Бадабум• 03 марта 2023
Дівчата, прийшло повідомлення з проханням віддати річ безкоштовно
Допоможіть зрозуміти що до чого.
Я дуже багато речей повіддавала з початку війни, і своїх і сина. Завжди охоче людям допомогаю. Після деяких подій трохи пригальмувала. Наприклад, віднесла в пункт видачі теплого одягу комбинезон малого Коламбіа, він був в ідеалі, купляла новий, але зсередини був підписаний мною власноруч. І я потім знайшла його на олх, його продавали як "після однієї дитини, із нюансів тільки не відстірується надпис маркером", його продавали за 1700.
Тепер я допомогаю тільки адресно, тільки якщо я знайомлюсь з людиною і бачу, що реально потреба є.
Приходить таке повідомлення на олх (фото додаю).
Продаю дитячу піжаму. Недорого. Нова, але без Бірки і випрана, бо я купила, але малий виріс і ні разу не вдягали.
Мене бентежить 2 речі: я подивилась профіль цієї жінки, вона дуже багато продаває всього, і нові речі фірмові і багато дитячого. Київська область. І оголошення зроблені не тільки тільки (як вона пише, що тільки переїхали) Я з іншої області. Невже там не змогли на місці знайти дитині піжаму, що тепер на олх просять віддати?
Чи це вже я така жорстка стада, що всюди шахраї мерещаться?
Бадабум
• 03 марта 2023
Все, порозумілися
Дідько, як можна бути впо і не знати що в твоєму місці є пункти видачі допомоги ВПО
Сама собі лікар• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Та фото можна де хоч знайти. Я вже відповіла. Думаю на цьому все]
Мне до войны пару раз ’многодетные’ писали. Тогда торговала подгузниками.
Стеклянная мышь• 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Ну бу пижаму продать проблематично)
Я продала чисто символічно за ціну шоколадки. Аби і мені добре, і покупець радий
Быстровочка• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Дівчата, я придумала,дивіться що написала
Можно и так конечно. Но вообще автор прослеживается интересный момент. У вас прям талант на таких. Чего только стоит найти свой комбез на олх!
Я, например, отнесла несколько мешков одежды в ближайшую церковь. Но и мне и в голову не пришло искать их на олх. Даже если они и там, мне плевать. Мне они не нужны. Мое дело отдать. А те, кто используют не по назначению-им грех.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
пусть покажет паспорт с херсонской регистрацией
Автор! У Вас багато вільного часу? Ну бачите ж, що жіночка 99.9 % перекупщиця і досвід вже був і дівчата тут вже купа порад дали, ігнорити її . Нащо розігрувати з себе детектива?
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляБыстровочка
Я його не шукала. Мені подруга скинула, вона звернула увагу на нього, коли шукала своїй дитині, а потім зайшла в оголошення і прочитала подробиці
Добрая свекровь• 03 марта 2023
Я если что то отдаю,то не слежу,что человек с вещью сделает,и тем более не подписываю маркером
ДеньгиНеСдаю• 03 марта 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я только здесь помогаю. Но один раз тоже, наверное, лоханулась.
Когда? Я тоже походу здесь, теперь просят часто, а я не знаю, как реагировать
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ви молодець, а я підписую деякі речі, бо мені так зручно. Не коли віддаю, а коли купляю для своєї дитини. Я не слідкую, але трапилося випадково
Однозначная• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Дівчата, вона пише, що з Боярки і в неї немає там пунктів допомоги. Можливо щось підкажете? А раптом справді людина потребує
В Боярці є, я звідси
Летала_НаМетле• 03 марта 2023
Автор, извините, что залезла в вашу тему
У меня есть вещи, которые хотела бы отдать на помощь. Много.
Может кто-то знает куда можно отнести, р-н Виноградарь, Киев. Чтоб где-то по месту и вещи ушли действительно тем кто нуждается ?
Бадабум
• 03 марта 2023
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле

А_я_ЛОЖУ!• 03 марта 2023
У мене там колись нову куртку просила віддати ’переселенка з Донецька’. Коли я їй запропонувала схожу,але б-у в ідеальному стані, то вона сказала,що їй вже віддала НОВУ куртку дівчина зі Львова. Зараз допомагаю здебільшого тим,кого знаю або точно знаю,що людина потребує допомоги.
