Как_б_не_так• 03 марта 2023
Перед утренним сексом вы ходите в туалет?
Последние время нам с парнем лень вставить и сначала занимаемся сексом и в туалет ходим уже стоя под душем.
ОдинРазНадетое• 03 марта 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Ааааа, хіба є різниця, первинна чи вторинна 😱😱
Ну. Вона більш концентрована, так би мовити 😁
ОдинРазНадетое• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Секс на полный мочевой пузырь очень вреден.
Я дивлюся сексолога, він навпаки рекомендує випити стакан води перед актом) мовляв відчуття кращі
Таракашечка• 03 марта 2023
Автор, а який ви розслабляєтеся з повним мочевим? Ск хвилин секс? Мені обовязково потрібно перед цим сходити в туалет.
Как_б_не_так
• 03 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Я знаю что если я встану, то скорее всего секса этим утром уже не будет.