Мольфарочка• 03 марта 2023

Хто ходив на мультик "Мавка. Лісова пісня"?

На який дитячий вік він розрахований? Думаю, чи зрозумілий він буде моїй дитині 6 років? Поділіться враженнями, будь ласка.
Морковку дай• 03 марта 2023
Судячи з трейлеру - сподобається. Яскравий, гарний, з пісеньками. Я йду завтра зі своїми підлітками, будемо підтримувати вітчизняного виробника :)

автор Мольфарочка • 03 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Так і я хочу своїх зводити: 5 і 9 років. На вибір тільки Кіт у чоботях і Мавка.
Ms. Откровенность• 03 марта 2023
І я хочу сходити, немає з ким. Малому 4 роки, не всидить. Перед Новим роком ходили в ляльковий театр, вистачило на 5 хвилин, потім сказав, що більше не хоче дивитися цю серію))))))))))
4мама• 03 марта 2023
Малі зі школою підуть, а ми зі старшою в понеділок чи вівторок. Давно мрію! Відколи анонс побачила :)
Стекловыжималка• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ms. Откровенность• 03 марта 2023
Ответ для4мама
Була на міжнародній презентації в Бордо, від тоді чекаю на її вихід. А було це ще у 17 році
Бабайко• 03 марта 2023
Ой повне розчарування.
Анонс був просто неймовірний а реальність - як оригінал і китайська репліка. Я дійсно не могла повірити що можна так споганити мультфільм.
Герої зовсім інші, міміка жести мінімальні, сюжет .... Все розумієте все НЕ таке як обіцяли.
Як можна було це на те замінити? Грошей не вистачило? Розчарування повне від мультфільму
Щас ухожу• 03 марта 2023
Ответ дляБабайко
Ой повне розчарування.
А откуда эти фото? Это разные фильмы или как?
Бабайко• 03 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Нажаль зліва те що було в тізері а справа те що було в повнометражному мультфільму.
Дівчата то капець!
Анонс НЕ відповідає реальності.
Герої зовсім інші, не має колориту, не має деталізації.
Я НЕ РАДЖУ цей мультфільм.

Іще раз подивіться тізер та офіційний трейлер то ніби різні герої та мультфільми!!!

Ms. Откровенность• 03 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Перше фото - це варіант з першого трейлеру, його представили 6 років тому. А останній трейлер був вже перед виходом готового мультфільму, і видно, що графіку змінили. Теж дуже засмутило, бо перший трейлер буквально викликав овації міжнародної спільноти мультиплікаторів, а це виглядає, як дешевенька копія.
Та я стільки років чекала прем´єри, що все одно піду, щоб не було відчуття незавершеної справи
Щас ухожу• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Тю и как это рекламировать одно, а показать другое, и зачем так делать вообще 😡
Угги_в_горошек• 03 марта 2023
Ответ дляБабайко
Ой повне розчарування.
ой, я подумала вторая это покахонтас
Ms. Откровенность• 03 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Це ми з Вами розуміємо, як споживачі. А у виробників свої інтереси. Виробництво 1 хвилини мультфільму коштує тисячі доларів, а хорошого мультфільму - і десятки тисяч. Не розрахували бюджет і зліпили, що змогли
Барабасиха• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Откровенность
мені в 2019 році цю ліцензію пробували продати. добре не погодилась, дуже довго вони тягнули з виходом
Ms. Откровенность• 03 марта 2023
Ответ дляБарабасиха
Так і результат такий собі
Бывает и такое• 03 марта 2023
Ми з дітьми підлітками йдемо в цю суботу (13 та 15)
ЯяяКакаджамбо• 03 марта 2023
А там дві частини, перша є в інеті? Чи тільки одна в кінотеатрі?
Сиренькая• 03 марта 2023
Світлана Ройз на своїй сторінці у фейсбуці написала відгук ВАУ. Їй дуже сподобалося і пише,що людям в залі також. Що емоцій було багато
Отвечаю всем• 03 марта 2023
З малою дитиною не раджу, для 9 підійде. Ходили сьогодні з 7 річною дитиною, дивилась, малій цікаво було. В мене ж, двоякі відчуття. Це не дісней чи піксар, але з сенсом мультик. Є і жарти, і сумні моменти. Моя мала наврядчи мульт зрозуміла так як я.
Цікаво було подано український фольклор, не звично так це бачити в мультику. Хоча, можливо, це і правильно.

Куратор дебошей• 03 марта 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Ниче не поняла.
Стоит сходить или нет.
Дочке 9 лет.
?
GIJane• 04 марта 2023
Сьогодні були з дітьми: 5 та 9 років.
Старша сказала, що хоче бути мавкою, і вже побігла малювати ці візерунки на обличчі.
Молодший більш стримано відреагував. Я б скащала, що мультик для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку, та дорослих дівчаток, їх мам)))

Не слідкувала за мультиком та не знала, що раніше його рекламували. Мені сподобалось, яскравий, добрий. Вперше бачу такий українського виробництва. Заходить якраз зараз, у воєнні часи: про перемогу добра над злом, весну та любов в душі.
А ще спонукає перечитати Лісову пісню, бо зі школи вже нічого не пам´ятаю. ’...Я в серці маю те, що не вмирає... ’
GIJane• 04 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ниче не поняла.
Стоит сходить или нет.
Дочке 9 лет.
?
Стоит сходить.
автор Мольфарочка • 04 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ниче не поняла.
Стоит сходить или нет.
Дочке 9 лет.
?
Так, сходіть. Моїм дітям дуже сподобався ( 5 і 9 років)
Куратор дебошей• 04 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Так вас же послушала, и попробую сходить.
На выходных посмотрела много мест уже было куплено.
И сирены эти постоянные...
Банан-барабан• 04 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Нажаль, проект був проданий азіатам,вони багато чого змінили і саму Мавку також .
Щас ухожу• 04 марта 2023
Дочка (12лет) только пришла, ей понравилось
автор Мольфарочка • 05 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан
А я не бачила того трейлеру , то мені все супер. Я навіть, плакала в кінці )
Света С Приветом• 05 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Я також ревіла. Тригернуло.