Шопингмонстр• 03 марта 2023
У меня щетку для сухого массажа просили подарить, ещё до войны, а то ей нужно в институт идти
Працівниця року• 03 марта 2023
Автор, вітаю! У мене таке восени було. Ймовірно це шахрайство.
Уточніть, будь-ласка, чи це та сама особа)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 марта 2023
Мне как-то в инсте написала одна попросила вещь новую в подарок, просто так, страница на 1000 чел у нее, Аля блогер, постит фотки разные пафосные. Видно забыла, что в инсте можно посмотреть что за птица))
Не боюся осуду• 03 марта 2023
коли вже зрозуміють, що ті, хто справді потребує допомоги, ніколи її не просять?
нікому нічого не віддавайте, пропонуйте викупити за символічну суму, такі ’нужденні’ одразу ’відсихають’
Быстровочка• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
Та неважно как вы его нашли, важна тенденция. Сценарий если хотите.
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Еще прошлой весной. Девушка создала тему о помощи. Я купила лекарств на хорошую сумму, отправила за свой счет.
Позже в подобной теме увидела от нее пост девушке с такой же ситуацией в духе ’ищите у себя в городе волонтеров, они всегда помогают’.
Возмутил меня этот ответ, думаю, что ж ты не искала.
Для интереса зашла в ее профиль, а там 4 темы за пару дней. В названии ’помогите купить’, а а ответах уже ’дорого для меня сейчас, денег нет’.
Были активны объявления и достаточно много отзывов свежих о продаже дорогой верхней одежды. И куча покупок профкосметики дорогой.
А еще возмутило, что после той темы, когда она уже знала, что я все лекарства купила и отправила, она снова создала аналогичную. Но в ней уже многие отвечали раздраженно. Наверное, она им была знакома по предыдущим темам.
А как у вас просят часто? Просто пишут в личку? У меня только один такой случай был давно еще. Я попросила в теме номер карты, уже и не помню, вроде ребенку больному (тогда не банили за номер карты), и мне в личку приходит сообщение совсем от другого пользователя, которая просит ей одолжить денег на покупку одежды с инсайта)) Отказала.
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Есть на весну женская обувь на стопу 26-26,5 см? Здесь недавно просили.
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляslonik35
мне точно такое письмо приходило на сумку диор новую за 1800 гр.....тоже писали что они переселенцы))
Мне на ОЛХ еще в 2014 часто писали. Все они были участниками АТО.
Бадабум
• 03 марта 2023
Ответ дляПрацівниця року
На олх підписана як Юлія)
Я_з_Франека• 03 марта 2023
Ох, девочки
Я сама впо из Харькова, сейчас в Киевской области.
Работала в магазине, заходит женщина и просит денег, мол мы переселенцы, харьковчане, я осталась с двумя внуками на руках, их родители погибли, мы голые босые без копейки..
Я из магазина вышла к ней, прониклась и сразу как давай делиться инфой, где пункты с гум помощью, где продукты, где одежда, куда идти оформить переселенцев и т.д. Руками размахиваю показываю куда идти, что тут недалеко и вам помогут вот прям сейчас.
А женщина глаза вытаращила на меня и как давай уходить быстро-быстро)))
Такие дела переселенческие
Працівниця року• 03 марта 2023
Ответ дляБадабум
На олх підписана як Юлія)
Будь-ласка, зробіть скріни, і поскаржтесь на олх. Я теж таке зроблю, бо не можу терпіти як люди спекулюють горем мільйонів
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляПрацівниця року
А что модераторы сделают? Это сугубо ваше решение - помогать ей или нет.
Працівниця року• 03 марта 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Шахраїв блокують. Заволодіння чужим майном шляхом введення в оману це шахрайство. Як мінімум їй треба буде витратитись на нову сімку і завести новий Еmail))
Яичница с беконом• 03 марта 2023
Ответ дляПрацівниця року
По этой причине не удалят они ее аккаунт. Максимум, что предложат, заблокировать ее в переписке. Я на ОЛХ еще со времен Е-маркет, потом Сландо. Прошла через разные ситуации.