Леди на мопеде• 03 марта 2023

Хвилювалочка

Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня тесто было готово , вчера 2 порции сделала , и фарш приморозила .12 штук по 2 на сковородке, сколько того время ?
А, ну тогда всё совсем по другому)

автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Меня пол дня дома не было))) чего их там жарить ? 30 минут заняло .
Скоко? Это готовые уже, наверное. Хнык... я у мамы рукожоп
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Хто питав про пророщену люцерну? Вже вітамінізуюся, хлопофілізуюся, другий тмждень з урожаєм
Аппетитно выглядит. Сочная такая
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Ви крута! В мене не виходить пророщувати. Геть погано з розсадою, наче і роблю все по інструкції, відео дивилась і нічого Засохне, або який покруч виросте(((
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Коли мені в 7 ранку мала пише - у нас ракети над нами на вас.
Дитина пише мамі. ПЗДЦ.
Це жах.
Я якось свою не могла час вгамувати. Вона просто кричала, плакала, затихала і знову починала
ЛЮБА• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
А, ну тогда всё совсем по другому)
Тесто замесить скользкого того по времени , ну минут 10, оно стоит дольше чем те чебуреки делать ))) все делаю по этапно, сделала тесто , намолола фарш . Через пару часов пожарила . На люблю упахиваться.
Стараюсь на кухне больше часа на кухне не быть. Как грится гаджетам спасибо )))
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Купуйте маш, пророщуєте, зрозумієте принцип. Я проростити можу ВСЕ.

ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Пророщування, це не розсада
ЛЮБА• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Где бы найти того доброго человека , который мне будет готовое приносить ?
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
А підсвітка у вас є?
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Може чей раз вийде в мене, посіяла салат, петрушку і щавель в судочках на підвіконні. Купила навіння в епіцентрі, хто зна може цей раз пощастить
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Пророщування, це не розсада
Пророщування це в воді і закрите, щоб чисте і їсти можна було його? Сам принцип мені зрозумілий, а руки мої щось роблять не так))))
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Пророщування, це не розсада
Но сначала всё прорастает из семечки. Даже бурьян.
Блин, я не права, скорее всего, но я не знаю что мне нужно внушить, чтобы я ела люцерну)))
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А підсвітка у вас є?
Немає, без лампи воно не зійде? Мені шкода на лампу 300грн витрачати, бо садівник з мене нікудишній
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Реально їм треба світло. Я минулого року купила лампу. Цієї зими вперше за 5 років зацвіили орхідеї і прижились всі фіалки після омолодження.
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Люцерна и горох вот эти пророщенные реально вкусно. Оно такое сочное, вы попробуйте.
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Це не годиться для пророщування, буде казнащо.
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ясно( ну що ж, значить годі колотиться і купляти насіння. То не моє)))) В мене є тещин язик і зміокулькас то їм нормально, навіть коли забуваю полити
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Это суккуленты и их как раз и нужно очень мало поливать. Раз в 7-10 дней.

Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
І от чого я раніш не запитала? Ну то все
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Це дуже смачно, пока вога от така манєсінька сочна і ніжний горіховий присмак, от конющина вже мені гіркувата

Чому люцерна: білок+хлопофіл+ віт с. Легко пророщувати без грунту. Я вже з зеленню свіжою!
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Флорист
irina _d• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Вряд ли смогу (
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Флорист
Ну да
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Мій варіант на всі сто))) Згадую як зашкарубне земля
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Вряд ли смогу (
Сначала пробуйте на закусь. А там дальше и так пойдет.
ЛЮБА• 03 марта 2023
А что то можно в закрытом контейнере прорастить ?
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
У вас есть судочек лишний, и хотите его использовать?
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Купіть там де східні солодощв чпеції маш на вагу, купіть трошки на пробу, із 100 грам зернят, матимете за тиждень 2 л пляшку проростків. Погугліть moong bean sprouts, mung bean sprouts.
З проростків машу буже класний корейський салат.
ЛЮБА• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Люблю зелень ))) но в открытой таре у меня не выживает …