Бадабум• 03 марта 2023
Дівчата, прийшло повідомлення з проханням віддати річ безкоштовно
Допоможіть зрозуміти що до чого.
Я дуже багато речей повіддавала з початку війни, і своїх і сина. Завжди охоче людям допомогаю. Після деяких подій трохи пригальмувала. Наприклад, віднесла в пункт видачі теплого одягу комбинезон малого Коламбіа, він був в ідеалі, купляла новий, але зсередини був підписаний мною власноруч. І я потім знайшла його на олх, його продавали як "після однієї дитини, із нюансів тільки не відстірується надпис маркером", його продавали за 1700.
Тепер я допомогаю тільки адресно, тільки якщо я знайомлюсь з людиною і бачу, що реально потреба є.
Приходить таке повідомлення на олх (фото додаю).
Продаю дитячу піжаму. Недорого. Нова, але без Бірки і випрана, бо я купила, але малий виріс і ні разу не вдягали.
Мене бентежить 2 речі: я подивилась профіль цієї жінки, вона дуже багато продаває всього, і нові речі фірмові і багато дитячого. Київська область. І оголошення зроблені не тільки тільки (як вона пише, що тільки переїхали) Я з іншої області. Невже там не змогли на місці знайти дитині піжаму, що тепер на олх просять віддати?
Чи це вже я така жорстка стада, що всюди шахраї мерещаться?
Чики-брык• 03 марта 2023
Предложите ей пойти в гум центр. Чего-чего, а пижаму она там без проблем найдет
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Мене навіть трохи розізлило, що чомусь не б/у просять, а нову з доставкою. Я б посоромилась би
Сама собі лікар• 03 марта 2023
Пижама не есть предмет первой необходимости. Можно прекрасно спать в трусах и футболке, а не выпрашивать.
Чики-брык• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Ну бу пижаму продать проблематично)
ГендиреХтор• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Манипулирует Вами.Там нет ни стыда, ни совести.
Пытается Вас развести на жалость.Потом будет продавать.Отдайте тем,кому действительно нужно
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Не отвечайте или напишите, что сами нуждаетесь в деньгах.
Котогосподиня• 03 марта 2023
Дивно, що людина обрала нові речі, ще і не по своєму місту мешкання.
Шахраїв багато. Я б не відповідала
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Дівчата, я придумала,дивіться що написала
А зачем? Она вам ответит, что из другой области. Вы ж сами писали.
Сама собі лікар• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Вам зараз купа матюків прийде у відповідь.))
Анонім Перший• 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Ну бу пижаму продать проблематично)
Ее можно отдать по собственному желанию, а не попрошайкам
Бадабум
• 03 марта 2023
Дівчата, вона пише, що з Боярки і в неї немає там пунктів допомоги. Можливо щось підкажете? А раптом справді людина потребує
Анонім Перший• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Пижама это не куртка и не обувь, без чего не обойтись.
Трусиковед• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Пижама это не необходимость .
Это не куртка и не штаны .
Не ведитесь .
Это не куртка и не штаны .
Не ведитесь .
Lydmila408• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Напишіть ні і все..
Чики-брык• 03 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Конечно. Все, кто имел такое желание - отнесли это в гумцентры. Если кто-то продает - значит человеку нужны деньги.
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
Пижама это не необходимость .
Это не куртка и не штаны .
Не ведитесь .
Это не куртка и не штаны .
Не ведитесь .
Та я не ведусь. Але все ж таки хочу написати їй, що може вона просто не знає, що там є пункти допомоги)
Сама собі лікар• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
пусть покажет паспорт с херсонской регистрацией
Аноним Анонимыч• 03 марта 2023
’Вибачте, я вас не знаю і з попереднього досвіду маю підстави не довіряти просто словам.’
Чики-брык• 03 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
У меня паспорт с донецкой регистрацией). Я очень давно не живу по ней и нормально зарабатываю
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Та фото можна де хоч знайти. Я вже відповіла. Думаю на цьому все]
Сама собі лікар• 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Ну хоть что-то...
Быстровочка• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Заблокировать и забыть.