вас є чат будинку? Мене дуже виручили
Є але я в нього не добавилась
ЛижТолько• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Є але я в нього не добавилась
Чому? Вам би це допомогло
Але якщо цей варіант не розглядаєте, певне не так болить
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ага, пішки 5 км до найближчої аптеки, яка в Гугл картах працює цілодобово, але не факт що це правда. Авто у мене нема
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Чому? Вам би це допомогло
Не знаю як добавитись, але знаю що є
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляБубль Гум)
Горілка вдома є? Наберіть в рот і тримайте
Нема(
муха в кедах• 03 марта 2023
Залейте кипятком чайную ложку соды с горкой в стакане, подождите, пока остынет до терпимой температуры, и полощите этим раствором. Можно капнуть йода пару капель. Боль утихнет.
Ещё из обезбола ибупрофен, анальгин, парацетамол, нимесил, кетанов, спрей орасепт, гель метрогил-дентал. Может, что-то есть из этого?
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Аби було я б не писала(((
муха в кедах• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Аби було я б не писала(((
Отвар ромашки, шалфея?
Если ничего нет - тогда ищите дежурную стоматологию, придется вызывать такси и ехать. Или на скорую звоните - подскажут.
Соседи-то уже все равно спят, аптеки не работают. Стоматология, может, и работает.
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Отвар ромашки, шалфея?
Хіба таксі працюють зараз?
стрьомно якось ....
Не худа ні разу• 03 марта 2023
Про часник - бабусин метод: розрізати і прикласти на протилежне зап´ястя, прив´язавши чимось.
муха в кедах• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Хіба таксі працюють зараз?
стрьомно якось ....
Смотрю, что не так сильно у вас пока болит зуб, до утра потерпите значит
Полюю на дрони• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Є але я в нього не добавилась
Удалено администрацией...
СМСница• 03 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Не работают ночью аптеки в комендантский
смотря в каком городе, во Львове работают.
Полюю на дрони• 03 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу

Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляkriss-a0b5
А что все таки из медикаментов есть дома?
Лоратидин, ангілекс, амоксил - це те що лишилось після видалення зубів мудрості. Але ж це антибіотики...я вже ангілексом пополоскала пару разів, не діє, це все таки не знеболююче.
kriss-a0b5• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ангилекс -
Протизапальна активність. Холіну саліцилат чинить аналгезуючу, жарознижувальну і протизапальну дію. Для лікування захворювань ротової порожнини.
Знеболювальна активність забезпечується хлорбутанолом. Застосовувати в отоларингології (краплі у ніс, полоскання) та у стоматологічній практиці (аплікації та зрошення) як анестетик.
Весняний Марафон• 03 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Спирт/ водка на ватку. Может есть парацетамол, детский нурофен?
Капли в нос Пиносол мне тоже помогали - если прямо в дырку или на зуб капать. Ищите что нибудь: детский сироп Нурофен, Панадол, парацетамол, Цитрамон, Спазмалгон и выпейте
kriss-a0b5• 03 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
а что у вас с зубом вообще вы знаете? мудрости или какой? щека опухла? Температура есть?
Зрадорозганячка
• 03 марта 2023
Ответ дляkriss-a0b5
Ні, бо він пломбований, там канали видалили 4 роки тому. І от зараз біль взагалі не зрозуміло звідки, не турбував всі ці роки. Біля нього сусідній зуб в сторону почав рости більше року тому, прикус змінюється - треба брекети ставити. Думаю що може через це, бо почав вже давити на нього сусідній зуб ..таке було коли зуби мудрості давили на інші. Після видалення пройшов біль. Тепер знову.